DRUKĀŠANA

Vislabākie printeri studentiem

Atrodiet studentam printeri, kas lieliski piemērots viņa vajadzībām un budžetam.
Jauns vīrietis ar muguru pret kameru ir noliecies pār rakstāmgaldu, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris, augi un kancelejas piederumi.

Šajā digitālajā laikmetā lielākā daļa rakstveida komunikācijas notiek ar īsziņu, e-pasta un elektronisko dokumentu starpniecību, taču daudzos gadījumos joprojām ir nepieciešams kaut ko izdrukāt.

Canon printeru klāsts ir zināms ar savu ekonomiskumu, efektivitāti un uzticamību. Daži modeļi ir vairāk piemēroti teksta drukāšanai, savukārt citi ir paredzēti grafiska un fotogrāfiska satura drukāšanai, turklāt piedāvājumā ir arī daudz tādu modeļu, kas lieliski paveic abus darbus, pat ja pieejamais budžets ir neliels.

Papildus studentu vajadzībām un nepieciešamībai kādu projektu iesniegt drukātā formātā, drukāšanai ir arī citas, ne tik acīmredzamas priekšrocības. Papīra formāta piezīmju izveide ātrai un ērtai atsaucei var būt lielisks mācīšanās un zināšanu pārbaudes līdzeklis. Pat ja grasāties iesniegt dokumentus elektroniskā formātā, kļūdas būs daudz vieglāk pamanīt, ja dokumentus vispirms pārlasīsiet papīra formātā, pie viena arī dodot acīm tīkamu atpūtu no skatīšanās ekrānos. Grafiskos un fotogrāfiskos kursos, kur projekti bieži vien ir jāiesniedz izdrukātā veidā, to izdrukas var jums palīdzēt kritiski paraudzīties uz savu darbu un pamanīt jomas, kas jāuzlabo.

Klēpjdators uz koka imitācijas rakstāmgalda kopā ar Canon PIXMA printeri.

Canon piedāvā drukāšanas lietojumprogrammu un programmatūras klāstu, lai palīdzētu efektīvi izmantot printeri.

Ja neesat radis sagatavot projektus drukāšanai, varat izmantot Canon Easy-PhotoPrint Editor — lietotni, ar kuras palīdzību var rediģēt fotoattēlus un veidot kolāžas, plakātus un citus materiālus, izmantojot plašu veidņu klāstu. Varat arī izkārtot vairākus failus (tekstu, izklājlapas, PDF failus, attēlus) un drukāt tos kopā uz vienas papīra lapas, izmantojot Canon Easy-Layout Editor.

Mūsdienās daudzās koledžās un universitātēs uzdevumu organizēšanai tiek izmantota platforma Google Classroom — ja arī jūsu izglītības iestādē to izmanto, ar savu Canon printeri varat izdrukāt darba lapas no mākoņa. Jums tikai jāpierakstās platformā Google Classroom, izmantojot printera skārienekrānu vai lietotni savā viedierīcē, un varēsiet skatīt atsevišķas nodarbības un izdrukāt pasniedzēju ievietotās uzdevumu lapas. Ja jūsu Canon bezvadu printerī ir iebūvēts skeneris, pēc darba pabeigšanas varat arī ieskenēt atpakaļ aizpildītās lapas un iesniegt tās tieši no printera ekrāna vai lietotnes.

Lasiet tālāk, lai atklātu, kurš ir jūsu ideālais printeris.

Maciņam draudzīgi printeri studentiem

Canon PIXMA printeris uz tumši pelēkas darba virsmas. Fonā redzams neliels koka galds un trīs krēsli.

Canon PIXMA TS205 Series ir vispieejamākais vienas funkcijas printeris no visa klāsta. Šim printerim nav iebūvēta skenera, taču tā izturīgā konstrukcija nodrošina augstas kvalitātes melnbaltu un krāsainu dokumentu izdrukas, kā arī košus 10 x 15 cm fotoattēlus bez apmalēm.

Ja studentu dzīvē ir kaut kas nemainīgs, tad tie ir centieni iekļauties budžetā. Par laimi Canon tintes strūklprinteri ir pieejami, jau sākot ar ļoti pieticīgu cenu, un kompaktie un modernie Canon PIXMA TS205 sērijas printeri ir ideāli piemēroti studentiem.

Vienkāršais, saprotamais un ērti lietojamais PIXMA TS205 printeris ir arī ļoti ātrs: A4 lapas melnbaltajā režīmā tas drukā ar ātrumu 7,7 attēli minūtē un krāsainajā režīmā — 4 attēli minūtē. Ar to var izdrukāt arī 10 x 15 cm fotoattēlus bez apmalēm tikai nedaudz vairāk nekā minūtes laikā1.

