A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Padomi un paņēmieni

12 padomi mazuļu fotografēšanai

Šīs 12 atjautīgās metodes nodrošinās jums un mazulim patīkamu pieredzi un palīdzēs uzņemt atmiņā paliekošas fotogrāfijas.

Lasīt vairāk

12 tips for photographing babies

Mūsu padomi un paņēmieni

Vai vēlaties apgūt fotografēšanas pamatprasmes, izmēģināt kādu jaunu radošu paņēmienu vai uzlabot savus rezultātus? Ļaujiet mūsu ekspertu padomiem un ceļvežiem sniegt jums pārliecību un prasmes jau šodien, lai jūs varētu izcelties.

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

star trails over mountain

Vairākumā gadījumu varat izmantot priekšrocības, kad kameru varat turēt rokās, lai ātri uzņemtu teicamu kadru. Tomēr ir reizes, kad kameru ir ieteicams novietot uz trijkāja un fotografēt attāli.

Lasīt vairāk

kayaker in water

Sērfošana, braukšana ar kajaku un citi ūdens sporta veidi sniedz iespēju uzņemt pārsteidzošu objektu fotogrāfijas. Mēs piedāvājam dažus padomus, kā uzņemt labākus kadrus un izdrukāt iegūtos attēlus.

Lasīt vairāk

corgi running

Darbības fotografēšanā ir svarīgi notvert sekunžu daļas. Jums būs jāiztur spēles temps, jāseko draugiem uz snovborda vai jāsaglabā līdzsvars, lai uzņemtu pilsētas sērfotājus, kamēr viņi slīd pa viļņiem. Tomēr, ja būsiet sagatavojies, jums nebūs jāpārvietojas tik ātri.

Lasīt vairāk

dirt bikes perform jumps

Lai uzņemtu lieliskus spraigas darbības fotoattēlus, piemēram, pilsētas upju sērfotājus, snovbordistus vai skrējējus, iepriekš jāsagatavojas. Pirmkārt, jāpadomā, ko vēlaties nofotografēt, cik ātri objekts pārvietosies, kur uzstādīsiet kameru un no kurienes uzņemsiet.

Lasīt vairāk

Mirror Photography Tips

Ar spoguļiem var ātri un vienkārši pievienot vēl vienu dimensiju portretu fotogrāfijām. Izlasiet mūsu padomus par spoguļu izmantošanu fotografēšanā, kas palīdzēs lieliski pavadīt laiku un uzņemt pārsteidzošus kadrus.

Lasīt vairāk

long exposure of Ferris wheel

Lai fotogrāfijās uzņemtu kustību, jums jāizvēlas darbības nofiksēšana VAI jāpieļauj radoša izpludināšana, parādot fotogrāfijās kustības ideju. Canon eksperts Braiens Vorlijs (Brian Worley) dalās ar svarīgākajiem padomiem par kustības uzņemšanu.

Lasīt vairāk

time lapse of night sky

Bez šaubām jūs noteikti būsit redzējis kādus satriecošus intervāla videoklipus ar Piena Ceļu paceļamies naksnīgajās debesīs vai pilsētas ainavai cauri plūstošu satiksmi. Ar šo īso videoklipu un ceļvedi jūs uzzināsit, kā uzsākt darbu pie intervāla fotografēšanas.

Lasīt vairāk

child holding autumn leaf

Rudens ir skaists gadalaiks – sākot ar tā bagātīgajām krāsām un beidzot ar maigo, zeltaino saules gaismu un miglu agros rītos. Izlasiet svarīgākos padomus, lai uzņemtu rudens fotogrāfijas jaunā līmenī.

Lasīt vairāk

fireworks header

Mirdzošas kompozīcijas bieži izgaismo naksnīgās debesis. Uzziniet, kā iestatīt kameru tādu uguņošanas attēlu uzņemšanai, kurus ir vērts atcerēties.

Lasīt vairāk

Vai jums interesē kāds konkrēts fotografēšanas paņēmiens?

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Mūsu lietojumprogramma Photo Companion ar personalizētu saturu, izaicinājumiem un iedvesmu, kas jūs vadīs jūsu fotografēšanas ceļojumā, ir ideāls partneris vizuālai stāstu parādīšanai.

Lejupielādēt lietojumprogrammu

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Apskatiet mūsu stāstus

Atrodiet intervijas ar aizrautīgām personībām un iedvesmojošus stāstus

SKATĪT STĀSTUS

Fotogrāfs Ričards Velčs (Richard Walch) skatās uz krastu, uzņemot fotogrāfiju ar Canon kameru.

Reģistrējieties mūsu biļetenam

Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju

REĢISTRĒJIETIES TAGAD