DRUKĀŠANA

Labākie printeri dizaineriem

Printeri ir svarīgi rīki pašnodarbinātiem dizaineriem un tiem, kas strādā no mājām, bet kā gan izvēlēties savām vajadzībām nepieciešamo modeli?
Canon printeris PIXMA TR150 drukā attēlu ar mazu zilu vāzi, kura iedvesmas avots stāv tam blakus.

Mūsu darba veidam kļūstot arvien elastīgākam, ir arvien svarīgāk mājas biroju vai studiju aprīkot ar rīkiem, kas nepieciešami efektīvam darbam. Tiem, kas strādā radošajās nozarēs, jo īpaši dizaineriem, printeris ir svarīgs rīks. No izkārtojuma pārbaudes līdz cieto kopiju izgatavošanai, kas jādod klientiem apstiprināšanai, kā arī ikdienas administrēšanai — augstas kvalitātes printeris var ietaupīt laiku un palīdzēt iegūt klientus. Bet kādas gan printeru iezīmes ir jāņem vērā?

Ass teksts un dizaina detaļas, vienmērīgas pārejas, uzticamas krāsas un konsekventa druka dažādās izdrukās ir svarīgi priekšnosacījumi, lai drukātu klientiem paredzētos paraugus. Daudzpusība ir vēl viens svarīgs printera atribūts. Kā dizainerim jums var būt visdažādākie uzdevumi — no vizītkaršu un reklāmas lapiņu izgatavošanas līdz plakāta lieluma izdrukām, tāpēc printeris, kas atbalsta dažāda veida un formāta materiālus, sniegs vairāk radošu iespēju, un jums būs retāk jādodas uz vietējo drukāšanas uzņēmumu. Svarīgas īpašības ir arī uzticamība un vienkārša lietošana, kā arī funkcijas, kas uzlabo lietošanas ērtības, piemēram, bezvadu savienojums, automātiskā papīra padeve un liels drukāšanas ātrums.

Lai palīdzētu jums izlemt, kurš printeris ir vispiemērotākais jūsu dizaina vajadzībām, esam apkopojuši izlasi ar noderīgiem Canon PIXMA printeriem.

Labākais printeris lieliem dizaina projektiem: Canon PIXMA TS9550 sērijas printeris

Canon PIXMA TS9550 sērijas printeris uz rakstāmgalda blakus klēpjdatoram, piezīmju bloknotam, fotogrāfijām un zīmuļiem.

Ar Canon PIXMA TS9550 sērijas printeri var izgatavot A3 formāta izdrukas bez apmalēm, tomēr tas nav ievērojami lielāks par standarta A4 formāta printeri. © Natasha Alipour

Parādīta sievietes roka, kas apgriež papīra lapu, parādot divpusējās drukāšanas iespējas ar Canon PIXMA TS9550 sērijas printeri.

Automātiska divpusējā drukāšana un 20 lokšņu automātiskā dokumentu padeves ierīce (ADF, Auto Document Feeder) ir tikai divas no daudzajām Canon PIXMA TS9550 sērijas printeru funkcijām. © Natasha Alipour

Universālais Canon PIXMA TS9550 sērijas printeris aizņem gandrīz tikpat vietas kā A4 printeris, bet ar to var izveidot A3 formāta izdrukas bez apmalēm, turklāt tam ir vairākas funkcijas, kas dizaineriem ļauj ražīgāk izmantot savu laiku. 10,8 cm LCD skārienekrāns atvieglo printera iestatījumu regulēšanu, savukārt automātiskā divpusējā druka un 20 lokšņu A4 formāta papīra automātiskā dokumentu padeves ierīce (ADF, Auto Document Feeder) samazina nepieciešamo papīra uzpildes biežumu. Šis modelis piedāvā arī labas savienojuma iespējas ar Ethernet un bezvadu savienojumu, un tas atbalsta AirPrint (iOS) un Mopria (Android), kā arī Canon PRINT lietojumprogrammu, tāpēc varat drukāt, skenēt un kopēt idejas un iedvesmojošus attēlus tieši no viedierīces.

