DRUKĀŠANA

Labākie printeri dizaineriem

Neatkarīgi no tā, vai strādājat mājās vai studijā, šeit ir aprakstīts, kā izvēlēties savām vajadzībām perfekti atbilstošu grafikas dizaina printeri.
Canon printeris PIXMA TR150 drukā attēlu ar mazu zilu vāzi, kura iedvesmas avots stāv tam blakus.

Mūsu darba veidam kļūstot arvien elastīgākam, ir arvien svarīgāk mājas biroju vai studiju aprīkot ar grafikas dizainera rīkiem, kas nepieciešami efektīvam darbam. Tiem, kas strādā radošajās nozarēs, jo īpaši dizaineriem, printeris ir svarīgs rīks. No izkārtojuma pārbaudes līdz cieto kopiju izgatavošanai, kas jādod klientiem apstiprināšanai, kā arī ikdienas administrēšanai — augstas kvalitātes printeris var ietaupīt laiku un palīdzēt iegūt klientus. Bet kādas gan printeru iezīmes ir jāņem vērā?

Ass teksts un dizaina detaļas, vienmērīgas pārejas, uzticamas krāsas un konsekventa druka dažādās izdrukās ir svarīgi priekšnosacījumi, lai drukātu klientiem paredzētos paraugus. Daudzpusība ir vēl viens svarīgs printera atribūts. Kā dizainerim jums var būt visdažādākie uzdevumi — no vizītkaršu un reklāmas lapiņu izgatavošanas līdz plakāta lieluma izdrukām, tāpēc printeris, kas atbalsta dažāda veida un formāta materiālus, sniegs vairāk radošu iespēju, un jums būs retāk jādodas uz vietējo drukāšanas uzņēmumu. Svarīgas īpašības ir arī uzticamība un vienkārša lietošana, kā arī funkcijas, kas uzlabo lietošanas ērtības, piemēram, bezvadu savienojums, automātiskā papīra padeve un liels drukāšanas ātrums.

Lai palīdzētu jums izlemt, kuras profesionālās drukas iespējas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, esam izveidojuši šo Canon radošās drukas tehnoloģiju ceļvedi. Tas ietver pārskatu par visaugstāk novērtētajiem PIXMA printeriem un izmaksas taupošiem MAXIFY modeļiem, kuri visi nodrošina augstas kvalitātes druku, lai jūs varētu atrast sev ideāli piemērotu printeri.

Labākie mājas printeri grafikas dizaineriem

No Canon PIXMA printera parādās uzņēmuma reklāma.

Canon PIXMA TS7650i printerim ir krāsu skārienekrāns ar inovatīvo Switch UI interfeisu, kas sniedz iespēju funkcijas pielāgot vajadzībām, paātrinot darbplūsmu.

Daži Canon jaunākie PIXMA un MAXIFY printeri ir izveidoti, stingri paturot prātā hibrīda stila darbu. Kompaktums, vienkārša iestatīšana, noderīgas funkcijas un intuitīvas vadīklas ir svarīgi faktori, tāpat kā rentabilitāte. Canon PIXMA TS7650i ir budžeta klases printeris, kas ir pietiekami mazs, lai to ievietotu šaurā vietā, tomēr aprīkots ar lielākām jaunākās paaudzes drukas galviņām, kas nodrošina lielu drukāšanas ātrumu — aptuveni 15 att./min1 un 10 att./min attiecīgi melnbaltiem un krāsainiem dokumentiem, kā arī ir papildināts ar uzlabotu attēlu apstrādi, lai maksimāli palielinātu drukas kvalitāti.

Vienkārši runājot, tajā tiek izmantotas tikai divas tintes kasetnes, kur abās ir integrētas drukas galviņas: trīskrāsu kasetne ar krāsvielu bāzes tintēm izcilai fotoattēlu drukāšanai un melna pigmenta bāzes tintes kasetne. Tas ir pirmais Canon mājas printeris, kas aprīkots ar melno pigmenta tinti, kura ir izturīga pret izsmērēšanos un uzrakstiem ar marķieri. Wi-Fi priekšrocības ietver tiešo drukāšanu un skenēšanu uz viedierīcēm un no tām. Printeris PIXMA TS7750i ir papildināts ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju ērtai vairāku lappušu dokumentu skenēšanai un kopēšanai.

