Bezspoguļa kameras

Kompaktas, vieglas un mazas bezspoguļu kameras ar maināmiem objektīviem ir vislabākās Canon kompaktās kameras, savukārt DSLR ļauj iegūt izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Klāstā ir pieejami APS-C modeļi ar mazākiem objektīviem līdz pat pilnkadra jaudīgām ierīcēm radošai darbībai.

EOS R bezspoguļa kameras

Godalgotā EOS R sistēma ar mūsu viedo automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju un neticamo RF objektīvu klāstu piedāvā ārkārtīgi intuitīvu pieeju fotografēšanai un video uzņemšanai, nevainojami ar jums sadarbojoties un ļaujot jums visu uzmanību koncentrēt uz fotografējamo objektu un savu amatu.

12 Produkti

  12 Produkti

  Lietotie filtri

  12 / 12 rezultātus

  RF un RF-S objektīvi

  RF un RF-S objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti, lielāku ātrumu un teicamu darbību, pateicoties izcilajai optikas tehnoloģijai un konstrukcijai. Izstrādāti nākotnei ar modernizētām video uzņemšanas iespējām, kā arī tādiem noderīgiem uzlabojumiem kā vadības gredzens un kompaktāki izmēri.

  RF_lens
  Atklājiet EOS R sistēmas spēku savam uzņēmumam

  Atklājiet EOS R sistēmas spēku savam uzņēmumam

  Uzziniet, kā mūsu bezspoguļa kameru sistēma var palīdzēt palielināt jūsu uzņēmuma potenciālu ar parocīgu integrēšanu vairākās nozarēs.

  Pievienojieties Canon Club

  Turpiniet nodarboties ar to, kas jūs aizrauj, un nepalaidiet garām iespēju saņemt papildu atbalstu, iedvesmu, priekšrocības un citus labumus.

  Canon klubs