Protams, vissvarīgākā printera pārbaude ir drukas kvalitāte, un PIXMA TS9550 sērijas printeri izmanto piecas atsevišķas ChromaLife100 tintes kasetnes, tostarp pigmenta melno tinti, lai iegūtu asu tekstu un detalizētas izdrukas, kurām ir līdz 100 gadu mūžs albumā1. PIXMA TS9550 sērija atbalsta arī plašu radošo materiālu klāstu, tostarp Canon augstas izšķirtspējas papīru, magnētisko fotopapīru un 12 x 12 collu kartonu.

Grafikas dizaineriem, kam pietiek ar A4 formāta izdrukām, piemēroti universālie Canon PIXMA TS8350 sērijas printeri, kas izskatās tikpat brīnišķīgi, kā drukā. Elegantais dizains papildinās jebkura dizainera darbavietu, un ar sešām atsevišķām tintes sistēmām, kas samazina graudainību, pacels drukāšanu jaunā līmenī.

Labākais printeris ar zemām ekspluatācijas izmaksām: Canon PIXMA G6050

Canon printeris PIXMA G6050 drukā logotipa attēlu

Canon printeris PIXMA G6050 var izdrukāt līdz 18 0002 lappusēm ar tikai trim melnās tintes pudelēm, tāpēc tā ir gudra izvēle tiem, kam ierobežots budžets. © Jake Baggaley

Redzama roka, kas uzpilda Canon printera PIXMA G6050 melnās tintes tvertni.

Canon nesaspiežamās, vienkārši lietojamās tintes pudeles Canon printera PIXMA G6050 ietilpīgo tintes tvertņu uzpildīšanu padara ātru un vienkāršu. Pudeles automātiski pārtrauc uzpildi, kad tvertnes ir pilnas.

Dizaineriem, kuriem jāizgatavo liels apjoms ar klientiem paredzētiem paraugiem, Canon PIXMA G sērijas printeru modeļu klāsts ar MegaTank ir ļoti praktiska izvēle. Printeris Canon PIXMA G6050 ir aprīkots ar četrām ietilpīgām, uzpildāmām tintes tvertnēm un var nodrošināt līdz 18 0002 lappusēm ar trīs melnās tintes pudelēm vai 77002 lappusēm ar krāsu tintes komplektu. Tas lepojas arī ar 350 lokšņu parastā papīra ietilpību un automātisko divpusējo drukāšanu, tāpēc varēsiet pavadīt mazāk laika, uzpildot printeri PIXMA G6050 ar papīru un tinti, un vairāk laika, rūpējoties par radošām lietām.

Printera PIXMA G6050 drukas galviņas tehnoloģija nodrošina asas un detalizētas izdrukas, kā arī piedāvā drukāšanu bez apmalēm no 89 x 89 mm kvadrāta formāta līdz A4 formātam. Tā ir arī daudzpusīga izvēle, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, piedāvājot kopētāju un A4 formāta skeneri, kas sniedz iespēju importēt mākslas darbus un citus avota materiālus dizaina projektā, neizmantojot papildu aparatūru. Printeris PIXMA G6050 ir arī gatavs darbam ar mākoni, tāpēc dizaina darbus var izdrukāt no jebkuras vietas, izmantojot saderīgus pakalpojumus, piemēram, Google Drive un Dropbox.

Labākais printeris dizaineriem, kuri strādā mobili: Canon PIXMA TR150

Cilvēks sēž pie galda un pārbauda attēlu, ko tikko izdrukājis viņa Canon printeris PIXMA TR150.

Canon printeris PIXMA TR150 ātri nodrošina košas izdrukas, pateicoties hibrīda tintes sistēmai un drukāšanas ātrumam līdz 5,5 attēliem minūtē3. © Jake Baggaley

Vīrietis pako Canon printeri PIXMA TR150 melnā mugursomā.

