ŽANRS

Radošā drukāšana un rokdarbi

Viedi padomi drukāšanai, apgūstot mācības mājās, jautri mākslas un rokdarbu projekti visai ģimenei un atjautīgi veidi, kā vislabāk izmantot savas iemīļotās fotogrāfijas un uzlabot darba ražību mājas birojā.

Iztēlojieties, ko jūs varētu izveidot

Canon EMEA pakalpojumā Pinterest

Ir daudz veidu, kā mājās izpausties radoši, izmantojot Canon papīru, lietotnes un printeri. Apskatiet mūsu lapu ar padomiem un paņēmieniem pakalpojumā Pinterest!

PIXMA printer and printouts.
PIXMA printer and colouring paper printout.

Ļaujiet uzplaukt savam radošumam

Izdrukājiet šos ilustrētāju Vensdijas Holmsas (Wednesday Holmes) un Johannas Basfordas (Johanna Basford) krāsojamos dizainus un ļaujiet izcelties savam radošumam.

Valentīndienas kartītes visiem

Izdrukājiet šīs ekskluzīvās Vensdijas Holmsas (Wednesday Holmes) dizaina kartītes un nosviniet Valentīndienā savas unikālās mīlestības svētkus.

A design for a Valentine’s Day card.

Ieteiktie produkti un komplekti

 • PIXMA TS7750i

  Mājas printeri

  PIXMA TS7750i

  Ātrs, augstas kvalitātes printeris, kas nevainojami iekļaujas mājas dzīvē, pateicoties tā kompaktajiem izmēriem un optimizētajai lietošanai.
 • PIXMA TS7650i

  Mājas printeri

  PIXMA TS7650i

  Ātrs, augstas kvalitātes printeris, kas nevainojami iekļaujas mājas dzīvē, pateicoties tā kompaktajiem izmēriem un optimizētajai lietošanai.
 • PIXMA TS8750 sērija

  Mājas printeri

  PIXMA TS8750 sērija

  Drukājiet asus dokumentus un fotoattēlus ar piesātinātām krāsām, izmantojot vienkārši lietojamu augstas kvalitātes daudzfunkciju printeri ar sešām tintēm, kas paredzēts visai ģimenei
 • Mājas printeri

  PIXMA TS7450a Series

  Moderna universālā ierīce tehnoloģijas pārzinošiem cilvēkiem — piedāvā radošas drukāšanas iespējas un automātiskās dokumentu padeves tehnoloģiju, atvieglojot dažādu lokšņu kopēšanu un skenēšanu.
 • Printeri maziem birojiem

  MAXIFY GX1050

  Ražīgi strādājiet mājās, izmantojot šo ātro, kompakto, ērti lietojamo un ekonomisko printeri, kas apvieno trīs ierīču darbību un kuram ir uzpildāmas tintes tvertnes.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX7050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1500

  Izmantojot šo vienkārši lietojamo un kompakto fotoprinteri, veidojiet ļoti izturīgas izdrukas ar bagātīgām krāsām dažu sekunžu laikā.
 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Mājas printeri

  Canon Zoemini 2

  Acumirklī iegūstiet izdrukas no sava viedtālruņa jebkurā laikā un vietā ar kabatas formāta printeri Zoemini 2, kas darbojas ar akumulatoru.
 • Strūklprinteri

  Matte Photo Paper MP-101

  Matētais fotopapīrs nodrošina augstas kvalitātes fotogrāfijas, grafiku un tekstu ar matētu virsmu. Piemērots arī radošākam lietojumam, piemēram, apsveikumu kartītēm, ekspozīcijām un papīra mākslas darbiem.
 • Citi žanri

  Reģistrējieties mūsu biļetenam

  Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju