DRUKĀŠANAS PADOMI

Atklājiet vislabākos printerus studentiem

Kad nepieciešama laba reprezentācija papīra formātā, Canon printeris jūs nepievils. Atrodiet vislabākos variantus, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.
Uz koka galda stāv Canon printeris, kas drukā dokumentu. Tā priekšā sēž sieviete ar dažām printera papīra pakām un planšetdatorā aplūko kādu attēlu.

Šajā digitālajā laikmetā lielākā daļa rakstveida komunikācijas notiek ar īsziņu, e-pasta un elektronisko dokumentu starpniecību, taču daudzos gadījumos joprojām ir nepieciešams kaut ko izdrukāt. Cietās kopijas izveide var būt lēta un vienkārša.

Canon printeru klāsts ir zināms ar savu ekonomiskumu, efektivitāti un uzticamību. Daži modeļi ir vairāk piemēroti teksta drukāšanai, savukārt citi ir paredzēti grafiska un fotogrāfiska satura drukāšanai, turklāt piedāvājumā ir arī daudz tādu modeļu, kas lieliski paveic abus darbus, pat ja pieejamais budžets ir neliels.

Papildus studentu vajadzībām un nepieciešamībai kādu projektu iesniegt drukātā formātā, drukāšanai ir arī citas, ne tik acīmredzamas priekšrocības. Papīra formāta piezīmju izveide ātrai un ērtai atsaucei var būt lielisks mācīšanās un zināšanu pārbaudes līdzeklis. Pat ja grasāties iesniegt dokumentus elektroniskā formātā, kļūdas būs daudz vieglāk pamanīt, ja dokumentus vispirms pārlasīsiet papīra formātā, pie viena arī dodot acīm tīkamu atpūtu no skatīšanās ekrānos. Grafiskos un fotogrāfiskos kursos, kur projekti bieži vien ir jāiesniedz izdrukātā veidā, to izdrukas var jums palīdzēt kritiski paraudzīties uz savu darbu un pamanīt jomas, kas jāuzlabo.

Ja neesat radis sagatavot projektus drukāšanai, varat izmantot Canon lietotni Easy-PhotoPrint Editor, ar kuras palīdzību iespējams rediģēt fotoattēlus un veidot kolāžas, plakātus un daudz ko citu, izmantojot tīkamāko no pieejamā sagatavju klāsta. Ar programmatūru Canon Easy-Layout Editor varat pat sakārtot vairākus failus (teksta dokumentus, izklājlapas, PDF dokumentus, attēlus utt.) kā vienu failu un izdrukāt tos visus kopā uz vienas papīra lapas. Šo programmatūru arī varat izmantot, lai atlasītu konkrētas vietas kādā mājaslapā, ko vēlaties izdrukāt.

Mūsdienās daudzās koledžās un universitātēs uzdevumu organizēšanai tiek izmantota platforma Google Classroom — ja arī jūsu izglītības iestādē to izmanto, ar savu Canon printeri varat izdrukāt darba lapas no mākoņa. Jums tikai jāpierakstās platformā Google Classroom, izmantojot printera skārienekrānu vai lietotni savā viedierīcē, un varēsiet skatīt atsevišķas nodarbības un izdrukāt pasniedzēju ievietotās uzdevumu lapas. Ja jūsu Canon printerī ir iebūvēts skeneris, pēc darba pabeigšanas jūs pat varat ieskenēt atpakaļ aizpildītās lapas un iesniegt tās tieši no printera ekrāna vai lietotnes.

Piedāvājumā ir plašs klāsts printeru, kas atbilst visām vajadzībām, taču tagad mēs sniegsim dažus ieteikumus par to, kā izvēlēties studentiem piemērotu printeri, kas ir ideāli piemērots jūsu prasībām un budžetam. Lasiet tālāk, lai atklātu, kurš ir jūsu ideālais printeris.

Maciņam draudzīgi printeri studentiem

Canon PIXMA printeris uz tumši pelēkas darba virsmas. Fonā redzams neliels koka galds un trīs krēsli.

Canon PIXMA TS205 Series ir vispieejamākais vienas funkcijas printeris no visa klāsta. Šim printerim nav iebūvēta skenera, taču tā izturīgā konstrukcija nodrošina augstas kvalitātes melnbaltu un krāsainu dokumentu izdrukas, kā arī košas 6x4 collu fotogrāfijas bez malām.

Ja studentu dzīvē ir kaut kas nemainīgs, tad tie ir centieni iekļauties budžetā. Par laimi Canon strūklprinteru klāstā sākumcena par kompakto un stilīgo printeri Canon PIXMA TS205 Series ir ļoti pieticīga.

Vienkāršais, saprotamais un ērti lietojamais PIXMA TS205 printeris ir arī ļoti ātrs: A4 lapas melnbaltajā režīmā tas drukā ar ātrumu 7,7 attēli minūtē un krāsainajā režīmā — 4 attēli minūtē. Ar to var izdrukāt arī 6x4 collu glancētus bezapmaļu fotoattēlus nedaudz vairāk kā minūtes laikā.

Šim printerim ir ne tikai demokrātiska cena, bet arī tā ekspluatācijas izmaksas ir zemas. Tam ir nepieciešamas vien divas tintes kasetnes — viena melna un otra krāsu —, ko iespējams ātri un viegli nomainīt. Ja jums jādrukā daudz, ir pieejami augstas ražības printeri, kas nodrošina lielāku ietaupījumu. Ar vienu XL kasetņu pāri pietiek aptuveni 400 melnbaltu A4 dokumentu vai līdz 300 krāsainu dokumentu izdrukai.

Canon PIXMA TS305 Series printeros pieejama arī Wi-Fi savienojamība bezvadu drukai, turklāt šie printeri ir saderīgi ar bezmaksas lietotni Canon PRINT viedtālruņiem un planšetdatoriem, lai jūs varētu bez pūlēm veikt izdrukas no savām viedierīcēm. Tādējādi, pat ja pašā printerī skenera nav, jūs varat kopēt dokumentus ar savas viedierīces kameru, lietotnē izmantojot funkciju “kopēšana no viedtālruņa”. Ierīcē arī varat izmantot lietotni Canon Easy-PhotoPrint Editor, lai rediģētu fotoattēlus un izveidotu kolāžas, kartes un citas personalizētas lietas drukai.

Ap melnu Canon PIXMA printeri, kas drukā A4 formāta lapu, redzami fotoattēli, izdrukas un roka, kurā ir viedtālrunis.

Ar Canon PIXMA TS3350 Series varat veikt bezvadu izdrukas no pakalpojuma Cloud, viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot bezmaksas lietotni Canon PRINT. Ar šo printeri, kuram ir 3,8 cm mono LCD displejs, iespējams izdrukāt 5x5 collu kvadrātveida fotoattēlus, kā arī ierastākas formas 7x5 collu fotoattēlus.

Canon PIXMA TS3150 Series printerī ir iebūvēts skeneris, lai jūs varētu ātri un ērti digitalizēt izdrukātus attēlus un dokumentus vai izveidot to kopijas. Šajā printerī ir arī Wi-Fi savienojamība, un tas ir saderīgs ar programmatūru Apple AirPrint un Android programmatūru Mopria™, lai jūs varētu veikt izdrukas tieši no savas ierīces. Printeris darbojas ar tām pašām tintes kasetnēm kā Canon PIXMA TS205 Series un Canon PIXMA TS305 Series, nodrošinot tādas pašas augstas ražības iespējas.

Gluži kā printerim PIXMA TS3150, arī printerim PIXMA TS3350 Series ir noderīgs 3,8 cm ekrāns printera statusa uzraudzībai, un ar to iespējams izdrukāt lielākus bezapmaļu fotoattēlus izmērā līdz 7x5 collām. Ar šo printeri arī iespējams veikt izdrukas no mākoņpakalpojumiem, izmantojot PIXMA Cloud Link, kam var piekļūt lietotnē Canon PRINT.

Vislabākie kompaktie printeri studentiem

Canon PIXMA printeris uz galda malas. Fonā redzami dažādi galdi un krēsli.

Kompaktais Canon PIXMA TS305 Series ir ideāli piemērots gadījumos, kad vietas ir maz, bet ir nepieciešams printeris ar augstas kvalitātes dokumentu un fotoattēlu izdrukas spēju.

Studentu naktsmītnēs parasti nav daudz vietas, tāpēc cilvēki bieži izvēlas vieglus un kompaktus printerus. Studentiem paredzētie Canon printeri, kurus līdz šim esam pieminējuši, ir pieejami, sākot no aptuveni 426x255x131 mm izmēra un 2,5 kg svara (tikai drukāšanai paredzētās ierīces), kā arī no 435x316x145 mm izmēra un 3,9 kg svara (daudzfunkcionālās ierīces). Tie aizņem ļoti maz vietas, un vajadzības gadījumā tos ir ērti pārvietot no vienas vietas uz citu.

