DRUKĀŠANA

Atklājiet savu radošo potenciālu ar Canon lietotnēm un programmatūru drukāšanai

Canon piedāvā plašu drukāšanas risinājumu klāstu — albumiem, administratīvai drukāšanai, uzņēmējdarbības reklamēšanai un citām vajadzībām. Uzziniet, kurš ir piemērotākais jūsu nākamajam projektam.
Uz rakstāmgalda stāv atvērts klēpjdators, kura ekrānā redzama Canon Easy-PhotoPrint programmatūra, Canon papīrs kreisajā pusē un Canon printeris labajā pusē.

Drukāšana var palīdzēt jums sasniegt vairāk — no radošo ieceru paušanas pārsteidzošos jaunos veidos līdz administratīvā sloga mazināšanai. Canon piedāvā plašu drukāšanas lietotņu un programmatūras klāstu, kas palīdz iegūt vislabākos rezultātus ar Canon printeri neatkarīgi no tā, vai tie ir svarīgi darba dokumenti, mākslas darbi vai papīra rokdarbi, kā arī sniedz iespēju atdzīvināt dārgus mirkļus fotogrāfijās.

Bet ne visas lietotnes ir piemērotas jebkuram mērķim vai ir saderīgas ar katru printeri. Kā uzzināt, kuru no tām izmantot? Lai palīdzētu jums izlemt, kura Canon lietojumprogramma ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām, esam izveidojuši šo parocīgo ceļvedi, kas apskata dažādus drukāšanas uzdevumus, kā arī lietotnes un programmatūru, kas var palīdzēt tos paveikt ātrāk, vienkāršāk un radošāk.

Perfektu fotoattēlu drukāšana: Canon PRINT

Planšetdators ar atvērtu lietotni Canon PRINT ir novietots uz Canon printera, no kura nāk ārā fotoattēls, un tam blakus uz rakstāmgalda izkaisīti citi fotoattēli.

Lietotne Canon PRINT nav paredzēta tikai drukāšanai bezvadu režīmā — to var izmantot arī kopēšanai un skenēšanai. Skenējumus var nosūtīt tieši uz viedtālruni, lai tos izmantotu vai kopīgotu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Saderīgie printeri: Canon PIXMA un MAXIFY modeļi

Saderīgās ierīces: iOS un Android

Labākais veids, kā parādīt pārsteidzošu fotoattēlu, ir iegūt tikpat skaistu izdruku. Turklāt sliktas izdrukas visu smago darbu un radošo pieeju, ko esat ieguldījis kadros, var padarīt neredzamu, tāpēc ir svarīgi pareizi rīkoties, savu fotoattēlu kolekciju pārvēršot fiziski taustāmā portfolio. Lietotne Canon PRINT ir lielisks rīks, lai drukātu fotoattēlus no viedtālruņa, digitālās fotogrāfijas pārvēršot skaistos mākslas darbos. Lietotni varat arī izmantot, lai pārbaudītu printera statusu un tintes līmeni un nodrošinātu perfektas izdrukas katrā lietošanas reizē.

Ķerieties pie rokdarbiem: Canon Creative Park

Roka tur viedtālruni ar atvērtu lietotni Creative Park, un blakus ir vairāki papīri un rokdarbu veidnes.

Canon Creative Park ir ideāla vieta ikvienam, kam patīk pašam izgatavot lietas. Neatkarīgi no tā, vai veidojat dzimšanas dienas ballītes dekorācijas, pašdarinātas Ziemassvētku kartītes vai vienkārši meklējat kaut ko, ko darīt kopā ar ģimeni lietainā dienā, lietotnē ir liela modeļu izvēle.

Saderīgie printeri: tiek atbalstīti Canon tintes strūklprinteru modeļi

Saderīgās ierīces: iOS un Android

Runājot par rokdarbiem, vienīgais reālais ierobežojums ir jūsu iztēle, bet, ja jūsu rīcībā ir plašs resursu klāsts, varat attīstīt idejas un izdrukāt veidnes vai modeļus. Lietotne Canon Creative Park ir kā resursu centrs ikvienam, kam patīk papīra rokdarbi — gan strādājot pašam, gan kopā ar ģimeni. Viegla navigācija un meklēšana — ir pieejams vairāk nekā 4000 bezmaksas veidņu un modeļu — no kartītēm līdz origami modeļiem. Vēl vairāk — modeļus varat rediģēt un pielāgot, lai uzreiz pēc tam izdrukātu ar Canon printeri.

Sava uzņēmuma reklamēšana: Canon PosterArtist

Uzņēmuma “Maria Cakes” plakāts, kas piesprausts pie sienas, centrā uzņēmuma logotips un apkārt fotoattēli ar kūkām.

Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma darbības veida jūs vēlaties, lai tas izceltos uz konkurentu fona. Canon PosterArtist ļauj piekļūt simtiem profesionāli izstrādātu veidņu, kuras varat rediģēt, izmantojot savus vārdus un attēlus.

Saderīgie printeri: Canon MegaTank, MAXIFY un PIXMA modeļi

Saderīgās ierīces: macOS un Windows datori

Lietotne Canon Easy-PhotoPrint Editor var palīdzēt kontrolēt mazākus administratīvos uzdevumus, taču, lai reklamētu savu uzņēmumu vai sevi, izmantojiet Canon PosterArtist. Tīmekļa lietojumprogramma nodrošina piekļuvi tūkstošiem fotoattēlu un dizaina ideju, kas palīdzēs jums izcelties.

Drukājiet plakātus, reklāmkarogus un skrejlapas, lai piesaistītu jaunus klientus, vai izkārtnes, lai parādītu jaunākos piedāvājumus. Izmantojiet intuitīvos rediģēšanas rīkus, lai pielāgotu veidnes un izveidotu dizainu, kas atspoguļo jūsu uzņēmumu un jūsu personību. Varat pat ģenerēt QR kodus — lieliski piemēroti, lai potenciālajiem klientiem sniegtu vienkāršu veidu, kā uzzināt vairāk par saviem pakalpojumiem.

Kolāžas, albumi un kalendāri: Canon Easy-PhotoPrint Editor

Sieviete Canon printera priekšā tur kalendāra lapu, un blakus viņai atvērts klēpjdators ar Canon Easy-PhotoPrint Editor.

Canon Easy-PhotoPrint Editor programmatūra ir izstrādāta, domājot par visu ģimeni. Kalendāra opcija sniedz iespēju izveidot savu kalendāru, lai visa gada garumā rādītu ģimenes fotogrāfijas vai to pasniegtu kā personalizētu dāvanu kādam mīļam cilvēkam.

Saderīgie printeri: tiek atbalstīti Canon PIXMA un lielformāta modeļi

Saderīgās ierīces: iOS un Android; macOS un Windows datori

Saglabājiet atmiņas ar mīļajiem cilvēkiem vienuviet, izveidojot kolāžu vai albumu ar fotoattēliem, izmantojot Canon Easy-PhotoPrint Editor viedierīcēs un datoros.

Varat izmantot Easy-PhotoPrint Editor ar izkārtojuma redaktoru un veidņu klāstu, lai izveidotu izdrukājamas kolāžas vai drukātu uzlīmes, ko uzreiz ielīmēt savā albumā vai uz tālruņa otras puses. Varat arī izmantot lietotni, lai izveidotu kalendārus ar iecienītākajiem fotoattēliem.

Ne bez iemesla šīs lietotnes nosaukumā ir vārds “Easy” (viegli) — Easy-PhotoPrint Editor ir vienkārši un ērti lietot, tāpēc varat koncentrēties uz izloloto atmiņu dizainu un drukāšanu.

Administratīvā sloga samazināšana: Canon Easy-PhotoPrint Editor

Lietotnes Canon Easy-PhotoPrint Editor ekrānuzņēmums, kurā redzama veidņu izvēle, tostarp vizītkaršu, ID fotoattēlu, albumu un kolāžu veidnes.

Canon Easy-PhotoPrint Editor piedāvā dažādas iespējas, kas palīdz īstenot projektus — no vizītkartēm un ID fotoattēliem līdz albumiem un kolāžām.

Sieviete tālrunī izmanto lietotni Canon Easy-PhotoPrint Editor, sēžot uz dīvāna blakus smaidošam zīdainim.

