hero
alt text goes here

DAUDZFUNKCIONĀLAS
VIDEOKAMERAS

Kompaktas, vieglas un daudzpusīgas videokameras, kas lieliski piemērotas īpašam lietojumam.

Daudzpusīgi konfigurējama ar vairākiem interfeisiem

Ārkārtīgi daudzpusīga kamera augstas kvalitātes materiālu izveidei un plaši pielāgojamas instalēšanas un vadības konfigurācijas — šīs daudzfunkciju videokameras paver jaunas iespējas tādam lietojumam kā savvaļas dzīvnieku un dabas dokumentālo filmu izveidei, reāllaika teātra uzņemšanai, studijām un attālai ierakstīšanai, kā arī novērošanai.

feature

ME20F-SHN

Šī profesionālā tīkla kamera piedāvā Full HD krāsu video gandrīz pilnīgā tumsā ar papildu 4 miljonu maksimālo ISO un pilnkadra 2,26 MP CMOS sensoru.

feature

Viss klāsts

Radošas konfigurācijas

Paplašiniet savu radošumu, pateicoties EF stiprinājumam ar Cinema Lock, kas atbalsta plašu saderīgu Canon EF/EF-S objektīvu izvēli. Vienkārša integrēšana darbplūsmās ar plašām savienošanas iespējām,* piemēram, HDMI izeju, Genlock un 3G/HD-SDI termināļiem.
*Atkarībā no modeļa

Creative configurations

Vairāki vadības interfeisi

Iestatiet kameru un strādājiet ar to tā, kā vēlaties, pateicoties daudzajiem tālvadības interfeisiem,* tostarp 2,5 mm spraudņa termināļa, RS422 termināļa un Ethernet termināļa opcijām.
*Atkarībā no modeļa

Multi control interface

Mazas un pielāgojamas

Šīs kameras ir mazas un vieglas ar stiprinājumu augšpusē un apakšpusē, lai būtu vienkārša uzstādīšana grūti pieejamās vietās — tās ir lieliski piemērotas lietojumam īpašās vietās, pateicoties unikālajām funkcijām,* piemēram, īpaši lielam ISO, infrasarkanai gaismai, Ethernet un modernai automātiskai fokusēšanai.
*Atkarībā no modeļa

Small and flexible

Saistītie produkti

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atklājiet Canon profesionālos video risinājumus un no jauna izvērtējiet, kā varat izmantot video

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat iespaidīgas neatkarīgās dokumentālās filmas, intriģējošas izrādes īpaši izveidotā paviljonā vai kinofilmas, kas pretendē uz balvām, Canon profesionālie video produkti jūsu radošās iespējas var pacelt jaunā līmenī.