A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Padomi un paņēmieni

Portretu fotografēšanas padomi un paņēmieni

Uzlabojiet portretu fotografēšanu ar šiem padomiem un paņēmieniem.

Lasīt vairāk

Portrait photography

Mūsu padomi un paņēmieni

Vai vēlaties apgūt fotografēšanas pamatprasmes, izmēģināt kādu jaunu radošu paņēmienu vai uzlabot savus rezultātus? Ļaujiet mūsu ekspertu padomiem un ceļvežiem sniegt jums pārliecību un prasmes jau šodien, lai jūs varētu izcelties.

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

Vlogging how-to: winning vlogging tips

Izlasiet mūsu videoblogošanas padomus un trikus iesācējiem un uzziniet, kā uzsākt videoblogošanu, uzņemot brīnišķīgu materiālu, kas patiks zinošiem skatītājiem. Uzziniet vairāk.

Lasīt vairāk

How to shoot your friends like fashion models

Londonā dzīvojošā modes un skaistumkopšanas nozares fotogrāfe Džeida Keša Gordona (Jade Keshia Gordon) piedāvā sešus vienkāršus padomus, kā izveidot stilīgākus kadrus, ko ievietot sociālajos tīklos.

Lasīt vairāk

A close-up of some candles on a cake, with blurred lights in the background.

Nekas nelīdzinās kamerā izveidotam bokē efektam — gan fotogrāfijas priekšplānā, gan fonā. Iepazīstieties ar šiem padomiem, lai uzņemtu brīnišķīgi izpludinātas fotogrāfijas.

Lasīt vairāk

star trails over mountain

Vairākumā gadījumu varat izmantot priekšrocības, kad kameru varat turēt rokās, lai ātri uzņemtu teicamu kadru. Tomēr ir reizes, kad kameru ir ieteicams novietot uz trijkāja un fotografēt attāli.

Lasīt vairāk

kayaker in water

Sērfošana, braukšana ar kajaku un citi ūdens sporta veidi sniedz iespēju uzņemt pārsteidzošu objektu fotogrāfijas. Mēs piedāvājam dažus padomus, kā uzņemt labākus kadrus un izdrukāt iegūtos attēlus.

Lasīt vairāk

corgi running

Darbības fotografēšanā ir svarīgi notvert sekunžu daļas. Jums būs jāiztur spēles temps, jāseko draugiem uz snovborda vai jāsaglabā līdzsvars, lai uzņemtu pilsētas sērfotājus, kamēr viņi slīd pa viļņiem. Tomēr, ja būsiet sagatavojies, jums nebūs jāpārvietojas tik ātri.

Lasīt vairāk

time lapse of night sky

Bez šaubām jūs noteikti būsit redzējis kādus satriecošus intervāla videoklipus ar Piena Ceļu paceļamies naksnīgajās debesīs vai pilsētas ainavai cauri plūstošu satiksmi. Ar šo īso videoklipu un ceļvedi jūs uzzināsit, kā uzsākt darbu pie intervāla fotografēšanas.

Lasīt vairāk

child holding autumn leaf

Rudens ir skaists gadalaiks – sākot ar tā bagātīgajām krāsām un beidzot ar maigo, zeltaino saules gaismu un miglu agros rītos. Izlasiet svarīgākos padomus, lai uzņemtu rudens fotogrāfijas jaunā līmenī.

Lasīt vairāk

fireworks header

Mirdzošas kompozīcijas bieži izgaismo naksnīgās debesis. Uzziniet, kā iestatīt kameru tādu uguņošanas attēlu uzņemšanai, kurus ir vērts atcerēties.

Lasīt vairāk

Vai jums interesē kāds konkrēts fotografēšanas paņēmiens?

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Mūsu lietojumprogramma Photo Companion ar personalizētu saturu, izaicinājumiem un iedvesmu, kas jūs vadīs jūsu fotografēšanas ceļojumā, ir ideāls partneris vizuālai stāstu parādīšanai.

Lejupielādēt lietojumprogrammu

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Apskatiet mūsu stāstus

Atrodiet intervijas ar aizrautīgām personībām un iedvesmojošus stāstus

SKATĪT STĀSTUS

Fotogrāfs Ričards Velčs (Richard Walch) skatās uz krastu, uzņemot fotogrāfiju ar Canon kameru.

Reģistrējieties mūsu biļetenam

Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju

REĢISTRĒJIETIES TAGAD