Attēlus un dokumentus varat izvēlēties tieši no savas ierīces, no mākoņa krātuves vai sociālajiem kontiem, pēc tam vienkārši rediģējiet, personalizējiet un izdrukājiet.

Ja jūsu darāmo darbu saraksts izskatās nedaudz pārblīvēts, lietotne Canon Easy-PhotoPrint Editor var palīdzēt ietaupīt laiku un samazināt darbu, paātrinot administratīvo drukāšanu ar dažādām veidnēm. Ja tikko esat izveidojis jaunuzņēmumu, izmantojiet vizītkaršu veidni, lai atklātu visiem savu vārdu un uzvārdu, vai Photo ID (Foto ID) veidni, lai sakārtotu sava personāla emblēmas. Vai kārtojat krātuvi? Lai kārtotu fiziskus materiālus, varat izmantot arī Easy-PhotoPrint Editor disku etiķešu veidnes.

Darbplūsmas vienkāršošana: Canon Easy-Layout Editor

Canon Easy-Layout Editor ekrānuzņēmums ar lodziņu kreisajā pusē, kur var nomest failus, un dažādām opcijām, tostarp Collect and print (Apkopot un drukāt), Free layout (Brīvs izkārtojums) un Tiling/Poster (Mozaīka/plakāts) labajā pusē.

Canon Easy-Layout Editor nodrošina ātru un vienkāršu veidu, kā apkopot dažādu veidu dokumentus vienā vietā, ļaujot vienā lapā kombinēt, piemēram, PDF un attēla formāta failus.

Canon Easy-Layout Editor ekrānuzņēmums, kurā redzams suņa attēls, kas sadalīts četrās daļās, izmantojot opciju Tiling/Poster (Mozaīka/plakāts).

Canon Easy-Layout Editor piedāvā arī parocīgu opciju Tiling/Poster (Mozaīka/plakāts), kas ļauj sadalīt attēlu vairākās lapās un izdrukāt kā vienu lielu attēlu.

Saderīgie printeri: Canon tintes strūklprinteru modeļi

Saderīgās ierīces: Windows datori

Neatkarīgi no tā, vai veidojat izdales materiālus lielai prezentācijai darba vietā vai jums ir vienkārši pareizi jāsakārto papīra dokumentācija, Canon Easy-Layout Editor programmatūra Windows datoriem ļauj ātri un vienkārši sakārtot PDF dokumentus, Word dokumentus, attēlus un tīmekļa lapas, lai jums nebūtu jādrukā no vairākām lietotnēm.

Easy-Layout Editor palīdz ietaupīt papīru un laiku, ļaujot sašķirot un sakārtot dažādu veidu failus un dokumentus, visus svarīgos materiālus saliekot vienuviet.

Jautri pavadiet laiku ar mini attēliem: Canon SELPHY Photo Layout

Uz rakstāmgalda ir tālrunis, kurā redzama lietotne Canon SELPHY Photo Layout, tam blakus Canon SELPHY Square QX10 portatīvais printeris un tālruņa siksniņa no krellītēm.

Lietotne Canon SELPHY Photo Layout ir ātra, intuitīva un vienkārši lietojama — tā lieliski papildina Canon SELPHY printerus, piemēram, SELPHY Square QX10. Drukājiet fotoattēlus no viedtālruņa, izmantojot lietotni, kas sniedz iespēju optimizēt attēlus, kamēr esat ceļā, lai iegūtu perfektas izdrukas, kas jums patīk.

Lietotnes Canon SELPHY Photo Layout ekrāns ar suņa fotoattēlu labajā pusē un dažādām drukas apdares iespējām kreisajā pusē.

Lietotne ietver dažādas apdares un pārklājumus, lai jūs varētu pielāgot attēlus un panākt vēlamo izskatu.

Saderīgie printeri: Canon SELPHY CP1500, SELPHY CP1300 un SELPHY Square QX10

Saderīgās ierīces: iOS un Android

Ja izmantojat kādu no Canon SELPHY printeriem, lietotne Canon SELPHY Photo Layout, kas paredzēta operētājsistēmai iOS un Android, ir lieliski piemērota fotoattēlu rediģēšanai un izklaidei. Tā jūsu izvēlei piedāvā daudzas veidnes, ļaujot izkārtot un izdrukāt vienu vai vairākus attēlus vienā piegājienā — ir pieejams pat vertikāls grāmatzīmju izkārtojums, lai varētu izgatavot savas grāmatzīmes1.

