Stay connected

Saglabājiet savienojumu

Vienkārša
integrēšana

Izmantojiet kamerā EOS 5D Mark IV ietvertās Wi-Fi un NFC funkcijas, lai izveidotu savienojumu ar viedtālruni, planšetdatoru, portatīvo datoru vai tieši ar attēlu kopīgošanas pakalpojumiem. Lieliski piemērota, lai attēlus nosūtītu klientiem un publicētu sociālo mediju platformās. FTP/FTPS atbalsts lieliski noder, ja uzņem vietās, kurās pieejams Wi-Fi, tomēr nepieciešama papildu drošība.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Izveidojiet savienojumu un
uzņemiet attāli

Kameru EOS 5D Mark IV var vadīt bez vadiem no viedierīces, kurā palaista lietojumprogramma Canon Camera Connect (iOS vai Android). Iegūstiet jaunu skatu no grūti sasniedzamiem punktiem un attāli vadiet tādas funkcijas kā Touch Focus, kas noder fokusa izvilcējam filmas uzņemšanas laikā.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Apgrieziet un mainiet lielumu

EOS 5D Mark IV apgriešanas un lieluma maiņas funkcijas izmantošana atskaņošanas laikā ļauj lietotājiem koriģēt kompozīciju un vienkārši mainīt attēla lielumu, lai to uzreiz kopīgotu ar ietverto Wi-Fi. Līdzīgi kā kamerā EOS-1D X Mark II, fotogrāfi var apgriezt attēlus publicēšanai nepieciešamajā veidā un ātri nosūtīt redaktoriem.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Paplašiniet
Wi-Fi darbības lauku

Ierīce WFT-E7 paplašina kameras bezvadu pieejamību, piedāvājot fotogrāfiem iespēju bez vadiem pārsūtīt attēlus no kameras uz datoru lielākā attālumā, kā arī nodrošinot uzlabotas attālas uzņemšanas un mediju servera funkcijas.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

Saikne ar pasauli

Ietvertā GPS funkcija katram attēlam pievieno ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju un uztur EOS 5D Mark IV iekšējā pulksteņa precizitāti. Kamera ir arī energoefektīvāka, tāpēc varēsiet uzņemt ilgāk. GPS dati palīdz kārtot attēlus un ļauj sekot līdzi jūsu gaitām, lai vēlreiz atrastu noteiktas attēlu uzņemšanas vietas.

Nekad neaizmirstiet datus

Fotožurnālistiem ir svarīgi uzņemt katru detaļu un ir svarīga arī rakstiskā informācija. Augšupielādējiet kamerā EOS 5D Mark IV metadatu veidnes ar personīgu informāciju un kadra datiem. Katrā uzņemtajā attēlā šī informācija būs iegulta tā IPTC metadatu laukos.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Ātra un uzticama
datu pārsūtīšana

USB 3.0 savienojums nodrošina ātru failu pārsūtīšanu uz PC un Mac datoriem — lieliska funkcija saistītai uzņemšanai studijā.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Elastīgas
ierakstīšanas opcijas

EOS 5D Mark IV piedāvā SD un CF karšu slotus, kas pieņem ātrās UDMA 7 kartes ar ieraksta ātrumu līdz 167 MB sekundē.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Izpētiet citas priekšrocības