mirrorless range
alt text goes here

BEZSPOGUĻU
KAMERAS

Stāsti ir visur, sagatavojieties tiem ar mūsu kompaktajām bezspoguļu kamerām, kuras visur var paņemt līdzi.

Liela kvalitātes ziņā,
maza izmēros.

Lieliski stāsti norisinās ik mirkli mums visapkārt.
Jums tikai nepieciešama kamera, kas ļauj dzīvei atklāties un iegūt labus stāstus.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegants klasisks dizains, kas iedvesmos veidot prātā paliekošus stāstus, pateicoties DSLR kameras lieluma sensoram, 4K video un vienkāršajai savienojamībai.

Izpētīt tagad

London river panorama at night.
Uzņemts ar EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Kas ir bezspoguļu kamera?

Atšķirībā no DSLR kameras, kura gaismas atstarošanai skatu meklētājā izmanto spoguli, bezspoguļu kamerās, kuras dažkārt dēvē arī par kompaktās sistēmas kamerām, nav spoguļa vai optiska skatu meklētāja. Šī iemesla dēļ tās parasti ir mazākas par DSLR kamerām.

Tā vietā, lai skatītos caur objektīvu, iekomponējot attēlu caur skatu meklētāju, bezspoguļu kamerās var priekšskatīt kadru kameras aizmugurē esošā ekrānā. Neskatoties uz konstrukcijas atšķirībām, bezspoguļu kameras — tāpat kā DSLR — ļauj būt radošam ar objektīviem.

eos m10 lifestyle alina

Pārsteidzoša kvalitāte

Mūsu bezspoguļu kameras apvieno labākās Canon kompaktkameru un DSLR kameru īpašības, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas, kas ir bagātas ar detaļām, krāsām un noskaņu pat vāja apgaismojuma apstākļos.

stunning quality

Bezspoguļu un DSLR kameras

Bezspoguļu kamerām ir daudzas tādas pašas priekšrocības kā DSLR kamerām, piemēram, iespēja mainīt objektīvus, tomēr bezspoguļu kamerām ir arī papildu priekšrocība, jo to fiziskais lielums ir daudz mazāks.

DSLR kameru priekšrocība ir daudzu gadu laikā izstrādātā, pilnveidotā pieredze un komforts, lietojot tradicionālo skatu meklētāju. Ar modernām automātiskās fokusēšanas sistēmām šīs kameras var uzņemt pat vissarežģītākos objektus.

Izvēlieties pareizo kameru

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Vai varu izmantot citu objektīvu?

Ar mūsu bezspoguļu kamerām varat vienkārši mainīt objektīvus un iegūt atšķirīgu skatu. Varat izmantot ne tikai ekskluzīvo daudzpusīgu un kompaktu EF-M objektīvu klāstu, bet arī Canon stiprināšanas adapteri EF-EOS M, lai piekļūtu milzīgajam vairāk nekā 80 DSLR kameru EF-S un EF objektīvu klāstam, tostarp tādiem īpašiem objektīviem kā makro un zivs acs.

Lasīt vēl

Kas ir EF-M objektīvs?

EF-M objektīvi ir pārnēsājami, viegli objektīvi, kas paredzēti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām. Objektīvu klāstā ir no īpaši plata skata leņķa un telefoto tālummaiņas objektīviem līdz plāniem, plakaniem objektīviem, kas ļaus izpētīt savu radošumu.

Lasīt vēl

eos m3 ambient system

Iepazīstieties ar DSLR kamerām

Brīnišķīga attēlu kvalitāte un uzlabota veiktspēja. DSLR kameras ļauj izzināt savu radošo potenciālu.

Skatīt visu piedāvājumu

Iepazīstieties ar DSLR kamerām