eos-m50-kit-lifestyle-001

Canon EOS Webcam Utility programmatūra

Ar mūsu augstākās kvalitātes video komplektiem un Canon EOS Webcam Utility programmatūru jums ir viss nepieciešamais neierobežotām video sapulcēm, zvaniem un konferencēm. Uzziniet vairāk par mūsu Canon tīmekļa kameru programmatūru.

Nezaudējiet savienojumu

Videozvanu veikšana un tiešraides straumēšana ir kļuvusi vēl labāka. Pārvēršot savu Canon kameru par tīmekļa kameru, jūs iegūsiet profesionālu attēla kvalitāti videokonferenču laikā. Piedalieties sapulcēs ar kolēģiem, pārrunājiet aktualitātes ar draugiem un ģimeni un uzturiet nepārtrauktu saziņu pat ceļojot. Lai sāktu, lejupielādējiet EOS Webcam Utility programmatūru.

Sāksim!

Lai lejupielādētu Canon EOS Webcam Utility programmatūru Windows un Mac operētājsistēmai, aizpildiet veidlapu.

Lejupielāde Windows operētājsistēmai

Lejupielāde Mac operētājsistēmai

Saderīgi produkti

Iepazīstieties ar mūsu augstākās kvalitātes EOS un PowerShot kameru klāstu. Visi šie modeļi ir saderīgi ar Canon EOS Webcam Utility programmatūru.


Straumēšana ar Canon

Uzziniet vairāk par tīmekļa kameras atjaunināšanu tiešraides straumēšanai un videokonferencēm mūsu detalizētajā ceļvedī.

Papildinformācija

Vai nepieciešama palīdzība?

EOS Webcam Utility darbojas kopā ar izlasītu EOS un PowerShot kameru klāstu, bet, lai atvieglotu izvēli, esam radījuši pirkšanas ceļvedi, kas palīdzēs atrast jums piemērotāko Canon kameru.

Pirkšanas ceļvedis

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Jūs varētu interesēt…Iepazīstieties ar Canon kameru un programmatūras klāstu, kas palīdz uzturēt sakarus, atrodoties jebkurā vietā pasaulē.