Abi modeļi ir saderīgi arī ar Canon PIXMA Print Plan, abonējamu pakalpojumu, ar kuru tiek uzraudzīts tintes līmenis un, tiklīdz tiek konstatēts, ka ir zems tintes līmenis, līdz jūsu namdurvīm tiek piegādātas jaunas kasetnes, ietaupot jums līdz 50% no tintes parastajām izmaksām.2

Līdzīgi kā daudziem citiem Canon printeriem, atbalstītās lietojumprogrammas ietver Easy-PhotoPrint Editor fotoattēlu rediģēšanai, kā arī kolāžu, plakātu un citu materiālu veidošanai, izmantojot plašu veidņu klāstu, un Canon Easy-Layout Editor lietojumprogrammu, lai kombinētu, izkārtotu un drukātu vairākus attēlus. Canon PRINT lietojumprogramma nodrošina atjauninātu printera reāllaika statusu, informāciju par tintes līmeņiem, kā arī sniedz iespēju veikt apkopes darbus un drukāt, skenēt un kopēt tieši no viedierīces. Ir pieejama arī Canon PosterArtist lietojumprogramma ar daudzām pielāgojamām veidnēm dažādu materiālu veidošanai un drukāšanai — no reklāmām līdz plakātiem un reklāmkarogiem.

Arī Canon PIXMA TS8750 sērija piedāvā ievērojami kompaktus printerus, piemēram, PIXMA TS7750i, kas lieliski piemērots mājas birojam. Šis modelis izceļas ar drukas kvalitāti gan melnbaltiem, gan krāsu dokumentiem un fotoattēliem. Tas ir daudzfunkciju printeris, kas apvieno trīs ierīču darbību un ir aprīkots ar sešām atsevišķām kasetnēm ar pigmenta bāzes melno tinti un krāsvielu bāzes CMYK tinti, kā arī pelēko tinti, lai uzlabotu melnbalto fotogrāfiju drukāšanu un paplašinātu krāsu gammu. Melnbalti dokumenti ar tekstu izskatās asi pat smalkā drukā, savukārt izdrukātajiem fotoattēliem ir bagātīgas un spilgtas krāsas. Tas lepojas ar tikpat lielu drukas ātrumu kā PIXMA TS7650i, bet tam ir lielāks 4,3 collu noliecams krāsu skārienekrāns ar pielāgojamu interfeisu, lai ātri un vienkārši piekļūtu bieži nepieciešamām funkcijām un iestatījumiem. Īpaši vienkārša ir instalēšana ar QR kodu, kas tiek parādīts krāsu skārienekrānā, lai izveidotu Wi-Fi Direct savienojumu.

Labākie grafikas dizaina printeri lieliem projektiem

Canon PIXMA TS9550 sērijas printeris uz rakstāmgalda blakus klēpjdatoram, piezīmju bloknotam, fotogrāfijām un zīmuļiem.

Ar Canon PIXMA TS9550 sērijas printeri var izgatavot A3 formāta izdrukas bez apmalēm, tomēr tas nav ievērojami lielāks par standarta A4 formāta printeri. © Natasha Alipour

Parādīta sievietes roka, kas apgriež papīra lapu, parādot divpusējās drukāšanas iespējas ar Canon PIXMA TS9550 sērijas printeri.

