EOS R adapteri

Savienojiet savu EOS R sistēmu ar plašo EF un EF-S objektīvu klāstu
Canon Camera

Integrējiet un paplašiniet

EOS R sistēmas adapteri piedāvā pilnīgu saderību ar visiem Canon EF un EF-S objektīviem, sniedzot Canon EOS R sistēmas kameru īpašniekiem, kuriem ir arī EOS kameras, jau iegādāto objektīvu pilnīgas integrācijas iespējas.1

Izmantojiet savus EF-S objektīvus ar EOS R sistēmu

EF-S objektīvi ir izstrādāti darbam ar APS-C sensora EOS DSLR kamerām, tomēr ar adapteri tos var izmantot arī ar EOS R sistēmas kamerām. Kamera automātiski veidos apgrieztus attēlus, kas atbildīs EF-S optikas mazākajam attēla aplim.

Ar EOS R saderīgi objektīvi

Uzziniet, kurus objektīvus varat izmantot ar EOS R adapteriem.

Canon Camera
Canon Camera

Izturīga kamera

EOS R adapteri ir veidoti tā, lai izturētu profesionālu lietošanu — tiem ir metāla stiprinājumi priekšpusē un aizmugurē. Tie ir izturīgi arī pret dažādiem laikapstākļiem ar izolāciju pret putekļiem un mitrumu, tāpēc varat turpināt uzņemt arī skarbos apstākļos.

Izveidoti lieliskai veiktspējai

Varat sagaidīt, ka jūsu objektīvi darbosies tāpat kā ar EOS DSLR kamerām, nodrošinot to pašu lielisko veiktspēju un augsto kvalitāti.

Canon Camera
Canon Camera

Inženierijas izcilība

Canon inženieri ir izstrādājuši EOS R sistēmas adapterus, lai nodrošinātu saderību, kvalitāti un veiktspēju, savienojot EOS R ar jau iegādātiem EF un EF-S objektīviem.

Stiprinājuma adapteris EF-EOS R

Standarta stiprinājuma adapteris EF-EOS R ļauj ērti izmantot EF-S un EF objektīvus ar EOS R kamerām. Fotogrāfi, kuriem jau ir EF-S vai EF optikas kolekcija, var droši iegādāties EOS R sistēmu, zinot, ka jau iegādātie objektīvi darbosies, kā paredzēts.
Skatīt detalizētu informāciju

Stiprinājuma adapteris ar regulēšanas gredzenu EF-EOS R

Regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteris EF-EOS R piedāvā to pašu objektīva stiprinājuma pārveidotāju, ko piedāvā stiprinājuma adapteris EF-EOS R, bet to papildina regulēšanas gredzens. Ar gredzenu var pielāgot dažādus iestatījumus, un to ir vienkārši lietot, nenoņemot kameru no acs, jo tas piedāvā taktilu manuālu regulēšanu.
Canon Camera

Pielāgojamas funkcijas

Objektīva regulēšanas gredzenu var programmēt, izmantojot kameras izvēlni, lai pielāgotu dažādus iestatījumus, piemēram, diafragmas atvērumu, ekspozīcijas laiku, ISO jutību un ekspozīcijas kompensāciju.

Taktila, intuitīva vadība

Objektīva regulēšanas gredzenu ir vienkārši atrast, nenoņemot kameru no acs. Nelieli klikšķi sniedz taktilu atgriezenisko saiti par regulēšanas soļa trešdaļu vai pusi (ja filmu veidotājs vēlas vienmērīgāku darbību, tos var arī arī noņemt, izmantojot īpašu Canon pakalpojumu).

Canon Camera

Stiprinājuma adapteris ar ievietojamu filtru EF-EOS R

Ievietojama filtra stiprinājuma adapteris EF-EOS R pārņem EF-EOS R stiprinājuma adaptera funkcijas un papildina tās ar iespēju izmantot ievietojamus filtrus, līdz ar to filtri nav jāuzliek objektīva priekšpusē, kas jo īpaši noderīgi ir platleņķa objektīviem ar lielu priekšējo objektīva elementu. Tas pieejams ar maināmu neitrāla blīvuma (V-ND) filtru2 vai cirkulāru polarizācijas (C-PL) filtru, kā arī caurspīdīgu (CL) filtru uzņemšanai bez filtra efektiem.

