PAKALPOJUMI

Pārvaldīti drukas pakalpojumi

Veidojiet optimizētu, drošu un ilgtspējīgu drukāšanas un skenēšanas vidi ar Canon pakalpojumiem un risinājumiem, kas pieejami mākonī, hibrīdā instalācijā vai uz vietas. Un tagad, izmantojot Canon hibrīdos risinājumus darba vietām, mēs ar vienu kontraktu atbalstām konsekventu darbu gan mājās, gan birojā — sniedzot iespēju efektīvi un ražīgi strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā.
PIEPRASĪT INFORMĀCIJU
Managed Print Services

Pārvaldīti drukas pakalpojumi

Canon MPS

Pārvaldīti drukas pakalpojumi apvieno nozarē vadošās tehnoloģijas un pakalpojumus, lai nevainojami un droši pārvaldītu drukāšanas un skenēšanas infrastruktūru gan centralizēti, gan mājas birojos, izmantojot digitālo pārveidi.

“QUOCIRCA PRINT 2025” ZIŅOJUMS

“50% to personu, kas pieņem lēmumus par informācijas tehnoloģijām, pārvaldītus drukas pakalpojumus ierindo kā vienu no trīs investīciju prioritātēm”

Mūsu pieeja

Mums ir piecu soļu pieeja, lai optimizētu drukas vidi:

1. Piekļūstiet drukas un dokumentu darbplūsmām, lai izprastu pašreizējo digitālo gatavību un identificētu uzlabošanas iespējas.
2. Izveidojiet unikālu digitālās pārveides plānu, kas pielāgots tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.
3. Nodrošiniet vienmērīgu pāreju, izmantojot mūsu prasmes, zināšanas un pieredzi.
4. Proaktīvi uzturiet un atbalstiet drukāšanas un skenēšanas vidi, lai nodrošinātu, ka jūsu biroja tehnika un dokumentu darbplūsmas turpina darboties, cik vien iespējams efektīvi.
5. Turpiniet pastāvīgi veikt uzlabojumus, izmantojot pakalpojumu un darbības ziņojumus.

Digital transformation is the foundation for remote work

Ieguvumi ar MPS

Mūsu pārvaldītie drukas pakalpojumi (MPS, Managed Print Services) ar modernu iespēju piedāvājumu palīdz uzlabot darba efektivitāti, drošību un klientu pieredzi.

 • Drive productivity

  Palieliniet darba ražību

  Uzlabojiet laika un izmaksu efektivitāti ar plašākām funkcijām un dokumentu darbplūsmu pārredzamību.

 • Improve collaboration and mobility

  Uzlabojiet sadarbību un mobilitāti

  Sniedziet komandām piekļuvi modernām drukāšanas un skenēšanas iespējām attāli, izmantojot uzlabotās savienojamības funkcijas.

 • Enhance customer experience

  Uzlabojiet klientu pieredzi

  Augstas kvalitātes izdrukas un inovatīvs lietojums, kas daudz efektīvāk nodod vēstījumu, kā arī vienkārša drukāšana un skenēšana.

 • Strengthen information security

  Stipriniet informācijas drošību

  Uzturiet drošību un atbilstību standartiem ar izturīgu drošības infrastruktūru, kas konfidenciālai informācijai ļauj piekļūt tikai pilnvarotām personām.

Pakalpojumi

Mums ir plašs pakalpojumu klāsts, ko var pielāgot jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām — no pamatpakalpojumiem, kas aptver biroja tehnikas pārvaldību, drukāšanas optimizāciju, attālo uzraudzību un klientu ziņojumus, līdz moderniem pakalpojumiem ar daudzu pakalpojumu sniedzēju pārvaldību un uzņēmumiem paredzētiem pakalpojumiem un atbalstu — tas viss ir pieejams gan centralizēti, gan mājas birojos.
 • Informācijas novērtējums

  Nodrošina detalizētu drukāšanas un skenēšanas vides analīzi, sniedzot izpratni par biroja tehniku un lietotāju ikdienas drukāšanas un skenēšanas vajadzībām. Uzlabotā versija ietver arī aprēķinus par vidi, sniedzot precīzu pamatojumu izmaksu ietaupījumu aprēķinam.

 • Biroja tehnikas pārvaldības pakalpojums

  Nodrošina, ka biroja tehnika ir pastāvīgi pieejama un spējīga uzturēt pietiekamu darba ražību, ļaujot veikt centralizētu pārvaldību, lai panāktu augstāku darba ražību. Ietver izvades pārvaldības pakalpojumu, klientu ziņojumu pakalpojumu un uzņēmuma sabiedrisko attiecību pārvaldības pakalpojumu.

