ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

PROGRAMMATŪRAS IZSTRĀDES KOMPLEKTS (SDK)

Pievienojieties Canon Developer Programme, lai izstrādātu vēl precīzākas attēlveidošanas darbplūsmas un tās pielāgotu ar inovatīvu tehnoloģiju, kas veicinās jūsu uzņēmējdarbības attīstību.
KĀ REĢISTRĒTIES UZZINIET VAIRĀK
SDK

Ieguvumi ar Canon SDK

Canon ir veicis lielus ieguldījumus, lai piedāvātu klientiem visrentablākos un elastīgākos veidus, kā iegūt augstas kvalitātes fotogrāfijas. Kontrolējiet kameras no attāluma, izmantojot Windows, Mac, Raspberry Pi OS vai Ubuntu ar EOS Digital Software Development Kit (EDSDK) un izmantojiet to pašu kodu visās saderīgās Canon kamerās. Lai izmantotu priekšrocības, ko sniedz vairāku platformu atbalsts noteiktiem modeļiem un paātrinātu izstrādi, jaunā Camera Control API (CCAPI) aptver vairākas platformas, ļaujot bezvadu izmantošanu jebkurā vidē, tostarp Windows, Mac, Android, iOS vai Linux.

 • IEGUVUMI

  Attāla uzņemšana

  Nosakiet, savienojiet un aktivizējiet kameru.

 • IEGUVUMI

  Tiešā skata uzraudzība

  Pārbaudiet objekta ekspozīciju un kompozīciju.

 • IEGUVUMI

  Attēlu pārsūtīšana

  Lejupielādējiet un dzēsiet attēlus, kā arī formatējiet kartes.

 • IEGUVUMI

  Fotokameras iestatījumi

  Pārbaudiet un mainiet kameras iestatījumus, tostarp ekspozīcijas laiku, diafragmas atvērumu un ISO.

Atklājiet, kā Canon SDK var palīdzēt jūsu uzņēmumam

Noskatieties videoklipu, lai uzzinātu vairāk par galvenajām tehnoloģijām un funkcijām, to noderību un to, kā tās var palīdzēt uzlabot darbplūsmu.
SKATĪTIES TAGAD
SDK

Darbības pamatprincipi

EDSDK un CCAPI vislabāk var raksturot kā lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes (API), kas programmatūras izstrādātājiem paver iespējas izmantot kameras funkcionalitātes vadību, lai nodrošinātu risinājumus viņu uzņēmumiem. Kameras vadības integrēšana programmatūras lietojumprogrammās sniedz iespēju kameras vadību pārvaldīt automātiski, lai ģenerētu attēlus un uzreiz pārsūtītu datus. Šī procesa optimizācija samazina izmaksas un ietaupa laiku.

Pievienojieties izstrādātāju portālam

Canon izstrādātāju programma sniedz iespēju trešās puses uzņēmumiem un visu veidu izstrādātājiem lejupielādēt SDK, lai izmantotu Canon produktus un tehnoloģijas, kā arī saņemt vērtīgu atbalstu un padomus.

Sadarbojieties ar mums

Reģistrētie izstrādātāji var piekļūt detalizētai dokumentācijai un API informācijai, lejupielādēt to, izmantot īpašu programmatūras bibliotēku, kā arī mijiedarboties ar citiem lietotājiem. Šie tehniskie resursi ir paredzēti programmatūras inženieriem, lai ar mūsu produktiem izveidotu ar funkcijām bagātas, pielāgotas lietojumprogrammas.

SDK

Kādēļ tieši Canon?

Canon ir vadošais uzņēmums attēlveidošanas jomā, un šajā pozīcijā ir bijis vairāk nekā 80 pēdējos gadus. Mēs esam vadošais attēlveidošanas risinājumu sniedzējs patērētājiem, uzņēmumu savstarpējiem darījumiem un rūpnieciskām vajadzībām. Attēlveidošana ir mūsu uzņēmējdarbības pamatā, un mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem aptvert jaunas iespējas, ko paver augstas kvalitātes fotogrāfijas un video.
SDK

Funkcionalitāte

Lieliska satura uzņemšana ir tikai pirmā nevainojamas darbplūsmas daļa; kopīgošana ir vienlīdz svarīga, tāpēc mūsu SDK risinājumi Canon kamerām lepojas ar izcilu savienojamību ar lietojumprogrammām un īpaši veidotu programmatūru, kas palīdz nodrošināt vislabāko visās platformās.

