Compact Digital Cameras

Digitālās kompaktkameras

Inovatīvās Canon tehnoloģijas mums ir sniegušas iespēju jums piedāvāt vienu no vislabākajām kompaktkamerām — neatkarīgi no jūsu lietpratības līmeņa.

Maza, jaudīga un precīza ierīce

Lieliski piemērotas ikdienai — kompaktas fiksēta digitāla objektīva kameras ir portatīvas un vieglas. Tās ir lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas universālu kameru, ar kuru acumirklī uzņemt attēlu. Canon klāstā ir ierīces ikvienam — no lietpratējiem paredzētām lielu sensoru kompaktajām kamerām līdz vienkāršām “notēmē un knipsē” kamerām.

Mūsu jaunākie produkti

Jaunās kompaktkameras

Inovatīvās Canon tehnoloģijas mums ir sniegušas iespēju jums piedāvāt vienu no vislabākajām jaunajām kompaktkamerām — neatkarīgi no jūsu lietpratības līmeņa.

Canon PowerShot PX

Canon PowerShot PX

Uzņemiet dzīves dārgākos mirkļus automātiski ar šo inteliģento, viedo kameru, kas atpazīst sejas un izveido savienojumu ar jūsu viedierīci.

Uzziniet vairāk

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Plaukstas lieluma PowerShot kamera, lai uzņemtu burvīgas fotogrāfijas ar ģimeni vai savvaļas dzīvniekiem ar 100 mm, 400 mm1 vai digitālu 800 mm pagarinājumu.

1Norādītais fokusa attālums ir ekvivalents 35 mm.

Uzziniet vairāk

CANON PowerShot ZOOM
PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Lielisks risinājums videoblogeriem un blogu autoriem. Kamera ar savienojumu — uzņem izcilus videoklipus un fotogrāfijas, kas patiks jūsu sekotājiem.

Uzziniet vairāk

Kompakto kameru produktu klāsts un filtrs

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

canon-camera

Uzņemiet dzīves dārgākos mirkļus automātiski ar šo inteliģento, viedo kameru, kas atpazīst sejas un izveido savienojumu ar jūsu viedierīci.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Plaukstas lieluma PowerShot kamera, lai uzņemtu burvīgas fotogrāfijas ar ģimeni vai savvaļas dzīvniekiem ar 100 mm, 400 mm 2 vai digitāli palielinātu 800 mm fokusa attālumu.

Uzziniet vairāk

IXUS 285 HS

Stils un veiktspēja kabatas formātā ar šo 12 reižu tālummaiņas IXUS kameru — kopīgojiet bez piepūles, izmantojot Wi-Fi un NFC.

Uzziniet vairāk

Nezaudējiet savienojumu

USB videokonferenču komplekts un EOS Webcam Utility programmatūra sniedz iespēju pārvērst jūsu Canon kameru par tīmekļa kameru. USB risinājumi ir pieejami īpašam EOS un PowerShot kameru klāstam. Nezināt, kuru kameru izvēlēties? Neraizējieties, mēs esam izveidojuši pirkšanas ceļvedi, kas palīdzēs atrast jums piemērotāko Canon kameru.

UZZINIET VAIRĀK

Uzziniet vairāk par EOS Webcam Utility programmatūru

Livestreaming Kits

Gūstiet iedvesmu

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Skatīt visus rakstus

Uzņemiet labākas ceļojumu fotogrāfijas ar Canon PowerShot G5 X Mark II kameru

Piedzīvojumu fotogrāfs Džeimss Norts (James North) parāda savas prasmes un stāsta, kāpēc funkcijām bagātā Canon PowerShot G5 X Mark II kamera ir ideāli piemērota ceļojumiem.

Lasīt vairāk

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Jūs varētu interesēt...

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt