Compact Digital Cameras

Digitālās kompaktkameras

Inovatīvās Canon tehnoloģijas mums ir sniegušas iespēju jums piedāvāt vienu no vislabākajām kompaktkamerām — neatkarīgi no jūsu lietpratības līmeņa.

Maza, jaudīga un precīza ierīce

Lieliski piemērotas ikdienai — kompaktas fiksēta digitāla objektīva kameras ir portatīvas un vieglas. Tās ir lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas universālu kameru, ar kuru acumirklī uzņemt attēlu. Canon klāstā ir ierīces ikvienam — no lietpratējiem paredzētām lielu sensoru kompaktajām kamerām līdz vienkāršām “notēmē un knipsē” kamerām.

Mūsu jaunākie produkti

Jaunās kompaktkameras

Inovatīvās Canon tehnoloģijas mums ir sniegušas iespēju jums piedāvāt vienu no vislabākajām jaunajām kompaktkamerām — neatkarīgi no jūsu lietpratības līmeņa.

PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Lielisks risinājums videoblogeriem un blogu autoriem. Kamera ar savienojumu — uzņem izcilus videoklipus un fotogrāfijas, kas patiks jūsu sekotājiem.

Uzziniet vairāk

Kompakto kameru produktu klāsts un filtrs

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

IXUS 285 HS

Stils un veiktspēja kabatas formātā ar šo 12 reižu tālummaiņas IXUS kameru — kopīgojiet bez piepūles, izmantojot Wi-Fi un NFC.

Uzziniet vairāk

PowerShot G3 X

Izmantojiet pielāgošanās iespējas, ko sniedz šī tilta kamera ar 25 reižu tālummaiņu, — jaudīga kamera gan fotoattēlu, gan filmu uzņemšanai.

Uzziniet vairāk

PowerShot SX430 IS

Iemūžiniet brīnišķīgi detalizētas dārgas atmiņas ar šo mazo, vienkāršo kameru, kurai ir savienojuma iespējas un liels 45 reižu palielinājums

Uzziniet vairāk

PowerShot SX540 HS

Dodieties attēlveidošanas ceļojumā ar tilta kameru, kurai ir savienojuma iespējas un 50 reižu tālummaiņa — lieliski piemērota ikvienam piedzīvojumam.

Uzziniet vairāk

PowerShot SX730 HS BK FRT

Atdzīviniet brīnišķīgas ceļojumu detaļas, izmantojot šo kabatas formāta kameru ar savienošanas iespējām un milzīgo 40 reižu tālummaiņu

Uzziniet vairāk

Vai nepieciešama palīdzība kameras meklēšanā?

Izmantojiet kameru meklēšanas rīku, lai atrastu sev vispiemērotāko kameru.

Atrast kameru

Gūstiet iedvesmuGūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Skatīt visus rakstus

Uzņemiet labākas ceļojumu fotogrāfijas ar Canon PowerShot G5 X Mark II kameru

Piedzīvojumu fotogrāfs Džeimss Norts (James North) parāda savas prasmes un stāsta, kāpēc funkcijām bagātā Canon PowerShot G5 X Mark II kamera ir ideāli piemērota ceļojumiem.

Lasīt vairāk

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Jūs varētu interesēt...

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt