ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

Biometrija

Seju fotografēšana identifikācijas dokumentiem, drošības caurlaidēm un lietošanai personāla vadības nodaļās balstās uz precīzu un uzticamu informāciju. Canon kameras ar augstās izšķirtspējas sensoriem un izcilo objektīvu klāstu padara šo uzdevumu vienkāršu un efektīvu ar atbilstošiem darbplūsmas risinājumiem.
Canon Camera

Identifikācija un autentifikācija

Atšķirībā no parolēm biometrisko informāciju nevar aizmirst, nomainīt vai viltot. Veiksmīga cilvēka sejas uztveršana balstās uz pārbaudītas attēlveidošanas tehnoloģijas un izcilas programmatūras kombināciju, kas nodrošina ātrus rezultātus pēc pogas nospiešanas. Šī iemesla dēļ daudz organizāciju un uzņēmumu visā pasaulē izmanto Canon kameras, zibspuldžu sistēmas, SELPHY printerus un objektīvus, lai iegūtu sejas datus personāla vadības nodaļām, drošības kartēm un apmeklētāju caurlaidēm, kā arī skenerus identifikācijas dokumentu skenēšanai, kas kopā tiek integrēti darbplūsmas risinājumos, lai procesu padarītu pēc iespējas vienkāršāku.

 • IEGUVUMI

  Iegūstiet visas detaļas

  Uzņemiet attēlus, kuros redzamas dabiskas detaļas ar precīzām krāsām un izcilu asumu, pateicoties mūsu augstās izšķirtspējas sensoriem, un precīzi izdrukājiet attēlus ar SELPHY printeriem.

 • IEGUVUMI

  Izcili darbplūsmas risinājumi

  Lieliska integrācija esošajā darbplūsmā, pateicoties mūsu SDK risinājumiem, kas pielāgo kameru jūsu vajadzībām.

 • IEGUVUMI

  Savienošanas iespējas ar ērtu vadību

  Izbaudiet nevainojamu kameras vadību ar konsekventu atvērtā koda SDK, izmantojot USB, ar precīzu sinhronizāciju un attālo darbību, izmantojot viedtālruni ar mūsu Camera Control API (CCAPI).

Kā biometrija var palīdzēt jūsu uzņēmumam

Apskatiet daudzās jomas, kurās mūsu kameras var uzņemt biometriskos attēlus un uzlabot drošību.

 • SEKTORI

  Drošības caurlaides

  Veidojiet detalizētus, skaidrus un asus personāla un apmeklētāju attēlus drošības marķējumam.

 • IEGUVUMI

  Identifikācijas dokumenti

  Vienkāršs attēlveidošanas risinājums, ko viegli integrēt plašākā biometriskās uztveršanas darbplūsmā, vienlaikus ievērojot noteikumus.

 • IEGUVUMI

  Fotopakalpojumi identifikācijas dokumentiem

  No pasēm līdz autovadītāja apliecībām un visam pārējam pa vidu — Canon un SELPHY printeri piedāvā identifikācijas dokumentu risinājumu mazumtirdzniecībai.

 • IEGUVUMI

  Caurlaides pasākumiem

  Veidojiet caurlaides pasākumiem ar Canon kameru un printeru klāstu, kā arī objektīviem, kas darbojas visos laikapstākļos.

 • Kādēļ tieši Canon?

  Canon ir vadošais uzņēmums attēlveidošanas jomā, un šajā pozīcijā ir bijis vairāk nekā 80 gadus. Mēs esam vadošais digitālās attēlveidošanas risinājumu nodrošinātājs patērētājiem, uzņēmumiem, kas apkalpo citus uzņēmumus, un dažādām rūpniecības nozarēm, sākot no SDK lietojumprogrammām komerciālām, valsts un medicīnas vajadzībām līdz profesionālām kamerām un objektīviem ar nepārspējamiem dublēšanas un atbalsta pakalpojumiem.

  Saistīti risinājumi

  No pilnībā automatizētām visaptverošām tirdzniecības darbplūsmām līdz medicīniskajai attēlveidošanai un skenēšanai — Canon ir liela pieredze visās industriālās, korporatīvās un komerciālās fotogrāfijas jomās.

 • ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

  Canon izstrādātāju programma

  Canon jaunākajā izstrādātāju atbalsta tīmekļa vietnē ir daudz noderīgu resursu programmatūras izstrādātāju kopienai — gan uzņēmumu risinājumiem, gan digitālai attēlveidošanai.

 • ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

  3D fotogrammetrija

  3D fotogrammetrija ir process, kurā tiek veikti mērījumi no fotogrāfijām, kas ļauj ātri un ērti skenēt, rediģēt un atveidot fiziskas lietas.

 • ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

  Fotokabīnes

  Universāla attēlveidošanas stacija, kas piedāvā ātru un vienkāršu veidu portretu uzņemšanai dažādos pasākumos, kā arī dažādas funkcijas. Vienkārši pozējiet, nospiediet pogu un dažu sekunžu laikā iegūstiet izdruku.

 • ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

  Komerciālā fotogrāfija un videogrāfija

  Atklājiet, kā modes nozare katru dienu ģenerē tūkstošiem iespaidīgu produktu fotogrāfiju.

 • ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

  Canon Medical

  Canon Medical Europe piedāvā pilnu diagnostikās medicīniskās attēlveidošanas risinājumu klāstu, tostarp datortomogrāfijai, magnētiskajai rezonansei, rentgena un ultraskaņas attēlveidošanai, kā arī veselības aprūpes informātikai.

 • Saistītie produkti

 • DSLR kameras

  EOS 2000D

  Iegūstiet izcilas 24,1 megapikseļa fotogrāfijas un Full HD filmas. Paplašiniet savas radošās iespējas ar aizraujošu un vienkārši lietojamu DSLR kameru.
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1300

  Moderns un portatīvs printeris, lai bez vadiem no saderīgām viedierīcēm un kamerām iegūtu brīnišķīgas izdrukas un ID fotogrāfijas.
 • Canon Camera

  TINTE UN PAPĪRS

  Drukājiet ar augstas kvalitātes krāsu tinti un pastkartīšu izmēra papīra komplektu, kas paredzēts SELPHY printerim.
 • DSLR kameru objektīvi

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Izmantojiet savu EOS kameru vēl biežāk visdažādākajās vietās ar kompaktu standarta tālummaiņas objektīvu.
 • Canon Camera

  SKENERI UZŅĒMUMIEM

  Kompakts, pieejams un vienkāršs — CanoScan LiDE 300 ir ideāls skeneris mājām vai birojam. Viegls plakanvirsmas skeneris, kas lepojas ar elegantu dizainu, 4 EZ darbības pogām un Auto Scan tehnoloģiju vienkāršai skenēšanai bez problēmām.
 • VAI NEPIECIEŠAMA PLAŠĀKA INFORMĀCIJA?

  Vai nepieciešama plašāka informācija?

  Ja vēlaties detalizētāk izprast Canon risinājumus uzņēmumiem, lūdzu, sekojiet Canon saitei, aizpildiet informāciju, un kāds no mūsu B2B klientu komandas darbiniekiem, kas specializējas profesionālo attēlveidošanas produktu jomā, ar jums sazināsies.