Par mums

Mēs piedāvājam nepārspējamu mantojumu un zināšanas, lai nodrošinātu attēlveidošanas inovācijas visās mūsu dzīves jomās, pārveidojot to, kā strādājam, mācāmies un spēlējamies savienotā pasaulē.
About us

Par mums

Mūsu mantojums un fonds

Mēs esam vadošs tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 1937. gadā Japānā, un mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem aptvert jaunas iespējas un paplašināt robežas, ko paver attēlveidošana.

Uzņēmuma mārketinga un ražošanas organizācijās Japānā, abos Amerikas kontinentos, Eiropā, Āzijā un Okeānijā strādā vairāk nekā 182 000 cilvēku. “Kyosei” ir uzņēmuma filozofija, kas ir ietverta mūsu zīmola, uzņēmējdarbības un sponsorēšanas aktivitāšu būtībā. Kyosei ir japāņu vārds, kas nozīmē “dzīvot un strādāt kopā, lai panāktu kopējo labumu” — šo principu ievēro visi Canon darbinieki. Tas veido mūsu misiju un vērtības, nosaka, kā mēs izturamies pret cilvēkiem un veicam uzņēmējdarbību.
Uzziniet vairāk par Canon un mūsu vēsturi.

Par Canon

Uzziniet vairāk par Canon globālo uzņēmumu, Canon Eiropā un Canon grupas uzņēmumiem.

about canon
Sustainability

Ilgtspējība

Ilgtspējībai ir galvenā nozīme mūsu misijā — izmantot attēlveidošanu, lai pārveidotu pasauli. Uzziniet vairāk par to, kā mēs to darām ar sociālajām un vides iniciatīvām.

Ziņu sadaļa

Šeit atradīsiet Canon jaunākās ziņas un informāciju, tostarp blogu un platformu VIEW.

Canon Camera
Canon Camera

Sponsorēšana

Uzziniet vairāk par mūsu veikto sponsorēšanu, kas aptver dažādas sociālas, kulturālas un sporta aktivitātes.

Iedvesmo pasauli mainīties.

No zemnieku laukiem līdz pilsētas ielām, no okeāniem līdz mikrosatelītiem — neatkarīgi no tā, kur rītdiena mūs aizvedīs, mēs būsim gatavi. Uzziniet, kā Canon iedvesmo pasauli mainīties.

INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Jūs varētu interesēt:

Sazināties ar mums

Uzziniet, kā sazināties ar mums.