eos-m50-kit-lifestyle-001

Canon EOS Webcam Utility programmatūra

Ar mūsu augstākās kvalitātes video komplektiem un Canon EOS Webcam Utility programmatūru jums ir viss nepieciešamais neierobežotām video sapulcēm, zvaniem un konferencēm. Uzziniet vairāk par mūsu Canon tīmekļa kameru programmatūru.

Nezaudējiet savienojumu

Videozvanu veikšana un tiešraides straumēšana ir kļuvusi vēl labāka. Pārvēršot savu Canon kameru par tīmekļa kameru, jūs iegūsiet profesionālu attēla kvalitāti videokonferenču laikā. Piedalieties sapulcēs ar kolēģiem, pārrunājiet aktualitātes ar draugiem un ģimeni un uzturiet nepārtrauktu saziņu pat ceļojot. Lai sāktu, lejupielādējiet EOS Webcam Utility programmatūru.

Sāksim!

Lai lejupielādētu Canon EOS Webcam Utility programmatūru Windows un Mac operētājsistēmai, aizpildiet veidlapu.

Lejupielāde Windows operētājsistēmai

Lejupielāde Mac operētājsistēmai

Canon padomi: EOS Webcam Utility programmatūras izmantošana

  • Ja EOS Webcam Utility Beta programmatūra jau ir instalēta jūsu datorā, lūdzu, atinstalējiet Beta versiju un tikai pēc tam mēģiniet instalēt EOS Webcam Utility programmatūru savā datorā.
  • Kamera var darboties vienlaicīgi tikai ar vienu instalētu lietojumprogrammu datorā. Ja video konferenču vai straumēšanas lietojumprogramma, ko cenšaties izmantot, nevar saņemt video plūsmu no jūsu kameras, aizveriet visas citas tās lietojumprogrammas savā datorā, kam varētu būt savienojums ar kameru.
  • Izmantojot EOS Webcam Utility programmatūru ar Messenger pārlūkprogrammā Firefox, EOS Webcam Utility netiks uzskaitīta kā funkcija jūsu ierīcē. Ieteicams izmantot Messenger galddatora versiju vai lietot citu pārlūkprogrammu.
  • Mēs nevaram garantēt EOS Webcam Utility saderību ar visām video konferenču un/vai straumēšanas lietojumprogrammām, kas pieejamas tirgū. Ja rodas problēmas, ieteicams izmantot citu video konferenču vai straumēšanas lietojumprogrammu un/vai pārlūkprogrammu.

Saderīgi produkti

Iepazīstieties ar mūsu augstākās kvalitātes EOS un PowerShot kameru klāstu. Visi šie modeļi ir saderīgi ar Canon EOS Webcam Utility programmatūru.


Straumēšana ar Canon

Uzziniet vairāk par tīmekļa kameras atjaunināšanu tiešraides straumēšanai un videokonferencēm mūsu detalizētajā ceļvedī.

Papildinformācija

Vai nepieciešama palīdzība?

EOS Webcam Utility darbojas kopā ar izlasītu EOS un PowerShot kameru klāstu, bet, lai atvieglotu izvēli, esam radījuši pirkšanas ceļvedi, kas palīdzēs atrast jums piemērotāko Canon kameru.

Pirkšanas ceļvedis

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle
PIEDĀVĀTAIS PRODUKTS

Canon PowerShot G7 X Mark III

Lieliski piemērota videoblogeriem, tiešraides straumētājiem, video konferenču rīkotājiem un blogeriem. Kamera ar savienojumu — uzņem izcilus videoklipus un fotogrāfijas, kas patiks jūsu sekotājiem.

Skatīt detalizētu informāciju

G7X MK III Vlogging

Saistoši videoklipi, kas patiks jūsu auditorijai

Uzņemiet ainavas ar 4K kvalitāti. Ierakstiet sporta materiālu ar palēninātu kustību un lielu kadru nomaiņas ātrumu (līdz 120 kadriem sekundē). Pievienojiet ārējo mikrofonu, lai iegūtu kristāldzidru skaņu ceļojumu videblogiem. Straumējiet tiešraidē ar pārsteidzošu kvalitāti spēļu laikā un uzlabojiet savu tīmekļa kameru biznesa videokonferenču zvaniem. Ar PowerShot G7 X Mark III jums ir nebeidzamas iespējas.

Lasiet visu rakstu šeit

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Jūs varētu interesēt…

Iepazīstieties ar Canon kameru un programmatūras klāstu, kas palīdz uzturēt sakarus, atrodoties jebkurā vietā pasaulē.

Windows, Microsoft, Teams ir reģistrētas Microsoft Corporation preču zīmes Amerikas Savienotajās Valstīs un/vai citās valstīs.
Google Chrome™ ir Google Inc. preču zīme.
Messenger preču zīme pieder uzņēmumam Facebook.
Firefox preču zīme pieder uzņēmumam Mozilla Foundation.