EOS M6 Mark II street
Blank-Rect Image

Canon EOS M6 Mark II

Vislabākā satura izveides kamera. Canon EOS M6 Mark II ierīces ir aprīkotas ar tehnoloģiju, kas ļauj tvert izcilus jūsu dzīves attēlus un 4K filmas kustībā un ērti tās koplietot

Ieraugiet un fotografējiet

Tveriet gaistošus brīžus ar kameru, kas ātri ieslēdzas, lai reaģētu, fokusētu un fotografētu līdz pat 14 kadriem/s. Portatīvo EOS M6 Mark II kameru var paņemt līdzi gandrīz jebkur, tāpēc tā ir lieliska fotografēšanas ierīce, lai dokumentētu savu dzīvi un priecātos par radošiem brīžiem katru dienu.

Canon EOS M6 Mark II
Reģistrējieties šeit, lai iegūtu vairāk aktuālas informācijas par Canon produktiem
EOS M6 Mark II shooting beach volleyball

Iemūžiniet brīžus īstajā laikā

Skatieties, kā Canon vēstnieks Pjotrs Maleckis (Piotr Malecki) izmanto EOS M6 Mark II ātrumu un daudzveidīgās funkcijas, lai tvertu zibenīgus brīžus savā dzimtajā Varšavā.

Skatīt videoklipu

Tveriet visīsākos mirkļus

Dzīve paskrien ātri, gan fotografējot uz ielas, gan iemūžinot radošas ceļojumu fotogrāfijas. Tveriet visus šos notikumus līdz pat 14 kadriem/s vai 30 kadriem/s RAW sērijveida fotografēšanas režīmā. Turklāt pilnais automātiskais fokuss nofotografēs kustīgus objektus precīzā asumā.

Uzziniet vairāk

IELU FOTOGRAFĒŠANAS PADOMI

EOS M6 Mark II sample beach volleyball action sunset

Izcila attēlu kvalitāte — gan dienā, gan naktī

Uzņemiet izcilus 32,5 megapikseļu attēlus, kuros ir redzamas gan detaļas, gan jūtama noskaņa. Fotografējiet pat vājā apgaismojumā, pateicoties maksimālai ISO jutībai līdz 25 600. Apgrieziet, apstrādājiet un mainiet lielumu, nezaudējot attēla kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Izcils video ar iespaidīgu stāstu…

Uzņemiet video tikpat pārliecinoši un radoši, kā fotografējat. EOS M6 Mark II var tvert 4K video līdz pat 30 p un Full HD ar kadru ātrumu līdz 120 p*. 4K laika sprīdis atspoguļo kustību nianses pavisam citā skatījumā.

Uzziniet vairāk

EOS M6 Mark II Video

Strādājiet savā stilā

Uzņemiet no jebkura leņķa, izmantojot paceļamu skārienekrānu, vai arī pilnībā izbaudiet uzņemšanu ar izcilo noņemamo EVF, kas ļauj ērti fotografēt spilgtā apgaismojumā. Turklāt daudzas EOS M6 Mark II vadības funkcijas var arī pielāgot. Kamera, kas radīta tieši jums!

EOS M6 Mark II flip-up touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Canon videoblogu kameras

Kas skatās jūsu saturu? Uzlabojiet sekošanas rādītājus ar lielisku saturu, kas veidots ar Canon kameru, kura ir lieliski piemērota videoblogeriem jebkurā vietā.