Grizzly bear waiting for fish at waterfall

Precizitāte kā standarts

Tikai pamirkšķinot acis

Saglabājiet darbības fokusu ar paplašinātu 61 punkta AF sistēmu, kas izseko pat visnepastāvīgākos objektus. Kameras EOS 5D Mark IV 61 AF punktam1 ir nodrošināts plašāks darbības laukums — par 8 procentiem vertikāli paplašināts centrālais rajons un par 24 procentiem vertikāli paplašināta perifērija, sniedzot lielāku izvēles brīvību objektu novietošanai kompozīcijā.

Viewfinder focus area of Canon EOS 5D Mark IV

Ātra, nepārtraukta
fokusēšana pat
vājā apgaismojumā

Kameras EOS 5D Mark IV fokusēšanas veiktspēja tiek nodrošināta ar ļoti jutīgu AF sensoru pat tik zema līmeņa apgaismojumā kā EV-32. Tā ir vēl vairāk uzlabota līdz EV-43, uzņemot režīmā Live View ar funkciju Dual Pixel CMOS AF.

Izcila automātiskās fokusēšanas precizitāte
pat ar gariem objektīviem

Ja esat sporta vai savvaļas dzīvnieku fotogrāfs, jums bieži vien nākas lietot super-telefoto objektīvus ar pagarinātājiem, lai piekļūtu tuvāk fotografējamiem objektiem. Augstas precizitātes fokusēšana ir daudz vienkāršāka ar maksimālo 61 punktu un ar 21 krusteniska veida AF punktu pie f/81.

Bear in viewfinder captured with EOS 5D Mark IV

150 000 pikseļu mērīšanas sensors

EOS 5D Mark IV izmanto īpašu 150 000 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensoru, lai veiktu ārkārtīgi precīzu ekspozīcijas mērījumu. Šis sensors darbojas arī kopā ar kameras AF sistēmu, lai palīdzētu noteikt un izsekot krāsainus objektus un veiktu seju atpazīšanu.

150k pixel metering sensor in EOS 5D Mark IV

Izsekojiet objektus
vēl precīzāk

Kamerai EOS 5D Mark IV ir sistēma EOS iTR AF, kas ievērojami uzlabo objektu izsekošanas veiktspēju. Pielāgojiet izsekošanu atbilstoši savām vajadzībām ar dažādiem režīmiem, lai noteiktu, kad fokusēt un izsekot seju vai citu objektu.

Izvēlieties savam objektam
atbilstošu fokusēšanas
veiktspēju

Canon režīmam AI servo AF III ir automātiskās fokusēšanas algoritms, kas uzlabo izsekošanas jutību ainās, kurās var notikt pēkšņas objekta kustības.

Seši pielāgojami AF gadījumu izpētes iestatījumi palīdz izvēlēties objektam visatbilstošāko opciju, piemēram, jutības izsekošanu, paātrinājuma/palēninājuma izsekošanu un AF punkta automātisku pārslēgšanu.

AF case study settings on the Canon EOS 5D Mark IV

Notveriet mirkli jebkādā mākslīgajā apgaismojumā

EOS 5D Mark IV nosaka gaismas avotu mirgošanas frekvenci un pielāgo uzņemšanas laiku, lai uzņemtu attēlu tuvu maksimālā spilgtuma brīdim un samazinātu mirgošanas efektus. Šī funkcija darbojas, ja mirgošanas frekvence ir 100 Hz un 120 Hz, un tai ir uzlabots algoritms, lai izvairītos no nepareizas mirgojošas gaismas noteikšanas.

AF punktu atlase

Jauna AF zonas atlases poga kameras EOS 5D Mark IV aizmugurē atvieglo automātiskās fokusēšanas punktu mainīšanu, kameru joprojām turot pie acs.

EOS 5D Mark IV AF selection

Zemteksta piezīmes

Izpētiet citas priekšrocības