 • Kameru un objektīvu klāsts, kas atbilst visiem budžetiem un vajadzībām
 • Wi-Fi un USB visā EOS klāstā
 • Atmiņas kartes, ko ir vienkārši formatēt un izņemt

Saderība un konsekvence

Canon kameras nodrošina konsekventu darbību un intuitīvu vadību, nodrošinot izcilus rezultātus. Kopīgojiet savu darbu ar visu pasauli, izmantojot uzlabotas ierakstīšanas un straumēšanas iespējas.

 • Fotoattēli un video ar hibrīdu risinājumu
 • Konsekventas krāsas un asums no ievades līdz rezultātam
 • Vienkārša lietošana — lieliska pielāgošana, kas piemērota visiem lietotājiem

SDK
SDK

Drošība un uzticamība

Mēs apzināmies, ka dīkstāve maksā naudu. Canon kameras ir uzticamas — tas ir pārbaudīts, strādājot sarežģītos apstākļos. Darbiniet kameras ar maiņstrāvas adapteri vai akumulatoru un izbaudiet daudzu gadu darbību, pateicoties leģendārajai Canon izturībai.

 • EOS un EOS R sistēma piedāvā izcili uzticamu darbību
 • Canon oriģinālie akumulatori ir izgatavoti, lai nodrošinātu ilgstošu darbību
 • Īpaša tehniskā atbalsta komanda, kā arī īpaši izveidots pēcpārdošanas atbalsts

Bieži uzdotie jautājumi par SDK

Vai jums ir jautājums, uz kuru nevarat atrast atbildi? Mūsu bieži uzdoto jautājumu sadaļa var jums palīdzēt.
 • EDSDK

  Profesionāļiem
  EOS-1 D X Mark III, EOS-1D X Mark II, EOS-1D X, EOS-1D C, EOS-1DS Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Mark III

  Pieredzējušiem amatieriem
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS Ra, EOS R6 Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS R, EOS 5DS, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark II

  Vidēja līmeņa
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS R10, EOS 6D Mark II, EOS 6D, EOS 7D Mark II, EOS 7D, EOS 90D, EOS 80D, EOS 70D, EOS 60D, EOS 50D, EOS 40D

  Sākuma līmeņa
  EOS R50, EOS M6 Mark II, EOS M50 Mark II, EOS M50, EOS M200, EOS M6, EOS M5, EOS M3, EOS M2, EOS M, EOS M100, EOS M10, EOS 77D, EOS 760D, EOS 850D, EOS 250D, EOS 800D, EOS 200D, EOS 750D, EOS 700D, EOS 100D, EOS 650D, EOS 2000D, EOS 1300D, EOS 1200D, EOS 1100D, EOS 600D, EOS 550D, EOS 500D, EOS 450D, EOS 1000D, EOS 4000D

  Kompaktas
  PowerShot G5X Mark II, PowerShot G7X Mark III, PowerShot SX70 HS

  CCAPI

  Profesionāļiem
  EOS-1D X Mark III

  Pieredzējušiem amatieriem
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R6 Mark II

  Vidēja līmeņa
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS 90D

  Sākuma līmeņa
  EOS R50, EOS R10, EOS M50 Mark II, EOS R100, EOS 850D, EOS M200, EOS M6 Mark II, EOS 250D

  Kompaktas
  PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G7 X Mark III, PowerShot SX70 HS

 • Atbalstītās operētājsistēmas
  EDSDK: Windows, Mac, Raspberry Pi OS vai Ubuntu (Arm)
  CCAPI: nav atkarīga no OS

 • Atbalstītie interfeisi
  EDSDK: USB
  CCAPI: Wi-Fi

Vai nepieciešama plašāka informācija?

Atveriet saiti, un ar jums sazināsies mūsu īpašās B2B nodaļas komandas darbinieks, kas specializējas profesionālo attēlveidošanas produktu jomā.

Jūs varētu interesēt…