Šim printerim ir ne tikai demokrātiska cena, bet arī tā ekspluatācijas izmaksas ir zemas. Tam ir nepieciešamas vien divas tintes kasetnes — viena melna un otra krāsu —, ko iespējams ātri un viegli nomainīt. Ja jums jādrukā daudz, ir pieejami augstas ražības printeri, kas nodrošina lielāku ietaupījumu. Ar vienu XL kasetņu pāri pietiek aptuveni 400 melnbaltu A4 dokumentu vai līdz 300 krāsainu dokumentu izdrukai.

Canon PIXMA TS305 sērijas printeros pieejams arī Wi-Fi savienojums bezvadu drukai, turklāt šie printeri ir saderīgi ar Canon PRINT bezmaksas lietotni, lai jūs varētu ērti drukāt no savām viedierīcēm. Tas arī nozīmē, ka varat kopēt dokumentus, lai gan printerī nav ietverts skeneris.

Ap melnu Canon PIXMA printeri, kas drukā A4 formāta lapu, redzami fotoattēli, izdrukas un roka, kurā ir viedtālrunis.

Ar Canon PIXMA TS3350 sēriju varat drukāt bezvadu režīmā no mākoņa, kā arī viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon PRINT lietotni. Ar šo printeri, kuram ir 3,8 cm melnbaltais LCD displejs, var izdrukāt 13 x 13 cm kvadrātveida fotoattēlus, kā arī ierastāka formāta 13 x 18 cm fotoattēlus.

Canon PIXMA TS3150 sērijas universālajā printerī ir iebūvēts skeneris, lai jūs varētu ātri un ērti digitalizēt izdrukātos attēlus un dokumentus vai izveidot to kopijas. Šajā printerī ir arī Wi-Fi savienojamība, un tas ir saderīgs ar programmatūru Apple AirPrint un Android programmatūru Mopria™, lai jūs varētu veikt izdrukas tieši no savas ierīces. Printeris darbojas ar tām pašām tintes kasetnēm kā Canon PIXMA TS205 Series un Canon PIXMA TS305 Series, nodrošinot tādas pašas augstas ražības iespējas.

Gluži kā printerim PIXMA TS3150, arī Canon PIXMA TS3350 sērijas izdevīgajiem printeriem ir noderīgs 3,8 cm ekrāns printera statusa uzraudzībai, un ar to var izdrukāt lielākus fotoattēlus (līdz 13 x 18 cm) bez apmalēm. Ar to var drukāt arī no mākoņpakalpojumiem, izmantojot PIXMA Cloud Link, kam var piekļūt Canon PRINT lietotnē.

Vislabākie kompaktie printeri studentiem

Canon PIXMA printeris uz galda malas. Fonā redzami dažādi galdi un krēsli.

Kompaktais Canon PIXMA TS305 Series ir ideāli piemērots gadījumos, kad vietas ir maz, bet ir nepieciešams printeris ar augstas kvalitātes dokumentu un fotoattēlu izdrukas spēju.

Studentu naktsmītnēs parasti nav daudz vietas, tāpēc cilvēki bieži izvēlas vieglus un kompaktus printerus. Līdz šim pieminētie studentiem paredzētie Canon printeri ir pieejami, sākot no aptuveni 426 x 255 x 131 mm izmēriem un 2,5 kg svara (tikai drukāšanai paredzētās ierīces), kā arī no 435 x 316 x 145 mm izmēriem un 3,9 kg svara (daudzfunkcionālās ierīces). Tie aizņem ļoti maz vietas, un vajadzības gadījumā tos ir ērti pārvietot no vienas vietas uz citu.

Lielākajā daļā Canon printeru pieejamās Wi-Fi savienojamības priekšrocība ir tā, ka printeri var novietot ērtā vietā, nevis obligāti savienot ar datoru. Parocīga ir arī iespēja drukāt no jebkuras vietas, izmantojot klēpjdatoru vai tālruni, jo nav nepieciešams vads, lai attiecīgo ierīci savienotu ar printeri. Piemēram, jūs varat nosūtīt drukas uzdevumu no klēpjdatora uz printeri vēl pirms no rīta esat izkāpis no gultas un paņemt izdruku no izvades paplātes brīdī, kad dodaties laukā pa durvīm.

Kompaktais Canon PIXMA TS305 sērijas printeris ir tikai 430 x 282 x 143 mm liels, sver 2,9 kg un melnbaltajā režīmā drukā pilnizmēra A4 formāta dokumentus ar ātrumu līdz 7,7 attēliem minūtē, savukārt krāsu režīmā — ar ātrumu līdz 4 attēliem minūtē. Ar to var izdrukāt arī 10 x 15 cm glancētus fotoattēlus bez apmales vien 65 sekunžu laikā.

