legria wifi video cameras

LEGRIA Wi-Fi videokameras

Izveidojiet savienojumu ar Canon LEGRIA bezvadu videokamerām. Izbaudiet kopīgošanu, atrodoties ceļā, reāllaika straumēšanu un attālu vadību.

wireless hd video cameras

Bezvadu HD videokameras darbībā

Skatīt videoklipu

Tiešraides video straumēšana

Attāli uzraugiet telpas savās mājās ar videoklipu reāllaika straumēšanu uz Android¹ un iOS ierīcēm¹. Aktivizējiet ierakstīšanu un regulējiet tālummaiņu pat tad, kad neesat uz vietas². Vienkārši lejupielādējiet bezmaksas lietojumprogrammu CameraAccess Plus un sāciet darbu.

Lejupielādēt lietojumprogrammu CameraAccess Plus (Android)

Lejupielādēt lietojumprogrammu CameraAccess Plus (iTunes)

live video streaming

Wi-Fi tālvadība

Izbaudiet LEGRIA Wi-Fi videokameras iestatījumu tālvadību režīmā Live View, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Lieliski piemērota uzņemšanai, kad kamera nav ērti pieejama.

legria wifi remote

Attālā pārlūkošana

Izmantojiet Canon lietojumprogrammu Camera Connect2, lai savā viedtālrunī vai planšetdatorā bez vadiem skatītu videokameras videoklipus. Saglabājiet mīļākos klipus tieši savā ierīcē2, lai tos ērti kopīgotu tiešsaistē.

Lejupielādēt Canon lietojumprogrammu Camera Connect

camera connect app

Sazinieties ar pasauli

Nosūtiet jaunākos videoklipus no savas Wi-Fi videokameras² bez vadiem uz Connect Station CS100, pēc tam skatiet tos Full HD kvalitātē savā televizorā un kopīgojiet ar draugiem tiešsaistē.

Uzziniet vairāk par Canon Connect Station CS100

connect station cs100

Tieša kopīgošana internetā

Kad būsit pabeidzis vienkāršu iestatīšanas procedūru, filmas varēsit augšupielādēt tieši internetā — dators nebūs nepieciešams. Vienkārši pievienojiet savu videokameru mājas Wi-Fi tīklam* un pēc tam kopīgojiet filmas pakalpojumā YouTube, Facebook, Twitter vai e-pastā.

* Tiešas kopīgošanas internetā un sūtīšanas, izmantojot serveri, funkcijām nepieciešams image.canon konts. image.canon, iespējams, netiek atbalstīta dažās valstīs vai reģionos. Papildinformāciju skatiet vietnē www.canon-europe.com/cig.

1 Atbalstītā operētājsistēma: Android 2.3–4.4, iOS 5, iOS 6, iOS7. Funkcionalitāte netiek atbalstīta visās ierīcēs.
2Izņemot LEGRIA GX10, LEGRIA HF G40, LEGRIA mini un LEGRIA mini X. Lai veiktu uzraudzību ārpus mājām, nepieciešams arī interneta savienojums ar rūteri, kas saderīgs ar UPnP, kā arī atbalsts globālas IP adreses iegūšanai.

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

Android™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.