Canon kameras

Iepazīstieties ar Canon kameru klāstu un paplašiniet savas radošās iespējas.
Canon Camera

Canon kameras

Atrodiet savu vislabāko kameru.

No elegantām un pārnēsājamām momentuzņēmumu kamerām un ērti pielāgojamām vieglām kompaktkamerām ar fiksētu objektīvu līdz DSLR un bezspoguļu kamerām ar izcilām funkcijām — Canon kameru klāsts piedāvā radošas iespējas ikvienam.

Mūsu jaunākie produkti
 • eos r

  PORTATĪVA KVALITĀTE

  EOS bezspoguļa kameras

  Veidojiet rītdienas stāstus jau šodien ar izcilas kvalitātes fotogrāfijām un filmām. Mūsu bezspoguļa kameras ir ērti pārnēsāt, un to kompaktajā korpusā ar maināmiem objektīviem ir ietvertas vislabākās Canon tehnoloģijas.

 • eos-1d-x-mark-iii

  NEIEROBEŽOTAS JAUNRADES IESPĒJAS

  EOS DSLR kameras

  Mūsu EOS DSLR kameru klāsts sniegs jums izcilu attēlu kvalitāti neatkarīgi no pieredzes līmeņa.

Jauni produkti

Izstrādātas, lai atbilstu jūsu fotografēšanas kaislībai, — mūsu jaunās kameras ir aprīkotas ar visām jaunākajām attēlveidošanas inovācijām, pateicoties mūsu nemitīgajām, nozarē vadošajām investīcijām izpētē un attīstībā.

Gūstiet iedvesmu

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Iesaistieties Canon stāstu veidošanas ceļojumā.

Canon cilvēkiem palīdz parādīt stāstus jau vairāk nekā 80 gadus. Tikai daži cilvēki ir redzējuši vairāk novatorisku risinājumu un pilnveidojumu par Maiku Bērnhilu (Mike Burnhill), mūsu produktu speciālistu ar vairāk nekā 11 gadu pieredzi. Mēs tikāmies ar Maiku, lai pārrunātu Canon pagātni, tagadni un nākotni.

Canon Camera

Jūs varētu interesēt...

Reģistrējieties mūsu biļetenam

Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju.