Hero image
alt text goes here

PROFESIONĀLI
DISPLEJI

Canon 4K profesionālie references monitori ar plašu krāsu gammu un lielu dinamisko diapazonu apraidei un filmu veidošanai.

Izcila kvalitāte

Canon unikālā attēlveidošanas ekspertīze un modernās attēlveidošanas tehnoloģijas nodrošina pastāvīgi precīzu krāsu atveidi un augstas izšķirtspējas 4K attēlus.

DP-V3120

Canon DP-V3120

31 collas 4K HDR profesionālais displejs ar nozarē vadošu spilgtumu 2000 cd/m2 — nodrošina lielākas pielāgošanās iespējas HDR apstrādes darbplūsmai.

DP-V3120

Viss klāsts

Exceptional 4K capability

Izcilas 4K izšķirtspējas iespējas

Displeji piedāvā ļoti spilgtu un precīzu krāsu atveidi ar piesātinātu melno krāsu un plašām High Dynamic Range (HDR) atbalsta funkcijām, kas ir ideāli piemērotas 4K UHD apraidei un filmu veidošanai.

HDR un plašas krāsu gammas atbalsts

High Dynamic Range EOTF (PQ un Hybrid Log-Gamma) atbalsts kopā ar tādu plašu krāsu gammu kā ITU-R BT.2020 un DCI-P3 ir lieliski piemēroti visdažādākajām 4K izšķirtspējas materiāla veidošanas darbplūsmām.

HDR and wide colour gamut support

Precīza krāsu atveide

Canon inovatīvā attēlu apstrādes programma ar lielu bitu dziļumu un izgaismojuma kontroles sistēmu ar IPS paneļa tehnoloģiju palīdz nodrošināt precīzu krāsu atveidi ar vienmērīgu spilgtumu visā ekrānā un platus skata leņķus.

Faithful colour reproduction

Vienkārša darbība un plašas savienošanas iespējas

Iebūvēts vadības panelis ar pārslēgšanas ripu un pogām, kurām var piešķirt funkcijas, piedāvā vienkāršu darbību, bet plašās savienošanas iespējas ļauj to bez problēmām integrēt esošajā darba vidē.

Simple operation and wide connectivity

Saistītie produkti

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atklājiet Canon profesionālos video risinājumus un no jauna izvērtējiet, kā varat izmantot video

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat iespaidīgas neatkarīgās dokumentālās filmas, intriģējošas izrādes īpaši izveidotā paviljonā vai kinofilmas, kas pretendē uz balvām, Canon profesionālie video produkti jūsu radošās iespējas var pacelt jaunā līmenī.