PROFESIONĀLIE VIDEO RISINĀJUMI

Apraide

Laikā, kad video skatās visā pasaulē, mūsu inovatīvais apraides kvalitātes produktu klāsts piedāvā visprogresīvāko veiktspēju.

Kad jūsu skatuve ir visa pasaule

Iepazīstieties ar Canon sniegtajām priekšrocībām. Mūsu vismodernākie objektīvi, kameras un monitori ir izstrādāti un ražoti, balstoties uz mūsu pieredzi elektronikas un optikas jomā. Apraide tiek nodrošināta ar izcilu attēlu kvalitāti neatkarīgi no tā, vai reportāžas notiek no sporta laukuma malas vai no jaunāko notikumu vietas.

 • Sports

  Kad uzņemat sporta notikumus, vissvarīgākās ir detaļas. Uzņemiet strīdīgus, spēli mainošus mirkļus un pat pasaules rekordus.

 • Tiešraides pasākumi

  Mūsu profesionālie video produkti palīdz tvert jebkura tiešraides pasākuma atmosfēru un emocijas — sākot no mūzikas festivāliem līdz operai un teātrim.

 • Darbs studijā

  Mūsu aprīkojums nemanāmi iekļaujas rūpīgi kontrolētā studijas vidē, uzlabojot attēlu kvalitāti un sniedzot plašākas radošās iespējas.

 • Ziņu apkopošana

  Ātrajā elektronisko ziņu apkopošanas pasaulē svarīga ir ierīču uzticamība, tāpēc mūsu apraides produkti ir izgatavoti, ņemot vērā daudzpusību un lietošanas ērtumu.

 • Žurnālistika

  Kad uzņemsiet ziņu stāstus un dokumentālos projektus, varēsiet intuitīvi un ērti lietot mūsu profesionālās kameras un objektīvus, lai varētu koncentrēties uz darbību.


Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Labākās Canon video kameras: jūsu ceļvedis

  Kura ir labākā profesionālā Canon video kamera tiešraides straumēšanai, ziņu apkopošanai un korporatīvām vajadzībām?

 • ARTICLE

  Filming Italian news on the CN-E70-200mm T4.4 L IS

  How the Canon Compact Cine Servo lens brought challenging walking interviews to the screen with flair.

 • ARTICLE

  Filming Nigella on Canon Cine Primes

  On celebrity chef Nigella Lawson's TV shows, the images are as rich as the food. DoP Robin Fox shares his shooting secrets.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • ARTICLE

  What a video camera brings to journalism

  Journalist and cinematographer Elisa Iannacone on what she looks for in a camera and her shooting experiences with the EOS C70 and XA55.

 • KIT

  Choosing the right 4K monitor

  If you work in video and post-production then you need a high-quality reference monitor. Find out about Canon's exciting and feature-packed range.


 • Canon Camera

  OBJEKTĪVI

  Apraides objektīvi

  Vislabākie 4K optiskās kvalitātes objektīvi profesionālai apraidei un nepārspējamai veiktspējai.

  Canon Camera

  VIDEOKAMERAS

  Profesionālas videokameras

  Apbrīnojama veiktspēja, vienkārša darbība.

  CANON CR-N700

  TĀLVADĪBAS PTZ KAMERAS

  PTZ kameras

  Attālināti lietojamas 4K kameras ar panoramēšanu, noliekšanu un tālummaiņu (PTZ), kas piedāvā izcilu attēlu kvalitāti un ir paredzētas dažāda satura izveidei un dažādam lietojumam.

  Canon Camera

  VIDEOKAMERAS

  Cinema EOS kameras

  Izcila attēlu kvalitāte, neierobežota radoša vadība.

  Canon Camera

  OBJEKTĪVI

  Cinema EOS objektīvi

  Canon Cine objektīvi ir izstrādāti, nodrošinot nepārspējamu optikas veiktspēju, lielisku konstrukciju un funkcijas, kas atbilst filmu veidošanas prasībām.

  broadcast

  REFERENCES DISPLEJU MONITORI

  Profesionāli displeji

  Canon 4K profesionālie references displeji ar plašu krāsu gammu un lielu dinamisko diapazonu apraidei un filmu veidošanai.

  Reģistrējieties tagad un iegūstiet priekšrocības

  Reģistrējieties, lai saņemtu padomus no citiem profesionāļiem, nozares jaunumus, uzaicinājumus uz pasākumiem, kā arī programmaparatūras atjauninājumus.