 • Drošības pakalpojumi

  Ar drošību saistītu pakalpojumu klāsts, kas paredzēts visu veidu organizācijām un palīdz uzturēt daudzfunkciju ierīču un printeru drošību. Ietver ierīču drošības stiprināšanas pakalpojumu, datu noņemšanas pakalpojumu un drošības auditu.

 • Ilgtspējas pakalpojumi

  Palīdz sasniegt ilgtspējas mērķus
  Ietver Canon un trešo pušu pakalpojumus, piemēram, oglekļa emisijas neradošu druku un mežu atjaunošanu.

 • Daudzu pakalpojumu sniedzēju pārvaldības pakalpojums

  Nodrošina ekspluatācijas un izlietojamo materiālu pārvaldību biroja tehnikai, ko nav ražojis Canon, konsolidējot visu drukāšanas tehniku vienā kontraktā.

 • Uzņēmumu apkalpošanas pakalpojums

  Nodrošina vienu kontaktpersonu centralizētam globālam programmatūras un lietojumprogrammu atbalstam, piedāvājot uzlabotu darba efektivitāti, uzticamu darbu un darba ražību.

 • Biroja tehnikas apkalpošana uz vietas

  Īpašs Canon inženieris uz vietas piedāvā ātru biroja tehnikas atbalsta optimizāciju, lai nodrošinātu augstu pieejamību un lietotāju apmierinātību.

 • Biroja tehnikas darbība

  Canon atbalsts ikdienas drukāšanas un skenēšanas videi lieliem uzņēmumiem, nodrošinot starpgadījumu klasificēšanas un ar ierīcēm saistītas higiēnas darbības.

MPS infrastruktūra

Mūsu pārvaldītie drukas pakalpojumi (Managed Print Services, MPS) balstās uz plašu uzticamu programmatūras risinājumu izvēli, kas aptver visu drukāšanas vidi — no ierīču ekspluatācijas līdz klientu ziņojumiem.
 • an image of work professionals looking at documents together around a table

  uniFLOW

  Pārvaldiet visas ierīces, kā arī drukāšanas un skenēšanas darbplūsmas, izmantojot vienu integrētu programmatūras risinājumu.

 • A man sitting down in a train station, looking at his laptop smiling.

  eMaintenance

  Automatizē laikietilpīgus administratīvos uzdevumus, lai jūs varētu pievērst uzmanību svarīgākām lietām.

 • CRS Online

  CRS Online

  Pastāvīgi uzlabojiet drukāšanas darbību, gūstot informāciju no nepārtraukti piegādātajiem ziņojumiem.

 • Netaphor

  Netaphor

  Iegūstiet lietišķu uzņēmuma informāciju ar šo biroja tehnikas datu apkopošanas, analīzes, brīdinājumu un ziņošanas rīku.

An illustration of an AI person

RISINĀJUMI

Digitālās pārveides pakalpojums

Turpiniet digitālo pārveidi, apvienojot uzņēmumiem paredzētos pārvaldītas drukāšanas pakalpojumus un darba vietu sadarbības risinājumus, kas pieejami vienā piedāvājumā.

RISINĀJUMI

Darba vietu sadarbības risinājumi

Pārveidojiet uzņēmuma darbību ar moderniem risinājumiem tveršanai, dokumentu darbplūsmu automatizācijai un savienojumam ar mākoņpakalpojumiem, kas darbojas kopā, lai uzturētu drošu informācijas plūsmu organizācijā.

Workspace Collaboration Solutions

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija

Saistītie produkti un risinājumi

Izpētiet vēl citus Canon risinājumus, kas papildina mūsu pārvaldītos drukas pakalpojumus

Izpētiet vairāk

Lasiet vairāk par to, kā Canon risinājumi un pakalpojumi var palīdzēt pielāgoties jaunajai hibrīda darba realitātei

 • Sagatavošanās negaidītajam

  Priekšstats par “normālu darbu” ir pilnībā mainījies un turpina mainīties. Šeit parādīts, kur investēt, lai saglabātu konkurētspēju.

 • Enabling the new working normal

  Atbalsts jaunajai darba vietai

  Lasiet, kā mākonis kļūs par svarīgu pamatelementu, lai nodrošinātu komandām iespēju sadarboties mainīgajā, hibrīda veida nākotnes darba vietā.

 • Adapting to tomorrow’s workspace with cloud

  Pielāgošanās rītdienas darba vietai ar mākoni

  Pārvietojieties nākotnes darba vietā, izmantojot mākoņa tehnoloģiju, lai atbalstītu efektīvu, drošu sadarbību.

 • Ko sagaidīt nākotnes darba vietā

  Atklājiet tendences, kas ietekmē nākotnes darba vietu, un saņemiet padomus, kā sagatavoties.