EOS-R6

PIEVIENOJIETIES Canon Club

Turpiniet nodarboties ar to, kas jūs aizrauj, un nepalaidiet garām iespēju saņemt papildu atbalstu, apmācību un iedvesmu.

Ar mūsu jauno dalības programmu iegūsiet piekļuvi aizrautīgas kopienas platformai, kas sniedz visu nepieciešamo, lai uzlabotu jūsu prasmes neatkarīgi no pašreizējā līmeņa.

Vienkārši reģistrējiet jebkuru Canon produktu, ko esat iegādājies pēdējo 12 mēnešu laikā, un jūs uzaicinās pievienoties.

Iegūstiet piekļuvi ekskluzīvām priekšrocībām

Vairojiet savu radošumu un nopelniet punktus darba gaitā, izmantojot ekskluzīvus piedāvājumus, kas, jums pilnveidojoties, kļūs arvien lielāki un labāki.

 • Pievienojieties Canon kopienai

  Iedvesmojieties un izbaudiet jaunu platformu līdzīgi domājošiem, aizrautīgiem radošajiem cilvēkiem — tajā varat pētīt un diskutēt pēc sirds patikas, vienlaikus apgūstot ko jaunu un saņemot nepieciešamo atbalstu.

 • Nodarbojieties ar to, kas jūs aizrauj

  Turpiniet attīstīt savu redzējumu, lai uzņemtu skaistus, perfektus attēlus. Un, jo vairāk nodarbosieties un dalīsieties ar to, kas jūs aizrauj, jo lielākas būs jūsu priekšrocības un iespējas saņemt pakalpojumus.

 • Mācieties no labākajiem

  Pilnveidojiet savas prasmes ar ekskluzīvu saturu, pamācībām un meistarklasēm, ko vada vadošie fotogrāfi, filmu veidotāji un radošās personības — tas sniegs jums priekšrocības, radot fotogrāfijas un izdrukas.

 • Iegūstiet piekļuvi, kas pieejama tikai savējiem

  Piekļūstiet ekskluzīviem piedāvājumiem, attīstot savas prasmes, tostarp ekskluzīvam saturam no vēstniekiem, izmēģiniet produktus pirms pirkuma, piedalieties apmaksātos pasākumos, kā arī saņemiet atlaides precēm un papīram.

Turpiniet saņemt balvas

Uzlabojiet savas iespējas, nopelnot punktus katru reizi, kad veicat pirkumu, reģistrējat produktu, rezervējat pasākumu vai reģistrējaties abonementam. Sāciet palielināt savas priekšrocības, virzoties augšup trīs īpašu līmeņu programmā, vienlaikus turpinot baudīt iepriekšējos posmos iegūtās priekšrocības.

 • 1–100

  Keep on exploring

  Sāciet darbu un iepazīstieties ar Canon — ar ievada pamācībām un atlaidēm produktiem.

 • 101–350

  Keep on creating

  Uzturiet radošo plūsmu un virzieties tālāk, izmantojot tiešsaistes pasākumus un seminārus, ko nodrošina nozares profesionāļi.

 • Vairāk nekā 351

  Keep on mastering

  Pilnveidojiet savas prasmes ar individuālām nodarbībām ar Canon vēstniekiem un saņemiet vēl lielākas VIP atlaides.

Kā kļūt par dalībnieku

 • Iegādājieties Canon produktu

  Šim pirkumam jābūt veiktam pēdējo 12 mēnešu laikā.

 • Reģistrējiet produktu

  Ja esat iegādājies vairāk nekā vienu produktu, atcerieties reģistrēt visus produktus, lai saņemtu vairāk punktu.

 • Sāciet baudīt priekšrocības

  Uzziniet, kurā līmenī esat, un sāciet efektīvi izmantot Canon Club lieliskās priekšrocības.