PTZ RISINĀJUMI

Savienojiet vairāk, straumējiet vairāk: jauna 4K funkcionalitāte Canon PTZ kamerām

Canon ir guvis straujus panākumus attālo PTZ (pan, tilt, zoom — panoramēšana, noliekšana, tālummaiņa) kameru jomā, un, lai nostiprinātu savu tirgus līdera reputāciju, tas ir laidis klajā jaunu tīmekļa kameras draiveri Webcam Driver — drīzumā tas būs pieejams lejupielādei un PTZ kamerām pievienos papildu funkcionalitāti un savienojamību. Papildus šai jaunajai programmatūrai ar PTZ kameru klāstu var izmantot arī divus jaunus protokolus — SRT protokolu un FreeD protokolu, kas nodrošina ērtu integrēšanu apraides un VR/AR darbplūsmās.

Savienojiet vairāk, straumējiet vairāk: jauna 4K funkcionalitāte Canon PTZ kamerām

Enhanced connectivity and quality via LAN on CR-N500, CR-N300, CR-X300

Strauji augošs tirgus

Kopš pandēmijas sākuma ir strauji pieaudzis pieprasījums pēc tālvadības kamerām tiešraides notikumu straumēšanai, kā arī videokonferencēm biroju un korporatīvajā vidē. Daudzas nozares ir izmantojušas jaunās iespējas, ko piedāvā PTZ infrastruktūra, tostarp augstākās izglītības iestādes, koncertu organizētāji, teātri un dievnami.

Pateicoties Canon jaunajam tīmekļa kameras draiverim Webcam Driver1, kas pieejams operētājsistēmā Windows, PTZ kameras ir vienkārši iestatīt, lai straumētu augstā kvalitātē, izmantotu tīmekļa kameras funkcijas, savienojumu ar LAN ar garākiem vadiem, automātisku kameru noteikšanu un iespēju reģistrēt vairākas kameras.

4K 30p izvade
Ar LAN un jauno USB draiveri tagad lietotāji var izmantot kameras CR-N300, CR-N500 un CR-X300 video straumēšanai pat ar 4K 30p2 kvalitāti, vēl vairāk paplašinot iespējamo kameru atrašanās vietu izvēli, kad to savieno ar datoru.

Automātiska kameru noteikšana
Jaunā programmatūra nosaka saderīgas Canon PTZ kameras, kas ir vienā tīklā ar datoru. Tas sniedz iespēju ērti iestatīt kameras, lai lietotāji varētu noteikt, kuras kameras tie vēlas reģistrēt ar programmatūru.

Reģistrējiet vairākas kameras
Ar programmatūru varat reģistrēt līdz piecām kamerām, līdz ar to atkarībā no instalācijas ir vienkārši atlasīt, kuru kameru izmantot no datora.

USB-C v LAN

Pateicoties izvadei ar LAN, tagad ir reāli iespējams iegūt 4K 30P2 attēlu kvalitāti. USB lietošana ir ierobežota maksimālā vada garuma dēļ (parasti 3 m). No otras puses, LAN savienojumam ir ievērojami garāki vadi, līdz ar to tas ir ideāli piemērots lielākiem pasākumiem, veicot profesionālu audio un video ierakstīšanu. Piemērs: augstskolās nebūs 3 m USB savienojuma ierobežojuma no klēpjdatora līdz PTZ kamerai, jo, pateicoties Canon jaunajam tīmekļa kameras draiverim, lietotāji varēs to instalēt lielas auditorijas aizmugurē, neupurējot uzticamu darbību vai kvalitāti.

Iepazīstinām ar diviem jauniem protokoliem: SRT un FreeD

Canon PTZ klāstam tiek piedāvāti arī divi jauni protokoli, kas ļauj vienkārši un ērti tās integrēt darbplūsmās, kuras lielā mērā balstās uz apraidi un VR/AR. Programmaparatūra būs pieejama lejupielādei vēlāk 2022. gadā, un tā attieksies uz PTZ kamerām CR-N300 un CR-N500.

SRT
SRT protokols (Secure Reliable Transport, droša un uzticama pārsūtīšana) ir video pārraides protokols, kas attālinātā darba tirgū ir ieguvis ļoti labu reputāciju un spēj nodrošināt augstu kvalitāti, zemu latentumu un drošu video pārraidi pat neparedzamos tīkla apstākļos. Šis ir apraides nozarē plaši izmantots protokols, un pašlaik to var izmantot Canon CR-N300 un CR-N500 PTZ kamerām.

