Atbildīga un
ilgtspējīga uzņēmējdarbība ir mūsu darba pamatā

Mēs veicam atbildīgas uzņēmējdarbības izvēles atbilstoši mūsu ieviestajiem pasākumiem, lai nodrošinātu efektīvu pārvaldību saistībā ar produktu un ķīmisko drošību, ētisku un ilgtspējīgu iepirkumu praksi un atbilstību noteikumiem.

Mēs esam apņēmušies ievērot cilvēktiesības un novērst mūsdienu verdzību mūsu piegādes ķēdēs.

CanonCircularEconomy_Final
Responsible business

Cilvēktiesību ievērošana

Lai nodrošinātu konsekventu, objektīvu praksi jomās, kas ietver cilvēktiesības, darbu un vidi, mēs ziņojam par mūsu ikgadējiem ilgtspējīgas darbības rezultātiem ANO globālajam līgumam, pasaules lielākajai brīvprātīgajai uzņēmumu ilgtspējīgas attīstības iniciatīvai, un Atbildīgo uzņēmumu aliansei, vadošajai nozares koalīcijai, kuras mērķis ir uzņēmumu sociālā atbildība globālajās piegādes ķēdēs.

PRODUKTU UN PAKALPOJUMU ĒTIKAS UN ATBILSTĪBAS NODROŠINĀŠANA

Mēs esam lepni, ka EMEA reģionā esam parakstījuši ANO Globālo līgumu, un visi Canon grupas uzņēmumi ir Atbildīgas uzņēmējdarbības alianses (Responsible Business Alliance — RBA) dalībnieki.
 • Partnerība, tostarp ANO Globālais līgums

 • Dalība, tostarp Atbildīgas uzņēmējdarbības alianse

Konsultējieties ar mūsu ilgtspējības komandu

Dalieties pārdomās ar mūsu ilgtspējīgas attīstības darba grupu un uzdodiet jautājumus

Atbilstība un politika

Mūsu ilgtspējības stratēģija ir veidota, pamatojoties uz stabilu un efektīvu atbilstības un sertifikācijas darbību pamatu. Esam arī izstrādājuši politikas, lai nodrošinātu pastāvīgus sociālās un vides ietekmes pārvaldības uzlabojumus.

Tālāk skatiet saites uz visiem mūsu normatīvajiem un atbilstības dokumentiem.

Izpētiet vairāk

 • Daudzpusība, vienlīdzība un iekļaušanās

  Uzziniet, kā mēs strādājam, lai radītu iekļaujošas darbavietas un attīstītu daudzpusīgāku sabiedrību vienlīdzīgākā pasaulē.

 • Planet

  Capturing life in the wild to inspire change

  Canon Ambassador, Chris Fallows, has spent more than 30 years capturing wildlife and nature all around the world. Decades spent chasing these dramatic shots have made him an established and respected photographer – but they’ve also opened his eyes to the great dangers these species are increasingly exposed to.

 • The Tiny Forests enchanting communities

  All over the UK, small areas of land are being transformed into so-called ‘tiny forests’, bringing biodiversity and a little bit of magic to urban communities.

 • Finding safe harbour on the Isabelle ferry

  A passenger ferry is an unusual place to find a classroom. But for many Ukrainian refugees and their children, the Isabelle is not just a temporary accommodation: it’s a place to grow, learn, and inspire change.

 • Photography for sustainable development: Eliška SKY’s human sculptures point in the direction of change

  Eliška SKY’s exploration of the UN Sustainable Development Goals is a stunning and surreal interpretation of destruction, action, fear and hope.

 • Pievienojieties sarunām mūsu sociālajos kanālos

  SAZINĀTIES AR MUMS

  Sazināties

  Dalieties pārdomās ar mūsu ilgtspējīgas attīstības darba grupu un uzdodiet jautājumus