NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI, KAS ATTIECAS UZ LIETOTĀJU VEIDOTU SATURU

Mums patīk jūsu attēls (“saturs”), un mēs vēlētos to izmantot Canon sociālo tīklu kanālos, elektroniskajos informatīvajos biļetenos un tīmekļa vietnēs. Ja jūs atļausiet mums izmantot un parādīt jūsu saturu, tālāk norādītajos noteikumos un nosacījumos izklāstīts, kā Canon izmantos jūsu saturu.

Jūsu attēla izmantošana komerciālos nolūkos
Ja mēs, Canon Europa N.V., kura juridiskā adrese ir Bovenkerkerweg 59, 1185 XB, Nīderlande, tā filiāles, grupas uzņēmumi un pilnvarotās personas (kopā “Canon”, “mēsvai “mums”) izmantosim un/vai parādīsim jūsu saturu komerciālos vai nekomerciālos nolūkos, mēs publicēsim jūsu saturu un jūsu kā satura veidotāja vārdu Canon sociālo tīklu kanālos, elektroniskajos informatīvajos biļetenos un tīmekļa vietnēs.

Kā iegūsim jūsu saturu
Canon iegūs jūsu saturu no jūsu sociālo tīklu ziņas, un sociālo tīklu platforma mums nodrošinās saturu JPEG attēla vai MP4 video formātā. Saturs var nebūt tāds pats, kāds tas bija, kad sākotnēji augšupielādējāt to pakalpojumā Instagram (piemēram, tas var būt saspiests vai var trūkt iegultie EXIF dati). Saturs tiks parādīts tikai Canon sociālo tīklu kanālos, elektroniskajos informatīvajos biļetenos un/vai tīmekļa vietnēs.

Jūs saglabāsiet sava satura īpašumtiesības, bet nodrošināsiet mums licenci
Jūs saglabāsiet visas autortiesības uz saturu, bet piešķirsiet mums ierobežotu licenci izmantot un parādīt šo saturu. Canon patur tiesības pēc saviem ieskatiem izlemt, vai parādīt saturu Canon sociālo tīklu kanālos, elektroniskajos informatīvajos biļetenos un/vai tīmekļa vietnēs. Ierobežotā licence, ko mums piešķirat, ir vispasaules, neekskluzīva, neatsaucama, bez atlīdzības, nododama licence, lai izmantotu, atveidotu, izplatītu vai rādītu jūsu saturu un radītu atvasinātus darbus no saturā ietvertajiem materiāliem. Līdzīgi kā ar citiem tiešsaistes darbiem, neatkarīgas trešās puses vai gala lietotāji, to nepaziņojot vai bez atļaujas var veidot un izplatīt satura kopijas. Līdz ar to mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par to, kā trešā puse var izmantot jūsu saturu.

Ja izmantosim jūsu saturu, norādīsim jūsu vārdu
Jūs arī piešķirat mums tiesības izmantot savu lietotājvārdu, profila attēlu, pseidonīmu un/vai attēlu saistībā ar satura izmantošanu. Canon var norādīt jūsu vārdu saistībā ar jūsu satura izmantošanu, identificējot jūs saistībā ar saturu, un mēs varam arī piedāvāt saiti uz oriģinālo ziņu, kurā parādīts šis saturs attiecīgajā sociālo tīklu kanālā (pieejamā apmērā).

Jūsu pārstāvniecība
Mēs saprotam, ka saturs ir jūsu oriģināldarbs un ar to netiek pārkāptas nekādas intelektuālās īpašumtiesības, tostarp (bet neaprobežojoties ar tālāk norādītajām) autortiesības vai komercnoslēpums, vai jebkādas līgumiskās tiesības, un, ja tiek pārkāptas kādas no šīm tiesībām, tas publicēšanas gadījumā būs krāpniecisks, uzmācīgs, apmelojošs, piedauzīgs vai ar to tiks pārkāptas konfidencialitātes tiesības, tiesību akti vai noteikumi. Tas nozīmē, ka jums jānodrošina, ka jums ir visas tiesības un piekrišana no visām trešajām pusēm, kas ir jūsu satura tiesību īpašnieki, pirms piekrītat, ka mēs izmantojam jūsu saturu. Tiesību īpašnieks var būt trešās puses zīmola vai uzņēmuma nosaukums, attēlā redzamā persona vai slavena ēka.

Piekrītot, ka mēs izmantojam un rādām saturu, Canon to pieņems “TĀDU, KĀDS TAS IR”, pieņemot, ka jums ir visas nepieciešamās tiesības un esat ieguvis piekrišanu no personām vai zīmoliem, kas redzami saturā. Canon nevar uzņemties nekādu atbildību un/vai saistības par jebkādu trešās puses pretenziju un/vai trešās puses tiesību pārkāpumu pretenziju, izmantojot vai parādot jūsu saturu, un visas trešo pušu pretenzijas vērsīs pret jums.

Termiņš
Šī līguma termiņš sākas dienā, kad jūs apstiprināt, ka Canon var izmantot jūsu saturu saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem, un turpināsies, līdz mēs to pārtrauksim. Jūs varat pieprasīt līguma pārtraukšanu rakstiski, nosūtot pieprasījumu uz šo adresi: socialmedia@canon-europe.com

Iespējams, sazināsimies ar jums
Iespējams, mēs vēlēsimies ar jums sazināties saistībā ar jūsu saturu, piemēram, ja mēs vēlēsimies to izmantot citos veidos. Jūs piekrītat, ka Canon darbinieks vai tā nozīmētais pārstāvis ar jums sazinās, izmantojot oficiālos Canon sociālo tīklu kanālus.

Šim līgumam piemērojamie tiesību akti
Šie noteikumi un nosacījumi ir jāinterpretē saskaņā ar Anglijas un Velsas tiesību aktiem, un tie reglamentē arī visus ar tiem saistītos strīdus vai satura izmantošanu un parādīšanu.