Mazais un vieglais Canon PIXMA TR150 ir perfekts portatīvais printeris, kas ērti ievietojams mugursomā un piedāvā bezvadu iespējas. © Jake Baggaley

Neatkarīgi no tā, vai esat grafikas dizaineris, kuram jāsagatavo materiāli, lai klients tos varētu apstiprināt, kamēr atrodaties ceļā vai strādājat attālināti, vai vienkārši vēlaties iegūt nedaudz vietas savā mājas birojā, — elegantais un vieglais Canon printeris PIXMA TR150 ir lieliska izvēle. Šis portatīvais printeris var nodrošināt līdz pat A4 formāta dokumentus un fotogrāfijas bez apmalēm, un to var pieslēgt elektrotīklam vai pēc izvēles pieejamam akumulatora blokam, kas nodrošina patiesi mobilu risinājumu.

Printeris PIXMA TR150 izmanto hibrīda tintes sistēmu, kurā ir pigmenta melnā krāsa ar krāsvielu bāzes krāsām, lai iegūtu košas izdrukas, ko saglabāt. Tas ir arī ātrs — drukāšanas ātrums līdz 5,5 krāsu attēliem minūtē3 un 9 melnbaltiem attēliem minūtē3.

Visi savienojumi un vadi ir fiksēti vienā printera pusē, lai to būtu vienkārši izmantot šaurās vietās, turklāt tam ir 2,4 GHz un 5 GHz Wi-Fi atbalsts4, kā arī Wi-Fi Direct, lai varētu turpināt drukāt bez vadiem, kad nav piekļuves interneta maršrutētājam. Tam ir arī 1,44 collu OLED ekrāns, lai varētu pārbaudīt savienojuma statusu un tieši piekļūt iestatījumiem un tintes līmenim.

Ja jums nav tik prasīgas mobilās drukas vajadzības, — kompaktais un ērtais Canon printeris SELPHY Square QX10 veido košus 68 x 68 mm attēlus ar apmali, kurā var pievienot piezīmes vai komentārus, kas lieliski noder noskaņu kolāžas veidošanai. Noderīgas funkcijas ir arī uzlāde ar USB un Wi-Fi savienojums, un SELPHY tintes un papīra uzpildes komplekti sniedz iespēju tos abus nomainīt ar vienu darbību.

Autors: Markuss Hokins (Marcus Hawkins)

 1. Ar ChromaLife 100 saderīgi fotopapīri: Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss un Photo Paper Glossy. Pamatojoties uz Canon veiktu paātrināto pārbaudi ar glabāšanu tumšā telpā, kur ir kontrolēta temperatūra, mitrums un gāzes vide, kas simulē glabāšanu albumā ar plastikāta lapām. Canon nevar garantēt attēlu ilgmūžību; rezultāti var atšķirties atkarībā no drukātā attēla, žūšanas laika, izstādīšanas/glabāšanas apstākļiem un vides faktoriem.
 2. Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.
 3. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.
 4. Jūsu reģionā var nebūt pieejams 5 GHz atbalsts.

Saistītie raksti

 • Jauns vīrietis ar muguru pret kameru ir noliecies pār rakstāmgaldu, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris, augi un kancelejas piederumi.

  DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.

 • Canon PosterArtist dizaina izdrukas uz rakstāmgalda Canon MAXIFY printera priekšā.

  DRUKĀŠANA

  Canon PosterArtist

  Ātri, vienkārši un bez maksas izveidojiet profesionālu plakātu dizainu.

 • Divi celtnieki drukā dokumentus ar Canon printeri PIXMA TR150. Blakus tiem uz galda stāv oranža ķivere.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Drukājiet ar printeri PIXMA TR150, atrodoties ceļā

  Uzziniet, kā portatīvs printeris var veicināt mobilu uzņēmējdarbību.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  MegaTank printeri un to priekšrocības

  Atklājiet sešus iemeslus, kāpēc jums nepieciešams MegaTank printeris.