Par Canon

Par mums

Canon Europe ir Japānas uzņēmuma Canon Inc. — pasaulē vadošā attēlveidošanas risinājumu novatora un piegādātāja — filiāle.

Mūsu uzņēmējdarbības joma
Vairāk nekā 50 gadu mēs piegādājam novatoriskas attēlveidošanas tehnoloģijas klientiem Eiropā.

Mūsu klienti labprāt izmanto plaša patēriņa un profesionālus attēlveidošanas produktus, tostarp kvalitatīvas, jaunas fotografēšanas ierīces, printerus, skenerus un tālskatus, kā arī dažādas uzlabotas digitālās kompaktās un SLR kameras. Turklāt mūsu uzņēmējdarbības risinājumi piedāvā plašu drukāšanas un dokumentu risinājumu klāstu gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan lielām korporācijām un valsts iestādēm.

Mūsu rūpnieciskās produkcijas nodaļa turpina paplašināt piedāvājumu, papildinot to ar tādiem produktiem, kas iekļaujas daudzveidīgos starptautiskos tirgos arī medicīnas, optisko, televīzijas un IT risinājumu jomās.

Canon Europe veido aptuveni trešo daļu Canon tirdzniecības ieņēmumu pasaules mērogā un nodarbina reģionā — Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (EMEA) — 18 000 cilvēku. 

Mūsu zīmols
Uzņēmumā Canon mēs ticam attēla spēkam — spēkam, kas ļauj ātri un vienkārši sniegt informāciju un uztvert vissmalkākās nianses, rosina visspēcīgākās emocijas un vienkāršo vissarežģītākos uzdevumus. 

Savu mīlestību pret attēlu mēs atdzīvinām, ar Canon zīmolu iesaistoties plašos un nozīmīgos pasākumos — sākot no tādām reklāmas kampaņām, kā, piemēram, nesen noritējusī kampaņa „Mēs runājam ar attēlu”, līdz svarīgu kultūras un sporta pasākumu sponsorēšanai — un Eiropas līmeņa notikumos un izstādēs.

Mūsu zīmola pamatnostādne „Jūs varat” („You Can”) ietver Canon zīmola būtību un ir izstrādāta, lai rosinātu mūsu klientus izpētīt savas radošās iespējas un pilnveidot ikdienu ar mūsu tehnoloģijām. Ar Canon jūs varat

Sponsorējot oficiālus sporta pasākumus, piemēram, UEFA Super Cup™ un futbola turnīru MTN Āfrikas Nāciju kauss, kā arī izmantojot vides aizsardzībai veltītus pasākumus, piemēram, atbalstu PDF, Canon pauž ticību attēla spēkam un uzticību mūsu japāņu uzņēmuma Kyosei filozofijai, kuras pamatdoma ir: „dzīvot un strādāt kopā kopēja ieguvuma vārdā”.

spacer
					image