Canon kameras

Iepazīstieties ar Canon kameru klāstu un paplašiniet savas radošās iespējas.
Canon Camera

Canon kameras

Atrodiet savu vislabāko kameru.

No elegantām un pārnēsājamām momentuzņēmumu kamerām un ērti pielāgojamām vieglām kompaktkamerām ar fiksētu objektīvu līdz DSLR un bezspoguļu kamerām ar izcilām funkcijām — Canon kameru klāsts piedāvā radošas iespējas ikvienam.

Mūsu jaunākie produkti
 • Interchangeable Lens Cameras

  NEIEROBEŽOTAS JAUNRADES IESPĒJAS

  Kameras ar maināmiem objektīviem

  Kameras ar maināmiem objektīviem, piemēram, EOS DSLR un bezspoguļu kameras, var lietot ar ļoti dažādiem objektīviem, sākot no ātriem un spilgtiem īpaši plata leņķa objektīviem ļoti detalizētai darbībai, līdz liela attāluma telefoto objektīviem, kas pietuvinās pasaules notikumus. Turklāt šīs kameras ir lieliska platforma radošai izpausmei.

 • PowerShot G5 X Mark II

  VIEGLA UN PORTATĪVA

  Digitālās kompaktkameras

  Lieliski piemērota ikdienas gaitām. Vieglas un portatīvas fiksēta digitālā objektīva kameras, kuru klāstā ir gan vienkāršās “notēmē un knipsē” ierīces, gan ekspertiem paredzētas radošas kompaktierīces. Lielisks risinājums tiem, kuri vēlas universālu un fotografēšanai gatavu kameru.

 • PORTATĪVI PRINTERI

  Momentuzņēmumu kameras un kabatas printeri

  Izvēlieties “divi vienā” risinājumus ar kamerām un ērtiem pašbilžu spoguļiem vai elegantus portatīvus printerus ar viedām savienošanas iespējām ar viedtālruni — jebkurš risinājums garantēs, ka visas drukāšanas opcijas ir jūsu rokās.

Jauni produkti

Izstrādātas, lai atbilstu jūsu fotografēšanas kaislībai, — mūsu jaunās kameras ir aprīkotas ar visām jaunākajām attēlveidošanas inovācijām, pateicoties mūsu nemitīgajām, nozarē vadošajām investīcijām izpētē un attīstībā.

Vai nepieciešama palīdzība kameras meklēšanā?

Izmantojiet kameru meklēšanas rīku, lai atrastu sev vispiemērotāko kameru.

Gūstiet iedvesmu

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Iesaistieties Canon stāstu veidošanas ceļojumā.

Canon cilvēkiem palīdz parādīt stāstus jau vairāk nekā 80 gadus. Tikai daži cilvēki ir redzējuši vairāk novatorisku risinājumu un pilnveidojumu par Maiku Bērnhilu (Mike Burnhill), mūsu produktu speciālistu ar vairāk nekā 11 gadu pieredzi. Mēs tikāmies ar Maiku, lai pārrunātu Canon pagātni, tagadni un nākotni.

Canon Camera

Jūs varētu interesēt...

Reģistrējieties mūsu biļetenam

Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju.