LEGRIA VIDEOKAMERAS

4K videokameras

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iemūžināt dārgas atmiņas vai paplašināt savas radošās iespējas, Canon videokamera būs jums lieliski piemērota.
Canon Camera

Canon LEGRIA 4K videokameras

Ērti rokās turamās un viegli lietojamās LEGRIA HF G sērijas kameras ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām un daudzām radošām vadības funkcijām, tādēļ tās ir izcili piemērotas videoemuāru veidotājiem, YouTube satura veidotājiem, kā arī dokumentālo un neatkarīgo filmu veidotājiem.

Viss Canon LEGRIA videokameru klāsts

Veidojiet izcilas filmas, kas atspoguļo jūsu video veidošanas kaislību, izmantojot moderno LEGRIA HF G videokameru klāstu.

Modernas tehnoloģijas

Pateicoties tādām funkcijām kā 1.0-Type 4K CMOS vai HD CMOS PRO sensors, iebūvētam ND filtram, piecu asu attēla stabilizācijas sistēmai ar tehnoloģiju Powered IS un plašajam dinamiskajam diapazonam (DR), nepārspējami vienmērīgus un rezonējošus videoklipus var uzņemt pat sliktā apgaismojumā.

Canon Camera
Canon Camera

Ērta un radoša uzņemšana

Kameru ir ērti turēt rokās, tai ir profesionāla izskata tālummaiņas taustiņslēdzis, atvāžams skatu meklētājs un intuitīvs skārienekrāns — viss, kas nepieciešams ērtai uzņemšanai bez statīva. Pārvaldiet un paātriniet kameras darbību, izmantojot pielāgojamas funkciju pogas un skalu, kā arī pievienojiet mikrofonu vai austiņas un izbaudiet augstas kvalitātes skaņu.

Tieša kopīgošana internetā

Kad būsit pabeidzis vienkāršu iestatīšanas procedūru, filmas varēsit augšupielādēt tieši internetā — dators nebūs nepieciešams. Vienkārši pievienojiet savu videokameru mājas Wi-Fi tīklam* un pēc tam kopīgojiet filmas pakalpojumā YouTube, Facebook, Twitter vai e-pastā.

Canon Camera
Canon Camera

Wi-Fi tālvadība

Izbaudiet LEGRIA Wi-Fi videokameras iestatījumu tālvadību režīmā Live View, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Lieliski piemērota uzņemšanai, kad kamera nav ērti pieejama.

GATAVI PALĪDZĒT

Palīdzība un atbalsts

Esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, atrisinātu problēmas un novirzītu jūs uz attiecīgo vietu, ja nepieciešams remonts.
Atbalsts
  1. Audio izvade ar USB netiek atbalstīta

    *Lai izmantotu tiešu kopīgošanu internetā un sūtītu informāciju, izmantojot serveri, nepieciešams image.canon konts. Pakalpojums image.canon var netikt atbalstīts dažās valstīs vai reģionos. Papildinformāciju skatiet vietnē www.canon-europe.com/cig.