Lielākajā daļā Canon printeru pieejamās Wi-Fi savienojamības priekšrocība ir tā, ka printeri var novietot ērtā vietā, nevis obligāti savienot ar datoru. Parocīga ir arī iespēja drukāt no jebkuras vietas, izmantojot klēpjdatoru vai tālruni, jo nav nepieciešams vads, lai attiecīgo ierīci savienotu ar printeri. Piemēram, jūs varat nosūtīt drukas uzdevumu no klēpjdatora uz printeri vēl pirms no rīta esat izkāpis no gultas un paņemt izdruku no izvades paplātes brīdī, kad dodaties laukā pa durvīm.

Kompaktais Canon PIXMA TS305 Series ir tikai 430x282x143 mm liels, sver 2,9 kg un melnbaltā režīmā drukā pilnizmēra A4 formāta dokumentus ar ātrumu līdz 7,7 attēliem minūtē, savukārt krāsainā režīmā — ar ātrumu līdz 4 attēliem minūtē. Ar to var izdrukāt arī 6x4 collu glancētus bezapmaļu fotoattēlus vien 65 sekunžu laikā.

Pārejiet uz nākamo līmeni

Uz galda stāv balts Canon printeris. Tā priekšā sieviete tur izdruku ar dažādu taureņu kontūrām.

Canon PIXMA TS5350a Series ir lieliski piemērots kā rokdarbu, tā dokumentu drukāšanai. Šim printerim ir divas papīra ievades paplātes — augšējā paplāte, kas atrodas printera aizmugurē, ir ideāli piemērota biezākām kartēm un foto papīram, jo drukāšanas laikā printerī papīrs netiek apvērsts otrādi atšķirībā no priekšas kasetē ievietotā papīra. Priekšā esošajā OLED displejā ir skaidri redzamas izvēlnes iespējas, un printerim ir arī LED statusa josla, kas drukāšanas laikā izgaismojas.

Printerim Canon PIXMA TS5350a Series ir vēl plašākas iespējas — ir ievērojami uzlabota tā produktivitāte. Printerim ir Wi-Fi savienojamība, un tas ir tieši saderīgs ar programmatūru Apple AirPrint, Android programmatūru Mopria™ un Canon programmatūru PIXMA Cloud Link. Tajā arī ir iebūvēts augstākas izšķirtspējas skeneris, kas, skenējot dokumentus, fotoattēlus un citus attēlus, uztver īpaši smalkas detaļas un tās nokopē. Šis printeris ir arī ātrāks — ar to var izdrukāt A4 formāta dokumentus ar ātrumu līdz 13 attēliem minūtē melnbaltajā režīmā un ar ātrumu līdz 6,8 attēliem minūtē krāsainajā režīmā. Tas var izdrukāt glancētus bezapmaļu fotoattēlus līdz pat A4 formātam, kā arī izdrukāt 6x4 collu izmēra bezapmaļu fotoattēlus vien 43 sekundēs.

PIXMA TS5350a Series printerim ir gan A4 papīra kasete ar ielādi priekšpusē, gan papīra padeves paplāte aizmugurē, kur iespējams ievietot dažāda izmēra papīru līdz A4 formātam. Šī funkcija ļoti noder tiem, kuri vēlas drukāt mākslas darbus, fotoattēlus un dokumentus, jo priekšas kasetei var izmantot parasto papīru, savukārt aizmugures paplātē var ievietot speciālus materiālus vai foto papīru. Vēl viena priekšrocība ekonomijas un draudzīguma pret vidi ziņā ir printera automātiskā divpusējā funkcija, lai dokumenti tiktu automātiski drukāti uz lapas abām pusēm un lai jums lapa nebūtu jāgriež uz otru pusi ar roku.

Ekspluatācijas izmaksu samazināšana

No augšas uzņemtā fotoattēlā redzams Canon PIXMA printeris, uz kura atrodas Canon kamera. Zem printera ir kolāža ar ceļojumu, ēdiena un portretu attēlu izdrukām.

MegaTank sērijas printeris Canon PIXMA G650 ar sešām uzpildāmām krāsvielu tintes tvertnēm ir ideāli piemērots fotoattēlu drukāšanai. Tas piedāvā plašu tonālo diapazonu un krāsu telpu, lai nodrošinātu optimālu fotogrāfiju izvades kvalitāti. Pieejams arī Canon PIXMA G550 vienas funkcijas printeris ar tādu pašu tintes komplektāciju, bet bez iebūvēta skenera.

