Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Stāsti

AINAVU FOTOGRAFĒŠANA

Izaicinājums ar ainavu fotografēšanas objektīviem

Profesionālā fotogrāfe Veritija Miligana (Verity Milligan) dalās radošu ainavu fotografēšanas pieredzē ar diviem viegliem objektīviem.

Lasīt vairāk

Landscape lens challenge

Mūsu stāsti

Intervijas ar vadošiem fotogrāfiem, aizrautīgu personu iedvesmojoši stāsti un dažādu radošu žanru informatīvs apskats — to visu atradīsit šeit stāstos.

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc:

Taking portraiture to the streets

No portretiem līdz izdrukām — fotogrāfs un pakalpojuma “TikTok” satura veidotājs Kims Mozelijs (Kym Moseley) dalās ar padomiem par to, kā uzņemt pārsteidzošas svešinieku fotogrāfijas un tās kopīgot.

Lasīt vairāk

Margarita Sheremet & Moments

Canon’s 15 Second Film Festival gave content creators and video enthusiasts all over the Nordics a possibility to become Canon’s first ever Nordic Filmmaker. Now winner Margarita Sheremet shares her passion for videos and Canon’s cameras with us in her interview.

Lasīt vairāk

Magnus-Wennman-EOS-R

When Canon Ambassador, photojournalist Magnus Wennman traveled to Iraq in October 2019 on an assignment to overview the refugee situation in northern Syria, Canon equipped him with an EOS R camera and RF lenses.

Lasīt vairāk

children stand on stool in kitchen

Mēs tērzējām ar Karolīnu Holtu (Caroline Holt) par viņas ceļojumu ģimenes fotografēšanas pasaulē. Mēs bijām nepacietīgi uzzināt, kā viņa spēj notvert skaistumu ikdienā un kāpēc mijiedarbība ar ģimeni ir tik svarīga, lai uzņemtu katras personas stāstu.

Lasīt vairāk

busy road in Cuba

Lielākajai daļai no mums ideja par ceļošanu pa visu pasauli septiņus gadus pēc kārtas, uzņemot fotogrāfijas, šķiet kā nerealizējams sapnis. Mēs tērzējām ar Jērenu par viņa ceļojumu pa pasauli un izstādi vietā, kas kādreiz ir bijusi nāves rūpnīca.

Lasīt vairāk

couple ride through town on scooter

Ir zināms, ka interesantu fotogrāfiju uzņemšana ir sarežģīta, tāpēc ir svarīgi iziet no savas komforta zonas. Ar pilsētas fotogrāfu Emanuelu Kole mēs runājam par viņa darbu, kurā izpētīti Londonas ekscentriskākie un interesantākie personāži un ainavas.

Lasīt vairāk

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorencs Holders (Lorenz Holder) ekskluzīvā intervijā ar CPN žurnālistu Stīvu Feirklafu (Steve Fairclough) apsprieda savu darbu, savu pieeju attēlu veidošanai un to, kāpēc viņam patīk strādāt ar Canon EOS DSLR kamerām un EF objektīviem.

Lasīt vairāk

cars driving in rain

Sāra Karona (Sarah Caron) ir franču fotožurnāliste no Parīzes. Mēs viņu satikām Kubā, kur viņa atpūtās pēc intensīvas modes fotogrāfiju uzņemšanas, kurā izmēģināja kameru EOS M5, lai lūgtu viņai nedaudz pastāstīt par savu karjeru un pieeju lielisku fotogrāfiju uzņemšanai.

Lasīt vairāk

shadows cast on wall

Kristofers Andersons (Christopher Anderson), kurš fotožurnālistiku apguva pašmācības ceļā, ir dzimis Kanādā, uzaudzis Teksasas rietumu daļā, bet visilgāk pieaugušā vecumā par savām mājām dēvēja Ņujorku. Mums izdevās viņu satikt, kamēr viņš pētīja jauno apkārtni, lai atklātu savu māju koncepciju.

Lasīt vairāk

RNLI worker

Klīvs Būts (Clive Booth) ir pazīstams ar savu atšķirīgo stilu: selektīvu fokusu dabiskā, pieejamā apgaismojumā, kas viņa darbiem piešķir atmosfērisku, ēterisku kvalitāti. Mēs jautājām viņam, kā gaisma ir ietekmējusi viņa fotogrāfijas.

Lasīt vairāk

Vai jūs interesē kāds konkrēts žanrs?

Apskatiet mūsu padomus un paņēmienus

Vai jūtat iedvesmu uzsākt darbu? Ļaujiet mūsu ekspertu padomiem sniegt jums pārliecību izmēģināt jaunus radošus paņēmienus jau šodien

SKATĪT PADOMUS UN PAŅĒMIENUS

Vīrietis stāv zem pilsētas centra tilta blakus ceļam, lai uzņemtu fotogrāfiju ar Canon kameru.

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt