PTZ PROGRAMMAPARATŪRA

Canon PTZ kameru programmaparatūras atjauninājumi un pievienojumprogrammas

Canon nepārtraukti meklē jaunus un intuitīvus veidus, kā uzlabot esošo PTZ kameru funkcionalitāti. Šeit atklājiet visu jaunāko programmaparatūru un lietojumprogrammas, kas pieejamas jūsu Canon PTZ kamerām. Neatkarīgi no tā, vai tā ir automātiskā sekošana vai ļoti pieprasītais SRT vai FreeD protokols, Canon piedāvā plašu bezmaksas atjauninājumu klāstu, lai jūs varētu pārveidot savu materiālu.

Atlasiet savas PTZ kameras modeli, lai skatītu pieejamās programmaparatūras lejupielādes. Plašāku informāciju par programmaparatūras atjauninājumiem un pievienojumprogrammām skatiet tālāk. Lai iegūtu informāciju par pievienojumprogrammu iegādes iespējām, lūdzu, sazinieties ar vietējo Canon izplatītāju.

2023. gada aprīlis: automātiskās sekošanas lietojumprogramma (RA-AT001)

Izmantojiet iespēju ar sejas/galvas noteikšanas funkciju automātiski sekot galvenajam runātājam, kas pārvietojas pa skatuvi. Izmantojiet PTZ izcilo 4K attēlu kvalitāti ar ērti lietojamu automatizāciju, lai piešķirtu saviem materiāliem jaunu dimensiju. Auto Tracking (automātiskā sekošana) ir iebūvēta (Edge) lietojumprogramma, nevis datora lietojumprogramma, kas nozīmē, ka to var vienkārši instalēt, neizmantojot datorus ar jaudīgu datu apstrādi.

Vienmērīga un precīza sekošana
Canon uzlabotais piedziņas mehānisms ļauj PTZ kamerai sekot cilvēkiem ar dažādu ātrumu — no lēnas līdz straujām kustībām.

Prioritāra attēlojamā zona
Seko objektam, bet nodrošina, ka skatuve, slaidi vai displeji joprojām ir skata leņķī.

Panoramēšanas/noliekšanas apstādināšanas zona
Novērš nevēlamu panoramēšanu un noliekšanu, kas sekotu nelielām objekta kustībām uz priekšu un atpakaļ tā atrašanās vietā.

Pielāgojama kompozīcija
Pielāgo objekta, kam seko, kompozīciju, piemēram, ķermeņa lielumu, lai nodrošinātu perfektu leņķi.

Fiksēta skatīšanas leņķa zona
Atlasa zonu, lai apturētu sekošanu, kad objekts atrodas šajā zonā, kas sniedz iespēju paturēt noteiktu leņķi.

Sākotnējās pozīcijas atiestatīšana
Pārvieto skata leņķi uz iepriekš iestatītu sākotnējo pozīciju, kad objekts, kuram seko, tiek pazaudēts, lai vienmēr tiktu uzņemts kaut kas svarīgs.

Dinamiska sekošanas jutība
Precīzi noregulē 10 jutības līmeņus lēnai un ātrais kustībai; jo augstāks ir līmenis, jo dinamiskāka PTZ kameras sekošana, kas ļauj uzņemt arī dinamiskas kustības.

Vieda cilvēku noteikšana
Iestatītajā zonā automātiski izvēlas cilvēka ķermeni kā objektu, kam jāseko, lai ātri identificētu objektu, tomēr var veikt arī manuālu mērķa izvēli, lai noteikšana būtu vēl precīzāka.

Automātiski atlasīta izslēgšanas zona
Izveido izslēgšanas zonas, lai nodrošinātu, ka netiek sekots nevēlamiem cilvēkiem un uzmanība tiek pievērsta vēlamajam objektam, kam jāseko.

Automātiskās sekošanas lietojumprogramma ir pieejama modelim CR-N700 no 2023. gada aprīļa, un ir sagaidāms, ka modeļiem CR-N500 un CR-N300 tā būs pieejama 2023. gada 3. ceturksnī.

Lūdzu, sazinieties ar vietējo Canon izplatītāju vai vietējo Canon biroju, lai saņemtu informāciju par to, kā iegādāties automātiskās sekošanas lietojumprogrammu.