Canon Camera

Adapteris V-ND: maināms neitrāla blīvuma filtrs

Neitrāla blīvuma filtri palīdz kontrolēt gaismas daudzumu, kas iekļūst kamerā. Tas ir noderīgi filmu veidotājiem, kuri vēlas uzņemt ar plašu diafragmas atvērumu/lielu ekspozīcijas laiku kombinācijā ar spilgtu gaismu. Tie arī ļauj ainavu fotogrāfiem izmantot lielāku ekspozīcijas laiku, lai izpludinātu kustību debesīs un ūdenī.2

Adapteris C-PL: cirkulārs polarizācijas filtrs

Polarizācijas filtri novērš atspīdumus un dūmaku un samazina gaismas atstarošanos no stikla virsmām. Filtri uzlabo arī krāsu piesātinājumu un padara iespaidīgākas krāsainas ainas.

Canon Camera

Adaptera piederumi

 • CL filtrs, kas paredzēts Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R

  Caurspīdīgs filtrs lietotājiem, kuri iegādājušies ievietojamu filtru adapteri, bet nevēlas filtra efektus.

 • PL filtrs, kas paredzēts Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R

  Cirkulārs polarizācijas filtrs, kas pastiprina krāsas, kontrastu un piesātinājumu, kā arī kontrolē nevēlamu atstarošanos.

 • ND filtrs ievietojama filtra stiprinājuma adapterim EF-EOS R

  Neitrāla blīvuma filtrs ekspozīcijas kontrolēšanai filmās un ekspozīcijas laika pagarināšanai dažādu radošu kustību efektu veidošanai fotogrāfijās.2

Iepazīstieties ar EOS R sistēmu

Veidota, izmantojot vairāk nekā trīs dekādes nepārtraukti ieviestās EOS inovācijas, EOS R sistēmas darbība pamatojas uz inovatīvu objektīva stiprinājumu, kas piedāvā lielākas radošās iespējas un vēl vairāk intuitīvu veidu, kā uzņemt ikkatru mirkli.

Profesionāļu rokās

EOS R ir ieguvusi tūlītēju atzinību no visdažādākajiem profesionālajiem fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzziniet, kā viņi to ir izmēģinājuši, iegūstot tādus attēlus un filmas, kādus iepriekš nebija iespējams izveidot.

Jūs varētu interesēt...

 • EOS R3

  Šo bezspoguļu kameru vislabāk raksturo ātrums, un profesionālie sporta, ziņu un savvaļas dzīvnieku fotogrāfi jau to gaida.

 • Objektīvu meklēšanas rīks

  Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

 • EOS R5

  Profesionāla pilnkadra bezspoguļu kamera, kas fotogrāfiem un filmu veidotājiem ļauj iegūt augstas izšķirtspējas attēlus un 8K video.

 • EOS R6

  Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.

 • Visi objektīvi

  Canon meistarība un jaunākā optikas tehnoloģija nodrošina izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas.

 • RF objektīvi

  Inovatīvi EOS R sistēmas objektīvi piedāvā īpaši ātru fokusēšanu un izcilu optikas kvalitāti.

 • Pilnkadra kameras

  Izziniet savu radošumu ar mūsu pilnkadra digitālo SLR un bezspoguļu kameru klāstu.

 • Canon EOS R objektīvi un papildaprīkojums

  Atklājiet objektīvus un adapterus lietošanai kopā ar Canon EOS R

  1. Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos datos
  2. Kad nepārtrauktā baltā līnija uz regulēšanas ripas vairs nav redzama (sākot no ND250), var rasties zila nokrāsa vai neregulārs blīvums