Hero 4k Lifestyle Music Promo

Kinematogrāfiskas 4K filmas

Kristāldzidra skaidrība

Ierakstiet mirkļus filmās, izmantojot kameras EOS 5D Mark IV neticamo sensora jaudu, lai katra aina būtu izsmalcināta un bagāta ar detaļām. Tagad DSLR filmēšanas iespējas ir plašākas, jo var ierakstīt augstas izšķirtspējas 4K1 un Full HD filmas ar kadru nomaiņas ātruma opcijām, kas ietver 60p palēninātu kustību.

Capture the moment

Iemūžiniet brīdi

Skatīt videoklipu

Izveidojiet perfektu
fotoattēlu no jebkura kadra

Funkcija, kas aizgūta no kameras EOS-1D X Mark II, arī EOS 5D Mark IV lietotājiem piedāvā uzņemt 4K filmas un jebkuru kadru atmiņas kartē saglabāt kā brīnišķīgi detalizētu 8,8 megapikseļu JPEG formāta failu.

4K Screengrab Music Promo

Liels kadru nomaiņas ātrums

Lielāks kadru nomaiņas ātrums paver jaunas un pārsteidzošas iespējas jūsu auditorijai iejusties mirkļa noskaņā. Neticama iespēja filmēt HD videoklipus ar ātrumu 120 kadri sekundē ļauj uzņemt brīnišķīgas detaļas pat visātrākajiem objektiem.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Filmas ar lielu kadru nomaiņas ātrumu

Skatīt videoklipu

Fokusējiet kā profesionālis

Kamerai EOS 5D Mark IV ir Dual Pixel CMOS AF — viens no nozīmīgākajiem funkciju jauninājumiem, salīdzinot ar EOS 5D Mark III. Lai fokusēšanas pāreja būtu vienmērīga un precīza, uzņemot gan 4K, gan Full HD filmas, vienkārši pieskarieties fokusējamiem punktiem LCD ekrānā — kamera izdarīs visu pārējo.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Canon Log Gamma

Pievienojiet savai kamerai EOS 5D Mark IV funkciju Canon Log un bagātīgu ekspozīcijas intervālu, kā arī milzīgu brīvību pēcapstrādē.

Uzziniet vairāk

EOS 5D Mark IV

Saglabājiet HDR filmā visas detaļas

Mainoties gan normāliem, gan pārāk maz izgaismotiem kadriem, HDR filmēšanas režīmā var tikt līdzsvarotas spilgtākās ainas daļas, saglabājot vairāk detaļu un veidojot filmas ar plašu dinamisko diapazonu.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

HDR paver iespējas

Skatīt videoklipu

Samaziniet tempu, lai ierakstītu ko īpašu

EOS 5D Mark IV uzņemšanas funkcijas ar taimeri sniedz iespēju veikt īpaši skaidrus intervāla uzņemšanas ierakstus. Uzņemiet līdz pat 3600 attēlu kadrus, lai iegūtu atšķirīgu dinamisko Full HD filmu ar aptuveni 2 minūšu atskaņošanas laiku.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Filmēšana ar intervāla uzņemšanu

Skatīt videoklipu

Mikrofons,
austiņas un
HDMI izeja

Mikrofona un austiņu ligzdas ļauj filmām ierakstīt perfektu skaņu celiņu un uzraudzīt, lai būtu perfekts skaņas līmenis. HDMI savienojums nodrošina pilnu skaņas un nesaspiestu Full HD izeju uz ārējiem ierakstītājiem un video monitoriem.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Virziena stereo
mikrofons DM-E1

Savienojiet ārējo mikrofonu DM-E1 ar savu EOS 5D Mark IV un ierakstiet savām filmām perfektu skaņas celiņu, kā arī uzraugiet, lai būtu perfekts skaņas līmenis. HDMI savienojums nodrošina pilnu skaņas un nesaspiestu Full HD izeju uz ārējiem ierakstītājiem un video monitoriem.

Uzziniet vairāk

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Zemteksta piezīmes

Izpētiet citas priekšrocības