Visi mūsu minētie studentiem paredzētie printeri apvieno ļoti pieejamas cenas ar augsti konkurētspējīgām ekspluatācijas izmaksām. Lai nepieļautu, ka tinte beidzas tieši tajā brīdī, kad jums to visvairāk vajag, Canon printeri paziņo, kad tintes krājumi ir sarukuši, tā padarot atkārtotas pasūtīšanas procesu intuitīvu un vienkāršu. Tintes kasetņu nomaiņa ir vienkāršs un ātrs process, kas aizņem vien dažas sekundes laika.

Lai gan tintes kasetnes ir parocīgas, tās tomēr nav tik ekonomiskas, ja regulāri nepieciešams drukāt lielu skaitu lapu. Canon MegaTank printeri ir ekonomiska un ilgtspējīgāka alternatīva, kas var būtiski samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Tintes kasetņu vietā MegaTank printeriem ir tintes tvertnes, kuras var papildināt, izmantojot oriģinālas Canon tintes pudelītes, kas maksā tikai nelielu daļu no kasetņu cenas. Šīs nesaspiežamās pudelītes arī ir veidotas tā, lai tvertnes papildināšana būtu vienkārša un neradītu tintes noplūdi, turklāt katras krāsas pudelītei ir atšķirīga snīpja forma, lai tinti nebūtu iespējams iepildīt nepareizajā tvertnē.

Jauna sieviete ar viedtālruni rokās sēž pie galda, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris.

Canon PIXMA G2520 ir MegaTank printeris par lielisku cenu un labs ieguldījums, ņemot vērā, ka jums, iespējams, vairs nebūs papildu izmaksu par tinti visu atlikušo studiju laiku. Turklāt arī nebūs jāraizējas par nomaiņas kasetņu iegādi. Canon PIXMA G3520 (attēlā) sniedz visas tās pašas priekšrocības, kā arī iebūvētu Wi-Fi.

Canon PIXMA G3520 ir daudzfunkciju MegaTank printeris ar parastās drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas funkcijām, kā arī ar Wi-Fi un mākoņpakalpojumu savienojamību. Printera komplektācijā ietilpst pietiekami daudz tintes, lai varētu izdrukāt līdz 6000 lapu melnbaltā režīmā (vai vairāk nekā 7600 lapu ekonomiskajā režīmā) un līdz 7700 lapu krāsainajā režīmā.

Ja vēlaties visas šīs priekšrocības, taču jums nav nepieciešama Wi-Fi savienojamība, printeris Canon PIXMA G2520 ir vēl pieejamāks cenas ziņā, un tam ir tieši tikpat zemas ekspluatācijas izmaksas. Turklāt šie abi modeļi pat var izdrukāt līdz 1,2 metru garus krāsainus reklāmkarogus (tikai uz parastā papīra).

Izvēle ir jūsu rokās

Lai atrastos soli priekšā rosīgajā studentu dzīvē, ir lieliski, ka jebkurā brīdī varat izdrukāt visu, ko vēlaties, tā vietā, lai paļautos uz citiem cilvēkiem vai pakalpojumiem. Maciņam draudzīgie Canon PIXMA printeri sniedz vislabākos drukas rezultātus ērtā, ātrā un vienkāršā veidā, nodrošinot vislielāko uzticamību. Turklāt lielākajai daļai šo printeru ir arī tāda priekšrocība kā Wi-Fi savienojamība apvienojumā ar lietotnēm jūsu viedierīcēm, sniedzot vēl lielāku ērtību un daudzveidību jūsu kā studenta drukāšanas pieredzē.Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards)

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Sieviete sēž pie mājas biroja galda, uz kura atrodas klēpjdators, monitors un Canon MegaTank printeris, kā arī četras tintes pudeles.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Kurš printeris ir piemērots jums?

  Atrodiet savām vajadzībām piemērotāko Canon printeri — no ģimenēm un studentiem līdz darbiniekiem mājas birojos.

 • Cilvēks planšetdatorā izmanto lietojumprogrammu Easy-PhotoPrint Editor, lai ar Canon PIXMA printeri, kas stāv uz galda, bezvadu režīmā izdrukātu ģimenes attēlu.

  DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  MegaTank printeri un to priekšrocības

  Atklājiet sešus iemeslus, kāpēc jums nepieciešams MegaTank printeris.

 • No augšas uzņemts kadrs ar atvērtu dienasgrāmatu ar sarakstiem, lietojumprogrammas Creative Park apmaļu veidnēm un Canon PIXMA printeri.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.