Ilgtspējība uzņēmumā Canon

Mēs pārveidojam veidu, kā strādājam un ražojam, lai veidotu ilgtspējīgāku pasauli cilvēkiem un mūsu planētai.

Mēs arī koncentrējamies uz to, lai mēs būtu atbildīgs partneris saviem klientiem, palīdzot viņiem izpildīt savas ilgtspējības saistības.

Canon Picturing a Sustainable Future
Ilgtspējīga pasaule

CO2 samazinājums

Mūsu mērķis ir līdz 2050. gadam panākt oglekļa emisiju nulles līmeni saskaņā ar Parīzes nolīgumu. Tas nozīmē konsekventu darbu visā mūsu uzņēmējdarbībā — no darbībām, ražošanas un transportēšanas līdz produktu izstrādei un iepakojumam.

Mēs esam noteikuši tuvāka termiņa mērķus 2030. gadam un esam iesnieguši tos SBTi (Science Based Targets initiative — Uz zinātni balstītu mērķu iniciatīva), lai noteiktu to pārredzamību un tos verificētu.

Aprites uzņēmējdarbība

Mūsu mērķis ir kļūt par aprites uzņēmumu. Tādu, kur katrs atsevišķais produkts un materiāls tiek izstrādāts, izveidots, atkārtoti izmantots, remontēts un pārstrādāts slēgtā ciklā.

Pateicoties inovatīvai ražošanai, mēs izstrādājam produktus, kas samazina atkritumus, un palīdzam mūsu produktus un materiālus izmantot ilgāk.

20220331 MK

Izglītības un jaunatnes programmas

Jaunieši ir pelnījuši, lai viņi tiktu uzklausīti, veidojot mūsu pasaules nākotni.

Mēs sniedzam jauniešiem iespēju dalīties ar savu stāstu, izmantojot attēlveidošanu, sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām (NVO) un Canon vēstniekiem, kas kalpo kā programmas īstenošanas atbalsts.

Atbalsts vietējām kopienām

Mūsu ilgtspējības pasākumi ir vērsti arī uz iniciatīvām, kas palīdz radīt pozitīvu sociālo un vides ietekmi mūsu vietējās kopienās.

Konsultējieties ar mūsu ilgtspējības komandu

Dalieties pārdomās ar mūsu ilgtspējīgas attīstības darba grupu un uzdodiet jautājumus

Partnerība un programmas

Mēs sadarbojamies ar klientiem, uzņēmējdarbības un rūpniecības partneriem, lai sniegtu pozitīvu ieguldījumu klimata pasākumos.

 • Tiny Forest

  Visā Apvienotajā Karalistē mazi zemes gabali tiek pārveidoti tā sauktajos “sīkajos mežos” (tiny forests), kas ir daļa no Earthwatch Europe organizētā projekta, ko ar lepnumu atbalsta Canon.

 • Coral Spawning Lab

  Coral Spawning Lab kopā ar starptautiskajiem partneriem ir inovatīvs koraļļu vairošanās pētniecības projekts, lai izstrādātu paņēmienus koraļļu vairošanās stimulēšanai. Organizācija vēlas attīstīt pasaulē vadošo zinātnisko izpēti, lai pasaule gūtu reālu ekoloģisko labumu. Ar savu darbu tā glābs apdraudētos koraļļus un uzturēs pasaules koraļļu rifu drošību, kā arī apmācīs dabas aizsardzības speciālistus.

Ietverts CDP A sarakstā

 • CDP 2023. gadā uzņēmumam Canon piešķīra A vērtējumu par klimata pārmaiņām, kas ir trešā reize, kad esam iekļauti viņu augstākā ranga A sarakstā, un ierindo mūs 2% labāko uzņēmumu vidū, kas novērtēti šajā kategorijā.

  CDP ir starptautiska vides bezpeļņas organizācija, kas novērtē lielākos uzņēmumus un organizācijas visā pasaulē par to centieniem risināt vides problēmas.

 • Lielākajai daļai Canon produktu ir piešķirts Vācijas Federālās valdības ekomarķējums “Blue Angel”

 • Sākot ar 2020. gadu, ISO 14001 konsolidētā sertifikācija aptver Canon Inc., kā arī 124 grupas uzņēmumus 40 valstīs (593 darbības vietas) un reģionos visā pasaulē

Izpētiet vairāk

Pievienojieties sarunām mūsu sociālajos kanālos

SAZINĀTIES AR MUMS

Sazināties

Dalieties pārdomās ar mūsu ilgtspējīgas attīstības darba grupu un uzdodiet jautājumus