Canon Pro Camcorders

Profesionālas videokameras

Apbrīnojama veiktspēja, vienkārša darbība

Canon XF605

Daudzpusīga apraides kvalitātes 4K videokamera, kas piedāvā uzlabotu automātisko fokusēšanu, savienojamību un straumēšanu prasīgiem filmu veidotājiem.

Uzziniet vairāk

Lifestyle Day

Canon XA75

1,0 collas tipa CMOS 4K profesionālā videokamera. Ar Dual Pixel CMOS AF, 15 reižu optisko tālummaiņu un piecu asu stabilizēšanu, 3G-SDI, HDMI izvadi un UVC1 straumēšanas iespēju.

Uzziniet vairāk

Canon XA75

Canon XA70

1,0 collas tipa CMOS 4K profesionālā videokamera. Ar Dual Pixel CMOS AF, 15 reižu optisko tālummaiņu un piecu asu stabilizēšanu, HDMI izvadi un UVC straumēšanas iespēju.

Uzziniet vairāk

Canon XA70

Canon XA65

1/2,3 tipa CMOS 4K profesionālā videokamera. Ar modernu automātisko fokusēšanu, 20 reižu optisko tālummaiņu un piecu asu stabilizāciju, 3G-SDI, HDMI izeju un UVC straumēšanu.

Uzziniet vairāk

XA65

Canon XA60

1/2,3 tipa CMOS 4K profesionālā videokamera. Ar uzlabotu automātisko fokusu, 20 reižu optisko tālummaiņu un piecu asu stabilizēšanu, HDMI izvadi un UVC straumēšanas iespēju.

Uzziniet vairāk

XA60

XF sērija

XA sērija

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atklājiet Canon profesionālos video risinājumus un no jauna izvērtējiet, kā varat izmantot video

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat iespaidīgas neatkarīgās dokumentālās filmas, intriģējošas izrādes īpaši izveidotā paviljonā vai kinofilmas, kas pretendē uz balvām, Canon profesionālie video produkti jūsu radošās iespējas var pacelt jaunā līmenī.