Lietotne arī ļauj pielāgot attēlus ar tekstu, apmalēm un zīmogiem, lai fotoattēli būtu patiesi unikāli. Varat izvēlēties izdruku apdari, lai pielāgotu gala produkta izskatu un noskaņu, kā arī drukāt uzlīmes albumiem vai tehnikas personalizēšanai.

Lietotne SELPHY Photo Layout ļauj arī pievienot QR kodus 1, ko var izmantot, lai sasaistītu ar tīmekļa vietni, tiešsaistes albumiem vai video. Tā ir lieliski piemērota, kad draugiem un ģimenei dāvināt attēlus, jo varat viņus pārsteigt ar mīļu atmiņu komplektu. Lietotne SELPHY Photo Layout ir intuitīvi lietojama, un tā piedāvā ātru un nevainojamu veidu, kā ar SELPHY printeri drukāt tieši no viedtālruņa.

Personīga stila piešķiršana: Canon Mini Print

Divas rokas tur viedtālruni un Canon Zoemini 2 printeri, lai izveidotu kolāžu, izmantojot lietotni Canon Mini Print.

Lietotne Canon Mini Print ļauj izmantot priekšrocības, ko sniedz Canon Zoemini 2 un Canon Zoemini S2 portatīvā konstrukcija. Ātri rediģējiet attēlus, atrodoties ceļā, — neatkarīgi no tā, vai tos uzņēmāt ar viedtālruni vai Canon Zoemini S2, un drukājiet tieši no lietotnes, lai tos dāvinātu draugiem un ģimenei.

Saderīgie printeri: Canon Zoemini modeļi

Saderīgās ierīces: iOS un Android

Ja jums ir kāds Canon Zoemini modelis, visticamāk, jūs vēlēsieties personalizēt savus fotoattēlus. Izmantojot lietotni Canon Mini Print, varat paust savu radošumu, pievienojot sezonālas uzlīmes, rāmīšus, filtrus un tekstu attēliem ar ģimeni, draugiem un piedzīvojumiem — lieliska apdare pirms uzlīmju fotoattēlu drukāšanas. Aizrautīgiem albumu veidotājiem lietotne Canon Mini Print sniedz iespēju parādīt savu individualitāti un atdzīvināt momentuzņēmumus ar zīmējumiem un piezīmēm.

Lietotni Mini Print var ērti savienot ar kameras rullīti, kā arī ar sociālo tīklu un mākoņa krātuves kontiem, ļaujot jums rediģēt, personalizēt un izdrukāt arī viedtālruņa un kameras attēlus. Lietotni var arī izmantot, lai uzņemtu fotoattēlus, izmantojot animētus efektus un paplašināto realitāti — tas noder pašbildēm, kas ir tikpat unikālas kā jūs.


Autors: Pīters Volinskis (Peter Wolinski) un Klēra Gillo (Claire Gillo)


macOS ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs un reģionos.

 1. Šī funkcija nav pieejama visiem printeriem. Skatiet funkciju saderības tabulu.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

  DRUKĀŠANA

  Labākie Canon printeri fotogrāfijām

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotogrāfijas ierāmēt, ielikt albumā vai uzlīmēt, atrodiet vislabāko printeri, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām.

 • Skaidrojums par papīra veidiem

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Skaidrojums par papīra veidiem

  Izpētiet dažādu veidu Canon papīru, izmantojot šo parocīgo pircēja ceļvedi.

 • Sieviete izgriež Creative Park veidnes, sēžot pie koka rakstāmgalda, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris un dažādi rokdarbu materiāli.

  DRUKĀŠANA

  Labākie printeri rokdarbiem

  No ģimenes projektiem līdz profesionālai apstrādei — Canon piedāvā jums perfekti piemērotu printeri.

 • No augšas uzņemts kadrs ar atvērtu dienasgrāmatu ar sarakstiem, lietojumprogrammas Creative Park apmaļu veidnēm un Canon PIXMA printeri.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.