Automātiska divpusējā drukāšana un 20 lokšņu automātiskā dokumentu padeves ierīce (ADF, Auto Document Feeder) ir tikai divas no daudzajām Canon PIXMA TS9550 sērijas printeru funkcijām. © Natasha Alipour

Universālais Canon PIXMA TS9550 sērijas printeris aizņem gandrīz tikpat vietas kā A4 printeris, bet ar to var izveidot A3 formāta izdrukas bez apmalēm, turklāt tam ir vairākas funkcijas, kas dizaineriem ļauj ražīgāk izmantot savu laiku. 10,8 cm LCD skārienekrāns atvieglo printera iestatījumu regulēšanu, savukārt automātiskā divpusējā druka un 20 lokšņu A4 formāta papīra automātiskā dokumentu padeves ierīce (ADF, Auto Document Feeder) samazina nepieciešamo papīra uzpildes biežumu. Šis modelis piedāvā arī labas savienojuma iespējas ar Ethernet un bezvadu savienojumu, un tas atbalsta AirPrint (iOS) un Mopria (Android), kā arī Canon PRINT lietojumprogrammu, tāpēc varat drukāt, skenēt un kopēt idejas un iedvesmojošus attēlus tieši no viedierīces.

Protams, galvenais printera rādītājs ir drukas kvalitāte, un Canon PIXMA TS9550 sērijas printeri izmanto piecas atsevišķas ChromaLife100 tintes kasetnes, tostarp pigmenta melno tinti, kas nodrošina asu tekstu, un četras atsevišķas CMYK krāsvielu bāzes tintes, kas nodrošina detalizētas izdrukas, kuru kalpošanas laiks albumā ir līdz 100 gadiem.3 Tas atbalsta plašu radošu materiālu klāstu, tostarp glancētu, pusmatētu, matētu un mākslas papīru, kā arī disku apdruku. Lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas, papildus parastās ietilpības kasetnēm ir pieejamas XL kasetnes lielam drukas apjomam. Tas ir saderīgs arī ar Canon automātisko tintes piegādes pakalpojumu. Reģistrējieties, lai saņemtu nomaiņas kasetnes, kas tiek piegādātas līdz namdurvīm ikreiz, kad ir zems tintes līmenis, izvairoties no bažām, ka svarīga darba laikā var beigties tinte.

Ja jums nav nepieciešams printeris ar iebūvētu skeneri, apsveriet Canon PIXMA iX6850 printeri. Arī šajā tikpat kompaktajā A3+ formāta printerī ir izmantotas piecas pigmenta un krāsvielu bāzes tintes, savukārt A3+ formāta printerī PIXMA iP8750 papildus ir izmantota arī sestā — pelēkā printera tinte, kas palielina krāsu gammu un vēl vairāk uzlabo melnbalto izdruku kvalitāti.

Grafikas dizaineriem, kam pietiek ar A4 formāta izdrukām, piemēroti universālie Canon PIXMA TS8750 sērijas printeri, kas izskatās tikpat brīnišķīgi, kā drukā. Elegantais dizains papildinās jebkura dizainera darbavietu, un ar sešu atsevišķu tinšu sistēmu, tostarp pelēko tinti, kas samazina graudainību, pacels drukāšanu jaunā līmenī.

Labākie printeri ar zemām ekspluatācijas izmaksām

Canon printeris PIXMA G6050 drukā logotipa attēlu

Canon printeris PIXMA G6050 var izdrukāt līdz 18 0004 lappusēm ar tikai trim melnās tintes pudelēm, tāpēc tā ir gudra izvēle tiem, kam ierobežots budžets. © Jake Baggaley

Cilvēks sēž pie maza rakstāmgalda un strādā ar klēpjdatoru. Uz rakstāmgalda blakus klēpjdatoram ir Canon PIXMA printeris.

Optimizētais Canon PIXMA GX1050 printeris ir izveidots, lai labi iederētos mājas birojā, jo tas ir ļoti kompakts MegaTank printeris. Tāpat kā citiem atkārtoti uzpildāmiem Canon printeriem, katrai tintes pudelei ir īpašs uzgalis, lai katru krāsu varētu ieliet tikai pareizajā tvertnē. Iebūvētais vārsts novērš pārpildīšanu un izšļakstīšanās iespēju.