Pārejiet uz nākamo līmeni

Roka, kas tur dokumentu, kamēr tas parādās no Canon PIXMA printera.

Canon PIXMA TS7650i darbojas ar tādu pašu melnās pigmenta tintes sastāvu kā Canon GX sērijas biznesa printeri, nodrošinot īpaši izturīgu tekstu, kas ir ļoti noturīgs pret izsmērēšanos.

Printerim Canon PIXMA TS5350a Series ir vēl plašākas iespējas — ir ievērojami uzlabota tā produktivitāte. Printerim ir Wi-Fi savienojamība, un tas ir tieši saderīgs ar programmatūru Apple AirPrint, Android programmatūru Mopria™ un Canon programmatūru PIXMA Cloud Link. Tajā arī ir iebūvēts augstākas izšķirtspējas skeneris, kas, skenējot dokumentus, fotoattēlus un citus attēlus, uztver īpaši smalkas detaļas un tās nokopē. Šis printeris ir arī ātrāks — ar to var izdrukāt A4 formāta dokumentus ar ātrumu līdz 13 attēliem minūtē melnbaltajā režīmā un ar ātrumu līdz 6,8 attēliem minūtē krāsainajā režīmā. Tas var izdrukāt arī glancētus fotoattēlus bez apmalēm līdz pat A4 formātam, kā arī 10 x 15 cm fotoattēlus bez apmalēm vien 43 sekundēs.

PIXMA TS5350a Series printerim ir gan A4 papīra kasete ar ielādi priekšpusē, gan papīra padeves paplāte aizmugurē, kur iespējams ievietot dažāda izmēra papīru līdz A4 formātam. Šī funkcija ļoti noder tiem, kuri vēlas drukāt mākslas darbus, fotoattēlus un dokumentus, jo priekšas kasetei var izmantot parasto papīru, savukārt aizmugures paplātē var ievietot speciālus materiālus vai foto papīru. Vēl viena priekšrocība ekonomijas un draudzīguma pret vidi ziņā ir printera automātiskā divpusējā funkcija, lai dokumenti tiktu automātiski drukāti uz lapas abām pusēm un lai jums lapa nebūtu jāgriež uz otru pusi ar roku.

Kompaktais Canon PIXMA TS7650i printeris ir vēl viena cenas ziņā pieejama izvēle studentiem. Tas ir ātrs, melnbaltās un krāsu lappuses drukā ar ātrumu attiecīgi 15 att./min un 10 att./min, un ir mazāk ticams, ka pigmenta melnā tinte varētu izsmērēties uz parastā papīra — ievērojama priekšrocība, ja izmanto marķierus pierakstiem.

Printeri PIXMA TS7650i ir vienkārši iestatīt, pateicoties intuitīvajam interfeisam, kas pieejams noliecamā krāsu skārienekrānā. Tam ir laba savienojamība ar ātru un vienkāršu savienošanu pārī ar iOS ierīcēm, izmantojot Wi-Fi, kas novērš vajadzību izmantot paroles. Varat izveidot savienojumu, arī izmantojot Wi-Fi Direct, kas pieejams iOS un Android ierīcēs, pateicoties printera ekrānā parādītajam QR kodam.

Līdzīgi kā PIXMA TS5350a sērijai, atsevišķa iekšējā papīra kasete un aizmugurējā ievades paplāte ļauj vienlaikus ievietot parasto papīru un fotopapīru. Pieejama arī nedaudz augstāka PIXMA TS7750i versija, kam ir iebūvēta 35 lokšņu automātiskā dokumentu padeve (ADF, Auto Document Feeder), kas var patiešām ietaupīt laiku, skenējot vai kopējot dokumentus ar vairākām lapām.

Ekspluatācijas izmaksu samazināšana

Canon PIXMA printeris un blakus tam Canon kamera, kā arī visapkārt novietotas ceļojumu, ēdienu un portretu izdrukas.

MegaTank sērijas printeris Canon PIXMA G650 ar sešām uzpildāmām krāsvielu tintes tvertnēm ir ideāli piemērots fotoattēlu drukāšanai. Tas piedāvā plašu tonālo diapazonu un krāsu telpu, lai nodrošinātu optimālu fotogrāfiju izvades kvalitāti. Pieejams arī Canon PIXMA G550 vienas funkcijas printeris ar tādu pašu tintes komplektāciju, bet bez iebūvēta skenera.