Automātiskās sekošanas programmatūra
kameras iestatīšana

2023. gada aprīlis: automātiskā cikliskās darbības lietojumprogramma (RA-A001)

Ieprogrammējiet atkārtotas kameras panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas kustības, lai bez kameras operatora konsekventi un precīzi reāllaikā sekotu atkārtotām darbībām. Auto Loop (automātiska cikliskā darbība) ir iebūvēta (Edge) lietojumprogramma, nevis datora lietojumprogramma, kas nozīmē, ka to var vienkārši instalēt, neizmantojot datorus ar jaudīgus datu apstrādi.

Kustību programmēšanas pielāgošana
Var uzsākt ieprogrammētu atkārtotu darbību uz priekšu un atpakaļ, kas nozīmē, ka kameras operators nav nepieciešams.

Vienmērīga un precīza vadība
Izmantojot Canon modernā piedziņas mehānisma jaudu, automātiskas cikliskās darbības funkcija nodrošina PTZ kameras kustību precīzu automātisku kontroli.

Pielāgojamas pozīcijas un maršruti
Iestata piecas atsevišķas iepriekš ieprogrammētas cikliskas darbības, no kurām katrai var būt ne vairāk kā četras pozīcijas; tā ir lieliski piemērota visdažādākajām tiešraidēm un ierakstītiem materiāliem.

Divi intuitīvi cikliskās darbības režīmi
Nepārtrauktas un apgrieztas cikliskās darbības režīmi nodrošina pilnīgu kameras kustības pielāgošanu. Nepārtraukta cikliskā darbība ļauj kamerai nepārtraukti cikliski pārvietoties starp pozīcijām A–B–C, savukārt apgrieztā cikliskā darbība ļauj kamerai pārvietoties no pozīcijas A–B–C uz pozīciju B–A–B un C–B–A.

Ērta iestatīšana lietotāja interfeisā
Lietotāja interfeisā ar priekšskatījuma video var reģistrēt un ērti izveidot vai pielāgot piecus automātiskus kustību maršrutus.

Automātiskā cikliskās darbības lietojumprogramma modelim CR-N700 ir pieejama no 2023. gada aprīļa, un ir sagaidāms, ka modeļiem CR-N500 un CR-X300 tā būs pieejama 2023. gada 3. ceturksnī.

Lūdzu, sazinieties ar vietējo Canon izplatītāju vai vietējo Canon biroju, lai saņemtu informāciju par to, kā iegādāties automātiskās cikliskās darbības lietojumprogrammu.

Automātiskas cikliskas darbības kadri
Automātiskas cikliskas darbības programmatūras interfeiss

2023. gada aprīlis: SRT un FreeD protokoli

Canon PTZ klāstam tiek piedāvāti arī divi jauni protokoli, kas ļauj vienkārši un ērti tās integrēt darbplūsmās, kuras lielā mērā balstās uz apraidi un VR/AR. Programmaparatūra ir pieejama lejupielādei PTZ kamerām CR-N300 un CR-N500, un vēlāk 2023. gadā tā būs pieejama arī modelim CR-X300.

SRT
SRT protokols (Secure Reliable Transport, droša un uzticama pārsūtīšana) ir video pārraides protokols, kas attālinātā darba tirgū ir ieguvis ļoti labu reputāciju un spēj nodrošināt augstu kvalitāti, zemu latentumu un drošu video pārraidi pat neparedzamos tīkla apstākļos. Šis ir apraides nozarē plaši izmantots protokols, un pašlaik to var izmantot Canon PTZ kamerām CR-N300, CR-N500 un CR-X300.

FreeD
Protokols FreeD tiek plaši izmantots virtuālajās studijās un VR/AR materiālu veidošanā. Canon kameras CR-N500, CR-N300 un CR-X300 tagad var ērti integrēt virtuāla materiāla veidošanai, piemēram, ziņu, laika prognožu, sporta un tiešraides pasākumu veidošanai, kas, pateicoties šim protokolam, ļauj nodrošināt tiešu reāllaika plūsmu ar panoramēšanas, noliekšanas, tālummaiņas, fokusēšanas un diafragmas regulēšanas funkcijām, kā arī PTZ kameras novietojumu virtuālā platformā, piemēram, Unreal Engine.

2022. gada aprīlis: tīmekļa kameras draiveris PTZ kamerām

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Kopš pandēmijas sākuma ir strauji pieaudzis pieprasījums pēc tālvadības kamerām tiešraides notikumu straumēšanai, kā arī videokonferencēm biroju un korporatīvajā vidē. Daudzas nozares ir izmantojušas jaunās iespējas, ko piedāvā PTZ infrastruktūra, tostarp augstākās izglītības iestādes, koncertu organizētāji, teātri un dievnami.