Dizaineriem, kuriem nepieciešami radoši drukāšanas risinājumi, lai izgatavotu lielu apjomu ar klientiem paredzētiem paraugiem, ļoti praktiska izvēle ir Canon PIXMA G sērijas MegaTank printeru klāsts. Canon PIXMA G6050 printeris ir aprīkots ar četrām ietilpīgām, uzpildāmām tintes tvertnēm un var nodrošināt līdz 18 0004 lappusēm ar trīs melnās tintes pudelēm vai līdz 7700 lappusēm ar krāsu tintes komplektu. Tas lepojas arī ar 350 lokšņu parastā papīra ietilpību un automātisko divpusējo drukāšanu, tāpēc varēsiet pavadīt mazāk laika, uzpildot printeri PIXMA G6050 ar papīru un tinti, un vairāk laika, rūpējoties par radošām lietām.

Printera PIXMA G6050 drukas galviņas tehnoloģija nodrošina asas un detalizētas izdrukas, kā arī piedāvā drukāšanu bez apmalēm no 89 x 89 mm kvadrāta formāta līdz A4 formātam. Tā ir arī daudzpusīga izvēle, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, piedāvājot kopētāju un A4 formāta skeneri, kas sniedz iespēju importēt mākslas darbus un citus avota materiālus dizaina projektā, neizmantojot papildu aparatūru. Printeris PIXMA G6050 ir arī gatavs darbam ar mākoni, tāpēc dizaina darbus var izdrukāt no jebkuras vietas, izmantojot saderīgus pakalpojumus, piemēram, Google Drive un Dropbox.

Lai vēl vairāk samazinātu ekspluatācijas izmaksas, MAXIFY GX3050 MegaTank daudzfunkciju printeris, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, nodrošina savā klasē labākās izmaksas uz lappusi, kā arī kopējās ekspluatācijas izmaksas. Ar to, izmantojot viena pigmenta bāzes krāsu komplekta pudeles, var izdrukāt 60004 melnbaltas lappuses vai līdz 14 000 krāsu lappusēm, kas ekonomiskajā režīmā attiecīgi palielinās līdz 9000 un 21 000 lappusēm. Printeris MAXIFY GX4050 ir papildināts 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un krāsu skārienekrāna interfeisu, un tie abi var drukāt lielā ātrumā — 18 att./min melnbaltajā režīmā un 13 att./min krāsu režīmā. Vēl viena šo divu printeru priekšrocība ir tā, ka tie aprīkoti ar papildu trešo papīra padevēju aizmugurē. Manuālās paplātes horizontālā konstrukcija sniedz iespēju drukāt uz līdz 0,7 mm biezas kartes un veidot līdz 1,2 metrus garus reklāmkarogus.

Īpaši kompaktais MegaTank printeris MAXIFY GX1050, kas apvieno trīs ierīču darbību, ir paredzēts hibrīda stila darbiniekiem, jo tam ir pielāgojams krāsu skārienekrāna interfeiss, kas mājās strādājošiem dizaineriem sniedz iespēju to ērti integrēt. Drukāšanas apjoms ar vienu tintes pudeļu komplektu ir 30004 melnbaltās vai līdz 3000 krāsu lappuses, un, līdzīgi kā printerim PIXMA G6050, visas pigmenta bāzes tintes ir ļoti izturīgas pret izsmērēšanos un marķieru lietošanu gan melnbaltajiem, gan krāsu dokumentiem. Canon MAXIFY GX2050 ir papildināts ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju.

Labākie printeri dizaineriem, kas atrodas ceļā

Cilvēks sēž pie galda un pārbauda attēlu, ko tikko izdrukājis viņa Canon printeris PIXMA TR150.

Canon PIXMA TR150 printeris ātri nodrošina košu krāsu izdrukas, pateicoties hibrīdajai tintes sistēmai un drukāšanas ātrumam līdz 5,5 attēliem minūtē. © Jake Baggaley

Cilvēks tur Canon SELPHY Square QX10 printeri, kamēr tas drukā projektam paredzētu logotipu.