Visi mūsu minētie studentiem paredzētie printeri apvieno ļoti pieejamas cenas ar augsti konkurētspējīgām ekspluatācijas izmaksām.

Lai gan tintes kasetnes ir parocīgas, tās tomēr nav tik ekonomiskas, ja regulāri nepieciešams drukāt lielu skaitu lapu. Canon MegaTank printeri piedāvā ietaupīt naudu un ir ilgtspējīgāka alternatīva, kas var būtiski samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Tintes kasetņu vietā MegaTank printeriem ir tintes tvertnes, kuras var papildināt, izmantojot oriģinālas Canon tintes pudelītes, kas maksā tikai nelielu daļu no kasetņu cenas. Šīs nesaspiežamās pudelītes arī ir veidotas tā, lai tvertnes papildināšana būtu vienkārša un neradītu tintes noplūdi, turklāt katras krāsas pudelītei ir atšķirīga snīpja forma, lai tinti nebūtu iespējams iepildīt nepareizajā tvertnē.

Jauna sieviete ar viedtālruni rokās sēž pie galda, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris.

Canon PIXMA G2520 ir MegaTank printeris par lielisku cenu un labs ieguldījums, ņemot vērā, ka jums, iespējams, vairs nebūs papildu izmaksu par tinti visu atlikušo studiju laiku. Turklāt arī nebūs jāraizējas par nomaiņas kasetņu iegādi. Canon PIXMA G3520 (attēlā) sniedz visas tās pašas priekšrocības, kā arī iebūvētu Wi-Fi.

Canon PIXMA G3520 ir daudzfunkciju MegaTank printeris ar parastās drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas funkcijām, kā arī ar Wi-Fi un mākoņpakalpojumu savienojamību. Printera komplektācijā ietilpst pietiekami daudz tintes, lai varētu izdrukāt līdz 6000 lapu melnbaltā režīmā (vai vairāk nekā 7600 lapu ekonomiskajā režīmā) un līdz 7700 lapu krāsainajā režīmā.

Ja vēlaties visas šīs priekšrocības, taču jums nav nepieciešama Wi-Fi savienojamība, printeris Canon PIXMA G2520 ir vēl pieejamāks cenas ziņā, un tam ir tieši tikpat zemas ekspluatācijas izmaksas. Turklāt šie abi modeļi var izdrukāt līdz 1,2 m garus krāsainus reklāmkarogus (tikai uz parastā papīra).

Izvēle ir jūsu rokās

Lai atrastos soli priekšā rosīgajā studentu dzīvē, ir lieliski, ka jebkurā brīdī varat izdrukāt visu, ko vēlaties, tā vietā, lai paļautos uz citiem cilvēkiem vai pakalpojumiem. Maciņam draudzīgie Canon PIXMA printeri sniedz vislabākos drukas rezultātus ērtā, ātrā un vienkāršā veidā, nodrošinot vislielāko uzticamību. Turklāt lielākajai daļai šo printeru ir arī tāda priekšrocība kā Wi-Fi savienojamība apvienojumā ar lietotnēm jūsu viedierīcēm, sniedzot vēl lielāku ērtību un daudzveidību jūsu kā studenta drukāšanas pieredzē.Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards)

 1. Fotoattēlu drukas ātrums pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, izmantojot ISO/JIS-SCID N2 standartu un fotopapīru Photo Paper Plus Glossy II un neņemot vērā datu apstrādes laiku resursdatorā.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

  DRUKĀŠANA

  Labākie Canon printeri fotogrāfijām

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotogrāfijas ierāmēt, ielikt albumā vai uzlīmēt, atrodiet vislabāko printeri, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām.

 • Uz rakstāmgalda stāv atvērts klēpjdators, kura ekrānā redzama Canon Easy-PhotoPrint programmatūra, Canon papīrs kreisajā pusē un Canon printeris labajā pusē.

  DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • Canon PIXMA printeris drukā attēlu ar mazu zilu vāzi, kura iedvesmas avots stāv tam blakus.

  DRUKĀŠANA

  Labākie printeri dizaineriem

  Printeri ir svarīgi rīki dizaineriem — mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām nepieciešamo modeli.

 • Melns Canon SELPHY CP1500, zaļš Canon SELPHY Square QX10, zilganzaļš Canon Zoemini S2 un rožaini zeltains Canon Zoemini 2 ir izvietoti uz pelēka fona, un tos ieskauj izdrukas, uzlīmes un piederumi.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Labākie Canon portatīvie printeri

  Iepazīstieties ar Canon kompakto printeru klāstu, lai noskaidrotu jums piemērotāko.