FreeD
Protokols FreeD tiek plaši izmantots virtuālajās studijās un VR/AR materiālu veidošanā. Canon CR-N500 un CR-N300 kameras tagad var ērti integrēt virtuāla materiāla veidošanai, piemēram, ziņu, laika prognožu, sporta un tiešraides pasākumu veidošanai, kas, pateicoties šim protokolam, ļauj nodrošināt tiešu reāllaika plūsmu ar panoramēšanas, noliekšanas, tālummaiņas, fokusēšanas un diafragmas regulēšanas funkcijām, kā arī PTZ kameras novietojumu virtuālā platformā, piemēram, nereālā dzinējā.

PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀJUMS JAUNAJĀM AUTOMĀTISKĀS IZSEKOŠANAS UN AUTOMĀTISKĀS CIKLISKĀS DARBĪBAS LIETOJUMPROGRAMMĀM

Canon CR-N700 tagad atbalsta divas lietojumprogrammas automātiskai izsekošanai un automātiskai cikliskai darbībai. Šis programmaparatūras atjauninājums ir nepieciešams, lai instalētu lietojumprogrammas jaunās funkcijas. Abas lietojumprogrammas vēlāk 2023. gadā par papildu maksu būs pieejamas pie izplatītāja.

 • Automātiska izsekošana

  Automātiskās izsekošanas lietojumprogramma RA-AT001. Izmantojiet iespēju automātiski sekot galvenajam runātājam, kas pārvietojas pa skatuvi. Optimizējiet darba efektivitāti lekcijās, korporatīvajos pasākumos, lūgšanu namos, tiešraides pasākumos un apraidēs.

 • Automātiska cikliska darbība

  Automātiskās cikliskās darbības lietojumprogramma RA-AL001. Ieprogrammējiet atkārtotas kameras panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas kustības, lai konsekventi un precīzi reāllaikā sekotu atkārtotām darbībām. Ar stilu uzņemiet materiālu ar reāllaika notikumiem un mūzikas priekšnesumiem.

Risinājums visu veidu scenārijiem

Uzziniet, kāds plašs pielietojums ir Canon PTZ risinājumiem ar mūsu izcilo attēlveidošanas tehnoloģiju.

 • Apraide un televīzijas studijas

  Apraide un televīzijas studijas

 • Dzīvie pasākumi un mūzikas priekšnesumi

  Dzīvie pasākumi un mūzikas priekšnesumi

 • Korporatīvie pasākumi un prezentācijas

  Korporatīvie pasākumi un prezentācijas

 • Augstākā izglītība

  Augstākā izglītība

 • Dievnams, baznīca

  Dievnami

 • Apraide brīvā dabā un sporta pasākumu apraide

  Apraide brīvā dabā un sporta pasākumu apraide

 • Saistītie produkti

  Ja novērošana patiešām ir svarīga, Canon tīkla kameru klāsts piedāvā risinājumu. Kompaktas, tomēr ar lielisku veiktspēju, tās nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kurā ir lielāki drošības riski.

  • PTZ kameras

   CR-N500

   CR-N500 ar 15 reižu optisko tālummaiņu, 4K UHD uzņemšanas iespējām un Dual Pixel automātisko fokusēšanu ļauj precīzi vadīt un nevainojami straumēt IP tīklā, iegūstot izcilus rezultātus.
  • PTZ kameras

   CR-N300

   Aprīkota ar 4K UHD izšķirtspēju, 20 reižu optisko tālummaiņu, hibrīda automātisko fokusēšanu, vairākiem IP straumēšanas un vadības protokoliem — savu auditoriju varēsiet piesaistīt jaunos veidos.
  • PTZ kameras

   CR-X300

   Kompaktā PTZ kamera atbilst IP65 klasei un nodrošina 4K izšķirtspēju, 20x optisko tālummaiņu un IP straumēšanas un vadības iespēja dažādiem pielietojumiem.
  1. Attiecas tikai uz modeļiem CR-N300, CR-N500 un CR-X300.
  2. Izvades izšķirtspēja ir atkarīga no izmantotās lietojumprogrammas.