Canon SELPHY Square QX10 printeris ir pietiekami mazs, lai to vienmēr un visur paņemtu līdzi, un tas ir darbināms ar lādējamu akumulatoru un ir perfekti piemērots, ja strādājat attālās vietās, kur nav elektrības padeves.

Neatkarīgi no tā, vai esat grafikas dizaineris, kuram jāsagatavo materiāli, lai klients tos varētu apstiprināt, kamēr atrodaties ceļā vai strādājat attālināti, vai vienkārši vēlaties iegūt nedaudz vietas savā mājas birojā, — elegantais un vieglais Canon PIXMA TR150 printeris ir lieliska izvēle. Šis portatīvais printeris var nodrošināt līdz pat A4 formāta dokumentus un fotogrāfijas bez apmalēm, un to var pieslēgt elektrotīklam vai pēc izvēles pieejamam akumulatora blokam, kas nodrošina patiesi mobilu risinājumu.

Printeris PIXMA TR150 izmanto hibrīda tintes sistēmu, kurā ir pigmenta melnā krāsa ar krāsvielu bāzes krāsām, lai iegūtu košas izdrukas, ko saglabāt. Tas ir arī ātrs — drukāšanas ātrums līdz 5,5 att./min1 krāsu režīmā un 9 att./min melnbaltajā režīmā. Tas ir saderīgs arī ar aploksnēm un specializētu papīru, tostarp Canon augstas izšķirtspējas papīru, matētu fotopapīru un abpusēji matētu papīru.

Visi savienojumi un vadi ir fiksēti vienā printera pusē, lai to būtu vienkārši izmantot šaurās vietās, turklāt tam ir 2,4 GHz un 5 GHz Wi-Fi atbalsts5, kā arī Wi-Fi Direct, lai varētu turpināt drukāt bez vadiem, kad nav piekļuves interneta maršrutētājam. Tam ir arī 1,44 collu OLED ekrāns, lai varētu pārbaudīt savienojuma statusu un tieši piekļūt iestatījumiem un tintes līmenim.

Ja jums nav tik lielas mobilās drukas vajadzības, Canon SELPHY Square QX10 printeris ar uzlādējamo akumulatoru veido 68 x 68 mm attēlus ar apmali, kurā var pievienot piezīmes vai komentārus, kas lieliski noder noskaņas kolāžas veidošanai.


Autori: Markuss Hokinss (Marcus Hawkins) un Metjū Ričards (Matthew Richards)

 1. Dokumentu drukas ātrums ir vidējais ESAT rādītājs biroja ierīču pārbaudē ar noklusējuma režīmu un ar vienpusēju druku (ISO/IEC 24734). Fotoattēlu drukas ātrums pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, izmantojot ISO/JIS-SCID N2 standartu un fotopapīru Photo Paper Plus Glossy II un neņemot vērā datu apstrādes laiku resursdatorā.
 2. Pakalpojums PIXMA Print Plan ir pieejams tikai Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Īrijas Republikas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Somijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Zviedrijas iedzīvotājiem.
 3. Ar ChromaLife 100 saderīgi fotopapīri: Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss un Photo Paper Glossy. Pamatojoties uz Canon veiktu paātrināto pārbaudi ar glabāšanu tumšā telpā, kur ir kontrolēta temperatūra, mitrums un gāzes vide, kas simulē glabāšanu albumā ar plastikāta lapām. Canon nevar garantēt attēlu ilgmūžību; rezultāti var atšķirties atkarībā no drukātā attēla, žūšanas laika, izstādīšanas/glabāšanas apstākļiem un vides faktoriem.
 4. Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.
 5. Jūsu reģionā var nebūt pieejams 5 GHz atbalsts.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.

 • DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Skaidrojums par papīra veidiem

  Izpētiet dažādu veidu Canon papīru, izmantojot šo parocīgo pircēja ceļvedi.