EOS DSLR Cameras

EOS DSLR kameras

Mūsu EOS kameru klāsts piedāvā izcilu attēlu kvalitāti neatkarīgi no pieredzes līmeņa.

Atklājiet detaļas

Canon DSLR kameras izmanto plašu dinamisko diapazonu, lai saglabātu detaļas izgaismotās un ēnainās vietās, jau ar kameru iegūtu attēlus ar zemu trokšņa līmeni un iegūtu mazu asuma dziļumu satriecošiem portretiem. Tās izgatavotas, lai nodrošinātu profesionālus rezultātus ar katru uzņemto kadru.

Mūsu jaunākie produkti

Jaunas DSLR kameras

Izbaudiet jaunu attēla kvalitātes līmeni. Mūsu jaunajās DSLR kamerās ir apvienoti modernākie Canon tehnoloģiskie risinājumi un inovatīvas dizaina funkcijas, kas ļaus jums neticami detalizēti uzņemt ikvienu savas dzīves mirkli.

EOS 90D

EOS 90D

EOS 90D ir pilnībā aprīkota DSLR kamera, kas ļauj nokļūt tuvāk, uzņemt ātrāk un iegūt lieliskus 32,5 megapikseļu attēlus.

Uzziniet vairāk

DSLR kameru klāsts un filtri

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

Canon EOS 2000D

EOS 2000D

Iegūstiet izcilas 24,1 megapikseļa fotogrāfijas un Full HD filmas. Paplašiniet savas radošās iespējas ar šo izklaidējošo un vienkārši lietojamo DSLR kameru.

EOS 250D

EOS 250D

Pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu,* aprīkota ar Canon DIGIC 8, 4K filmēšanas iespēju un Creative Assist.

EOS 4000D

EOS 4000D

Iegūstiet radošas DSLR kvalitātes fotogrāfijas un Full HD filmas ar šo vienkārši lietojamo, intuitīvo 18 megapikseļu EOS kameru.

Canon EOS 750D

EOS 5D Mark IV

Varat būt pārliecināts, ka iegūsiet nepārspējamu attēlu kvalitāti un vienmēr profesionālu veiktspēju neatkarīgi no tā, ko uzņemat.

Canon EOS 750D

50,6 megapikseļu kamera, kas radniecīga modelim EOS 5DS. Ar zemo frekvenču noņemšanas filtru, lai iegūtu īpaši asas detaļas.

Uzziniet vairāk

Canon EOS 6D Mark II

EOS 6D Mark II

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt izaicinošākus projektus vai pievērsties profesionālai fotografēšanai, EOS 6D Mark II sniedz nepieciešamo šiem nākamajiem aizraujošajiem soļiem.

EOS 77D

EOS 77D

Pārņemiet pārliecinošāku vadību fotografēšanā ar DSLR kameru, kas piedāvā ērti paust savu radošumu

Canon EOS 850D FRT pack shot

EOS 850D

Speriet soli tālāk radošajās izpausmēs, uzņemot skaistas detalizētas fotogrāfijas un satriecošus 4K video ar vieglo, iedvesmojošo un iepriecinošo DSLR kameru ar dažādajām savienojumu iespējām.

Canon EOS 90D

EOS 90D

Daudzfunkciju DSLR, kas ļauj jums piekļūt tuvāk, fotografēt ātrāk un uzņemt izcilus 32,5 megapikseļu attēlus.

EOS-1D X Mark III

EOS-1D X Mark III

Dzīve ir pilna ar neatkārtojamiem mirkļiem. Uzņemiet vairāk ar EOS-1D X Mark III un parādiet savu vizuālo stāstu visai pasaulei.

Canon EOS Webcam Utility programmatūra

Izmantojiet savu Canon kameru kā augstas kvalitātes tīmekļa kameru, instalējot mūsu EOS Webcam Utility programmatūru.

UZZINIET VAIRĀK

Gūstiet iedvesmu

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Skatīt visus rakstus

Pārliecinošas un ātras savvaļas dzīvnieku fotogrāfijas ar kameru Canon EOS 90D

Markuss Varesvuo (Markus Varesvuo) atzinīgi vērtē ātro kameru Canon EOS 90D, kas acumirklī ļauj notvert neticamus kadrus ar savvaļas dzīvniekiem. Aplūkojiet viņa fotoizbraukumu lieliskos rezultātus.

Lasīt vairāk

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

Jūs varētu interesēt...

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt