PALĪDZĪBA UN ATBALSTS

Kur iegādāties biznesa risinājumus

Neatkarīgi no tā, vai meklējat Canon produktus mājām vai uzņēmumam, jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Atrodiet akreditētu Canon biznesa partneri

Biznesa risinājums

Valsts

Pilsēta

Biznesa risinājumi

 • Lielformāta drukāšanas partneri

  Nodrošina lielformāta ierīces un var sniegt padomus par Canon pakalpojumiem un atbalstu atkarībā no partneru pieredzes — tas nosaka viņu piedāvājumu un atbalstu.

 • Lielformāta speciālisti-partneri

  Speciālisti, kas piedāvā visaptverošus risinājumus grafiskās mākslas un fotoattēlu tirgus vidē, nodrošinot pilnīgus risinājumus, kuri ietver apkopi, izlietojamos un apdrukājamos materiālus. Tāpat viņi var piekļūt visam LFP aprīkojumam uzņēmumā Canon.

 • Profesionāli drukāšanas partneri

  Partneri, kas piegādā neliela apjoma ražošanas ierīces, var ieteikt pakalpojumus un atbalstu visām jūsu profesionālajām drukāšanas vajadzībām personīgajām vajadzībām.

 • Profesionāli drukāšanas speciālisti-partneri

  Partneri, kuri specializējas profesionālo drukāšanas risinājumu jomā. Viņu zināšanas un pieredze sniedz klientiem pārliecību, ka viņi vienmēr varēs sniegt padomus un piegādāt pareizos drukāšanas risinājumus visām klientu vajadzībām. Šo speciālistu galvenie atribūti ir darbu izpildes un pakalpojumu nodrošināšanas ātrums. Pateicoties ieguldījumiem pārdošanā, apkalpošanā un atbalstā, šie partneri ir ideāli pozicionēti, lai maksimāli palielinātu savu klientu darbspējas laiku un produktivitāti.

 • Skenēšanas partneri

  Nodrošina efektīvu piegādi un klientu apkalpošanas atbalstu visam Canon imageFORMULA dokumentu skeneru klāstam, lai apmierinātu to klientu vajadzības, kuriem nepieciešami vienkārši risinājumi skenēšanai mājās, ceļā vai birojā.

 • Skenēšanas risinājumu partneri

  Konsultāciju un padomu sniegšanas speciālisti tiem klientiem, kuriem nepieciešams skenēšanas risinājums uzņēmējdarbības problēmu atrisināšanai, kā arī vērtīgu zināšanu un prasmju nodrošinātāji, lai klienti iegūtu vislabāk piemēroto risinājumu no Canon imageFORMULA dokumentu skeneru klāsta.

 • Darbvietas sadarbības risinājumu partneri

  Speciālisti, kas piedāvā visaptverošus dokumentu pārvaldības un nozarē labākos datu un informācijas pārvaldības risinājumus, lai palīdzētu uzlabot organizāciju uzņēmējdarbības procesus — no vienkāršiem līdz sarežģītiem un ekskluzīviem risinājumiem, kas ietver digitālas pastkastītes un automatizētas uzņēmējdarbības procesu darbplūsmas, lai optimizētu un uzlabotu klientu pieredzi un atbalstītu klientus to digitālās transformācijas ceļojumos.

 • Darbvietas pārvaldītu pakalpojumu partneri

  Speciālisti, kas pārvalda organizāciju drukāšanas ierīces un aprīkojumu, izmantojot Canon risinājumus, pakalpojumus un atbalstu, kas ietver arī skenēšanu, arhivēšanu, drošu uzglabāšanu, piekļuvi dokumentiem un to izgūšanu no dažādām ar drukāšanu saistītām ierīcēm — no galda un mājas printeriem līdz biroja daudzfunkciju printeriem un neliela apjoma ražošanas printeriem.

 • Darbvietas partneri

  Nodrošina ierīces un risinājumus visām klientu dokumentu vajadzībām, izmantojot galda drukāšanas, skenēšanas un daudzfunkciju ierīces biroja vidē.