PAKALPOJUMI

Pārvaldīti drukas pakalpojumi

Veidojiet optimizētu, drošu un ilgtspējīgu drukāšanas un skenēšanas vidi ar Canon pakalpojumiem un risinājumiem, kas pieejami mākonī, hibrīdā instalācijā vai uz vietas. Un tagad, izmantojot Canon hibrīdos risinājumus darba vietām, mēs ar vienu kontraktu atbalstām konsekventu darbu gan mājās, gan birojā — sniedzot iespēju efektīvi un ražīgi strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā.
PIEPRASĪT INFORMĀCIJU
Managed Print Services

Canon MPS

Pārvaldīti drukas pakalpojumi apvieno nozarē vadošās tehnoloģijas un pakalpojumus, lai nevainojami un droši pārvaldītu drukāšanas un skenēšanas infrastruktūru gan centralizēti, gan mājas birojos, izmantojot digitālo pārveidi.

“50% to personu, kas pieņem lēmumus par informācijas tehnoloģijām, pārvaldītus drukas pakalpojumus ierindo kā vienu no trīs investīciju prioritātēm”

Mūsu pieeja

Mums ir piecu soļu pieeja, lai optimizētu drukas vidi:

1. Piekļūstiet drukas un dokumentu darbplūsmām, lai izprastu pašreizējo digitālo gatavību un identificētu uzlabošanas iespējas.
2. Izveidojiet unikālu digitālās pārveides plānu, kas pielāgots tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.
3. Nodrošiniet vienmērīgu pāreju, izmantojot mūsu prasmes, zināšanas un pieredzi.
4. Proaktīvi uzturiet un atbalstiet drukāšanas un skenēšanas vidi, lai nodrošinātu, ka jūsu biroja tehnika un dokumentu darbplūsmas turpina darboties, cik vien iespējams efektīvi.
5. Turpiniet pastāvīgi veikt uzlabojumus, izmantojot pakalpojumu un darbības ziņojumus.

Digital transformation is the foundation for remote work

Ieguvumi ar MPS

Mūsu pārvaldītie drukas pakalpojumi (MPS, Managed Print Services) ar modernu iespēju piedāvājumu palīdz uzlabot darba efektivitāti, drošību un klientu pieredzi.

Pakalpojumi

Mums ir plašs pakalpojumu klāsts, ko var pielāgot jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām — no pamatpakalpojumiem, kas aptver biroja tehnikas pārvaldību, drukāšanas optimizāciju, attālo uzraudzību un klientu ziņojumus, līdz moderniem pakalpojumiem ar daudzu pakalpojumu sniedzēju pārvaldību un uzņēmumiem paredzētiem pakalpojumiem un atbalstu — tas viss ir pieejams gan centralizēti, gan mājas birojos.

MPS infrastruktūra

Mūsu pārvaldītie drukas pakalpojumi (Managed Print Services, MPS) balstās uz plašu uzticamu programmatūras risinājumu izvēli, kas aptver visu drukāšanas vidi — no ierīču ekspluatācijas līdz klientu ziņojumiem.
Image representing digital transformation services.

RISINĀJUMI

Digitālās pārveides pakalpojums

Turpiniet digitālo pārveidi, apvienojot uzņēmumiem paredzētos pārvaldītas drukāšanas pakalpojumus un darba vietu sadarbības risinājumus, kas pieejami vienā piedāvājumā.

RISINĀJUMI

Darba vietu sadarbības risinājumi

Pārveidojiet uzņēmuma darbību ar moderniem risinājumiem tveršanai, dokumentu darbplūsmu automatizācijai un savienojumam ar mākoņpakalpojumiem, kas darbojas kopā, lai uzturētu drošu informācijas plūsmu organizācijā.

People discussing at work

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija

Saistītie produkti un risinājumi

Izpētiet vēl citus Canon risinājumus, kas papildina mūsu pārvaldītos drukas pakalpojumus

Izpētiet vairāk

Lasiet vairāk par to, kā Canon risinājumi un pakalpojumi var palīdzēt pielāgoties jaunajai hibrīda darba realitātei