ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

Programmatūras izstrādes komplekts (SDK)

Pievienojieties Canon izstrādātāju programmai, lai izmantotu vēl precīzākas attēlveidošanas darbplūsmas un tās pielāgotu ar inovatīvu tehnoloģiju, kas veicinās jūsu uzņēmējdarbības attīstību.

Programmatūras izstrādes komplekts (SDK)

Ieguvumi ar Canon SDK

Canon ir veicis lielus ieguldījumus, lai piedāvātu klientiem visrentablākos un elastīgākos veidus, kā iegūt augstas kvalitātes fotogrāfijas. EOS digitālais programmatūras izstrādes komplekts (EDSDK) sniedz lietotājiem priekšrocības attāli vadīt Canon kameras no Windows vai Mac datora un izmantot vienu un to pašu kodu visām saderīgajām Canon kamerām. Lai izmantotu vairāku platformu atbalstu noteiktiem modeļiem un paātrinātu izstrādi, jaunā Camera Control API (CCAPI) aptver vairākas platformas, ļaujot bezvadu izmantošanu jebkurā vidē, piemēram, Windows, Mac, Android, iOS vai Linux.

 • alt text

  IEGUVUMI

  Attāla uzņemšana

  Nosakiet, savienojiet un aktivizējiet kameru.

 • alt text

  IEGUVUMI

  Tiešā skata uzraudzība

  Pārbaudiet objekta ekspozīciju un kompozīciju

 • alt text

  IEGUVUMI

  Attēlu pārsūtīšana

  Lejupielādējiet un dzēsiet attēlus, kā arī formatējiet kartes

 • alt text

  IEGUVUMI

  Fotokameras iestatījumi

  Pārbaudiet un mainiet kameras iestatījumus, tostarp slēdža ātrumu, diafragmas atvērumu un ISO

Darbības pamatprincipi

EDSDK un CCAPI vislabāk var raksturot kā lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes (API), kas programmatūras izstrādātājiem paver iespējas izmantot kameras funkcionalitātes vadību, lai nodrošinātu risinājumus viņu uzņēmumiem. Kameras vadības integrēšana programmatūras lietojumprogrammās sniedz iespēju kameras vadību pārvaldīt automātiski, lai ģenerētu attēlus un uzreiz pārsūtītu datus. Šī procesa optimizācija samazina izmaksas un ietaupa laiku.

Pievienojieties izstrādātāju portālam

Canon izstrādātāju programma sniedz iespēju trešās puses uzņēmumiem un visu veidu izstrādātājiem lejupielādēt SDK, lai izmantotu Canon produktus un tehnoloģijas, kā arī saņemt vērtīgu atbalstu un padomus.

Sadarbojieties ar mums

Reģistrētie izstrādātāji var piekļūt detalizētai dokumentācijai un API informācijai, lejupielādēt to, izmantot īpašu programmatūras bibliotēku, kā arī mijiedarboties ar citiem lietotājiem. Šie tehniskie resursi ir paredzēti programmatūras inženieriem, lai ar mūsu produktiem izveidotu ar funkcijām bagātas, pielāgotas lietojumprogrammas.

alt text

PAR CANON

Kādēļ tieši Canon?

Canon ir vadošais uzņēmums attēlveidošanas jomā, un šajā pozīcijā ir bijis vairāk nekā 80 pēdējos gadus. Mēs esam vadošais attēlveidošanas risinājumu sniedzējs patērētājiem, uzņēmumu savstarpējiem darījumiem un rūpnieciskām vajadzībām. Attēlveidošana ir mūsu uzņēmējdarbības pamatā, un mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem aptvert jaunas iespējas, ko paver augstas kvalitātes fotogrāfijas un video.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

VAI NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA?

Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo produktu?

Related articles