Pateicoties Canon jaunajam tīmekļa kameras draiverim Webcam Driver1, kas pieejams operētājsistēmā Windows, PTZ kameras ir vienkārši iestatīt, lai straumētu augstā kvalitātē, izmantotu tīmekļa kameras funkcijas, savienojumu ar LAN ar garākiem vadiem, automātisku kameru noteikšanu un iespēju reģistrēt vairākas kameras.

4K 30p izvade
Ar LAN un jauno USB draiveri tagad lietotāji var izmantot kameras CR-N300, CR-N500 un CR-X300 video straumēšanai pat ar 4K 30p2 kvalitāti, vēl vairāk paplašinot iespējamo kameru atrašanās vietu izvēli, kad to savieno ar datoru.

Automātiska kameru noteikšana
Jaunā programmatūra nosaka saderīgas Canon PTZ kameras, kas ir vienā tīklā ar datoru. Tas sniedz iespēju ērti iestatīt kameras, lai lietotāji varētu noteikt, kuras kameras tie vēlas reģistrēt ar programmatūru.

Reģistrējiet vairākas kameras
Ar programmatūru varat reģistrēt līdz piecām kamerām, līdz ar to atkarībā no instalācijas ir vienkārši atlasīt, kuru kameru izmantot no datora.

USB-C v LAN

Pateicoties izvadei ar LAN, tagad ir reāli iespējams iegūt 4K 30P2 attēlu kvalitāti. USB lietošana ir ierobežota maksimālā vada garuma dēļ (parasti 3 m). No otras puses, LAN savienojumam ir ievērojami garāki vadi, līdz ar to tas ir ideāli piemērots lielākiem pasākumiem, veicot profesionālu audio un video ierakstīšanu. Piemērs: augstskolās nebūs 3 m USB savienojuma ierobežojuma no klēpjdatora līdz PTZ kamerai, jo, pateicoties Canon jaunajam tīmekļa kameras draiverim, lietotāji varēs to instalēt lielas auditorijas aizmugurē, neupurējot uzticamu darbību vai kvalitāti.

Risinājums visu veidu scenārijiem

Uzziniet, kāds plašs pielietojums ir Canon PTZ risinājumiem ar mūsu izcilo attēlveidošanas tehnoloģiju.

 • Apraide un televīzijas studijas

 • Dzīvie pasākumi un mūzikas priekšnesumi

 • Korporatīvie pasākumi un prezentācijas

 • Augstākā izglītība

 • Dievnami

 • Apraide brīvā dabā un sporta pasākumu apraide

 • Saistītie produkti

  Ja novērošana patiešām ir svarīga, Canon tīkla kameru klāsts piedāvā risinājumu. Kompaktas, tomēr ar lielisku veiktspēju, tās nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kurā ir lielāki drošības riski.

  • PTZ kameras

   CR-N700

   Izcila 4K60P profesionālā PTZ kamera ar 12G-SDI savienojumu un savā klasē vadošo automātisko fokusēšanu ar viedas automātiskās sekošanas iespēju.
   Skatīt detalizētu informāciju CR-N700
  • PTZ kameras

   CR-N500

   CR-N500 ar 15 reižu optisko tālummaiņu, 4K UHD uzņemšanas iespējām, Dual Pixel automātisko fokusēšanu, kā arī iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, ļauj precīzi vadīt un nevainojami straumēt IP tīklā, iegūstot izcilus rezultātus.
   Skatīt detalizētu informāciju CR-N500
  • PTZ kameras

   CR-N300

   Aprīkota ar 4K UHD izšķirtspēju, 20 reižu optisko tālummaiņu, hibrīda automātisko fokusēšanu, kas ietver iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, kā arī vairākiem IP straumēšanas un vadības protokoliem — savu auditoriju varēsiet piesaistīt jaunos veidos.
   Skatīt detalizētu informāciju CR-N300
  • PTZ kameras

   CR-X300

   Kompaktā PTZ kamera atbilst IP65 klasei un nodrošina 4K izšķirtspēju, 20x optisko tālummaiņu un IP straumēšanas un vadības iespēja dažādiem pielietojumiem.
  1. Attiecas tikai uz modeļiem CR-N300, CR-N500 un CR-X300.
  2. Izvades izšķirtspēja ir atkarīga no izmantotās lietojumprogrammas.