Canon DSLR Cameras Hero

Kameras

Iepazīstieties ar Canon kameru klāstu un paplašiniet savas radošās iespējas

IEPAZĪSTIETIES AR EOS R

Izcili rezultāti visās situācijās

No elegantām un pārnēsājamām momentuzņēmumu kamerām ar printeriem un ērti pielāgojamām vieglām kompaktkamerām ar fiksētu objektīvu līdz DSLR un bezspoguļu kamerām ar izcilām funkcijām — Canon kameru klāsts piedāvā radošas iespējas ikvienam.

Mūsu kameras

Izvēlieties savu kameru no tālāk norādītā Canon kameru klāsta.

Maināms vai fiksēts objektīvs

Maināms objektīvs

Kamerām ar maināmiem objektīviem var izmantot dažādus objektīvus, un tās fotoamatieri var labāk pielāgot savām vajadzībām, nodrošinot platformu plašākām radošām iespējām, pateicoties dažādajiem objektīviem. No ātriem un gaismspējīgiem īpaši plata leņķa objektīviem, kas notver daudz detaļu, līdz teleobjektīviem, kas pietuvina tālu esošus objektus, — iespēja izmantot dažādus objektīvus ir svarīga, lai panāktu perfektu savas vīzijas attēlojumu.

Skatīt visu

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R
Uzņemts ar EOS R
  • f/10.0
  • 1/1000
  • 640

Fiksēts objektīvs

Kamera ar fiksētu objektīvu bieži vien tiek raksturota kā kompakta vai tilta kamera. Šīm kamerām nevar mainīt objektīvus, tomēr to korpusā ietvertā tālummaiņa piedāvā plaša diapazona fokusa attālumus. Lieliski piemērotas ikdienai — ērti pārnēsājamās un vieglās fiksēta objektīva kameras ir lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas universālu kameru, ar kuru acumirklī uzņemt attēlu.

Skatīt visu

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Vai joprojām meklējat? Izmēģiniet tālāk esošo produktu meklētāju

Satriecošas detaļas un radoša brīvība: uzziniet vairāk par Canon 4K kameru klāstu