ATTĀLINĀTI APRAIDES RISINĀJUMI

Canon PTZ kameras un tālvadības tīkla kameras

4K kameru klāsts ar tālvadāmu panoramēšanu, noliekšanu un tālummaiņu (PTZ) piedāvā izcilu attēlu kvalitāti un precīzu kontroli un ir paredzēts dažāda satura veidošanai un dažādam lietojumam.
Canon CR-N500 PTZ kamera

Materiālu izveide un straumēšana

Pārvariet attālumu ar nepārspējami skaidru attēlu

Aicinām iepazīties ar jaunākās paaudzes Canon tālvadības PTZ kamerām un kontrolleriem. Canon risinājums piedāvā 4K materiālu izveides komplektus jebkurai situācijai, nodrošinot vienmērīgas panoramēšanas un noliekšanas funkcijas kopā ar izcilu attēlu kvalitāti, kameras lietojot telpās un ārā, savukārt mūsu aparatūras kontrolleris un bezmaksas programmatūras kontrolleris nodrošina līdzekļus attālai vadīšanai un koriģēšanai. Canon atbalsta arī jaunākās, vismodernākās lietojumprogrammas, piemēram, Auto Tracking* (automātiskā sekošana), kas gatavo materiālu var papildināt ar automatizācijas elementu.

*Pieejamas tikai atsevišķiem modeļiem. Nepieciešama maksas licence.

Atklājiet Canon optikas mantojumu, uzņemot augstas kvalitātes attēlus visdažādākajās situācijās.

Viss Canon PTZ piedāvājums

 • PTZ kameras

  CR-N700

  Izcila 4K60P profesionālā PTZ kamera ar 12G-SDI savienojumu un savā klasē vadošo automātisko fokusēšanu ar viedas automātiskās sekošanas iespēju.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N700
 • PTZ kameras

  CR-X300

  Kompaktā PTZ kamera atbilst IP65 klasei un nodrošina 4K izšķirtspēju, 20x optisko tālummaiņu un IP straumēšanas un vadības iespēja dažādiem pielietojumiem.
 • PTZ kameras

  CR-X500

  CR-X500 ar izturīgo, dažādos laikapstākļos lietojamo korpusu un 4K UHD izšķirtspēju, 15 reižu optisko tālummaiņu, 12G-SDI un Dual Pixel CMOS AF ir lieliska PTZ kamera attālinātai materiālu izveidei un uzraudzībai.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-X500
 • PTZ kameras

  CR-N500

  CR-N500 ar 15 reižu optisko tālummaiņu, 4K UHD uzņemšanas iespējām, Dual Pixel automātisko fokusēšanu, kā arī iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, ļauj precīzi vadīt un nevainojami straumēt IP tīklā, iegūstot izcilus rezultātus.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N500
 • PTZ kameras

  CR-N300

  Aprīkota ar 4K UHD izšķirtspēju, 20 reižu optisko tālummaiņu, hibrīda automātisko fokusēšanu, kas ietver iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, kā arī vairākiem IP straumēšanas un vadības protokoliem — savu auditoriju varēsiet piesaistīt jaunos veidos.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N300
 • PTZ kameras

  CR-N100

  Parocīga 4K PTZ kamera ar uzlabotu automātisko fokusēšanu, 20 reižu optisko tālummaiņu un vairākiem IP protokoliem, ko varat izmantot viedas automātiskās izsekošanas režīmā.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N100
 • Risinājums visu veidu scenārijiem

  Uzziniet, kāds plašs pielietojums ir Canon PTZ risinājumiem ar mūsu izcilo attēlveidošanas tehnoloģiju.

 • Apraide un televīzijas studijas

 • Dzīvie pasākumi un mūzikas priekšnesumi

 • Korporatīvie pasākumi un prezentācijas

 • Augstākā izglītība

 • Dievnami

 • Apraide brīvā dabā un sporta pasākumu apraide

 • Svarīgi piederumi

  Vadiet savu Canon PTZ kameru attālināti vai uz vietas, izmantojot mūsu aparatūras kontrolleri un bezmaksas programmatūras kontrolleri izcilai attālinātai darbībai.

  CR-S700R

  Ieteiktais produkts

  Canon robottehnikas kameru sistēma CR-S700R

  Profesionāls panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas risinājums ar tālvadību fotogrāfiju uzņemšanai, kas ir saderīgs ar kamerām, kurām ir maināmi objektīvi.

  Risinājums

  Skatiet Canon PTZ tīkla produktu piedāvājumu

  Ja novērošana patiešām ir svarīga, Canon tīkla kameru klāsts piedāvā risinājumu. Kompaktas, tomēr ar lielisku veiktspēju, tās nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kurā ir lielāki drošības riski.

  Vienkārši uzstādāmas un ar plašu skata lauku

  Canon PTZ novērošanas kameru piedāvājums ir ideāli piemērots tādam lietojumam kā satiksmes pārvaldībai, pilsētu novērošanai un mazumtirdzniecības iestādēm.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Atklājiet Canon profesionālos video risinājumus un no jauna izvērtējiet, kā varat izmantot video

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat iespaidīgas neatkarīgās dokumentālās filmas, intriģējošas izrādes īpaši izveidotā paviljonā vai kinofilmas, kas pretendē uz balvām, Canon profesionālie video produkti jūsu radošās iespējas var pacelt jaunā līmenī.

  Reģistrēties tūlīt

  Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.