RADOŠA DRUKĀŠANA

Personalizējiet, drukājiet, organizējiet: izveidojiet savu foto kalendāru

Veidojiet kolāžu no jaukākajiem brīžiem visa gada garumā un izdrukājiet savu personalizēto kalendāru savām mājām vai nosūtiet to kā dāvanu mīļam cilvēkam.
Sieviete tur kalendāra lapu, kamēr tā tiek drukāta ar Canon PIXMA printeri.

Kad vakari kļūst garāki un vairāk laika pavadām iekšā, ir lieliska iespēja pārskatīt gada laikā uzņemtās fotogrāfijas un sagatavoties nākamajiem 12 mēnešiem. Iespējams, labākais veids, kā sakārtot fotogrāfijas, ir izveidot personalizētu kalendāru ar jaukākajiem ģimenes mirkļiem.

Pašu izgatavots kalendārs, kas izdrukāts ar Canon PIXMA printeri, ir lieliska iespēja no jauna atklāt dārgumu lādi — ģimenes jaukāko mirkļu fotogrāfijas, kas uzņemtas tālrunī vai kamerā. Varat arī atlasīt attēlus no vietām, kuras apmeklējāt, pielāgojot noskaņu un galamērķi attiecīgajam gadalaikam.

Fotogrāfe, influencere un jaunā māmiņa Rafaēla Ponce (Rafaella Ponce), kura dzīvo Apvienotās Karalistes dienvidrietumos, ir ieguvusi 19,6 tūkstošus Instagram sekotāju, publicējot fotogrāfijas par savu dzīvi ar vīru un bērnu un citu interesantu saturu. Turklāt viņa ir izveidojusi savu influenceru mārketinga lietojumprogrammu, kas palīdz uzņēmumiem un influenceriem savstarpēji sazināties.

Šeit viņa pievēršas rokdarbiem, parādot, cik interesanti un vienkārši ir izveidot savu kalendāru ar skaistām atmiņām no iepriekšējā gada. Vajadzīgs ir tikai printeris un nedaudz radošas iedvesmas.

1. Sagatavojieties radošam kalendāra projektam

Sieviete liek papīru printerī, kas novietots uz galda blakus Canon papīra iepakojumam un klēpjdatoram.

Rafaēlai ļoti patīk radoši darboties, un viņa vienmēr meklē iedvesmas avotus. “Man patīk dažādi rokdarbi,” viņa saka. “Kolāžu veidošana ir mana mīļākā nodarbe. Bērniņa dēļ, protams, to kādu laiku neesmu darījusi, bet man tas ļoti patīk.”

Lai izveidotu savu kalendāru, nepieciešams pavisam nedaudz, tādēļ tā ir lieliska aktivitāte relaksējošai rokdarbu pēcpusdienai mājās. Paralēli Canon PIXMA printerim, piemēram, Canon PIXMA TS7450 Series, ko izmantoja Rafaēla, jums vajadzēs fotopapīru, kas ir gana izturīgs, lai to piespraustu un izstādītu.

Fotopapīrs Canon Matte Photo Paper MP-101 ir lieliski piemērots papīra rokdarbiem un nodrošina kvalitatīvus un spilgtus fotoattēlus ar matētu virsmu. Varat izmantot arī glancētu fotopapīru, piemēram, Canon Plus Glossy II PP-201, kas izceļ spilgtās krāsas un nodrošina lielisku izskatu digitālajām fotogrāfijām. Uz abu veidu papīra var rakstīt, lai varat apvilkt datumus vai pierakstīt kādu piezīmi, ko neaizmirst. Rafaēla izvēlējās izmantot Plus Glossy papīru, lai piešķirtu savam kalendāram īpašu spīdumu.

2. Izvēlieties dizainu

Sieviete tur oktobra kalendāra lapu, kurā redzama sieviete stāvoklī, kas tur ķirbi blakus savam puncim.

Atrast iedvesmu katram mēnesim nevajadzētu būt grūti. Sāciet ar savu mīļoto fotogrāfijām, kuras varat izmantot viņu dzimšanas dienu mēnešiem, un ģimenes Ziemassvētku fotogrāfiju decembrim, un tad aizpildiet atlikušos mēnešus.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties iekļaut portretu sveču gaismā, kas uzņemts bērna dzimšanas dienas ballītē, priecīgu mirkli no vasaras brīvdienām, fotogrāfiju, kurā ģimenes suns skrien cauri rudens lapām, vai mīļāko apkārtnes ainavu sniegā, kalendāra personalizēšana ar dažādos gadalaikos fiksētiem notikumiem ir šī projekta galvenā ideja.

“Pagājušajā gadā biju stāvoklī, un uzņēmu fotogrāfijas ar punci un ķirbi,” stāsta Rafaēla. “Bija jauki izdrukāt šo fotogrāfiju oktobrim, jo tā atgādina man par šo laiku un to, cik laiks ātri skrien — manam bērniņam jau ir gandrīz gadiņš.

Man galvenais ir atmiņas, kuras varu fiksēt fotogrāfijās. Tādēļ katram mēnesim izvēlos attēlu, kas atgādina jaukas atmiņas no attiecīgā laika.

Ja apskatīsiet manu Instagram kontu, redzēsiet, ka man ļoti patīk izmantot dabisko gaismu, un man nepatīk, ja fotogrāfijas fons ir pārāk piesātināts,” atzīst Rafaēla. “Manuprāt, maksimālu efektu var panākt ar minimāliem līdzekļiem. Rūpīgi atlasiet attēlus, iekļaujiet daudz dabiskās gaismas un izvēlieties pēc iesējas neitrālāku fonu.”

3. Sagatavojiet savus attēlus drukāšanai

Sieviete sēž uz dīvāna kopā ar zīdaini un ar Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotni savā tālrunī rediģē foto kalendāru.

“Varat eksperimentēt ar Canon Easy-PhotoPrint Editor lietojumprogrammu vai nu datorā, vai arī tālrunī,” saka Rafaēla, kura izmantoja lietotni savai kalendāra veidnei.

Attēlus pirms drukāšanas ir svarīgi pareizi sagatavot Daudzās fotoattēlu rediģēšanas lietojumprogrammām, eksportējot attēlu, var izvēlēties tā faila tipu un kvalitāti, un Rafaēla iesaka eksportēt attēlus pēc iespējas augstākā kvalitātē. “Drukājot attēlus tas palīdz iegūt labāku attēla kvalitāti,” viņa saka.

Ja eksportējat attēlus kā JPG, izvēlieties visaugstāko iespējamo kvalitāti. Varat eksportēt attēlus arī kā PNG failus, jo šis faila tips mazāk zaudē kvalitāti saspiešanas procesā, tādēļ nodrošina labāku kvalitāti. Ja fotografējat attēlus RAW formātā, tiem ir visaugstākā iespējamā kvalitāte un vislabākās pielāgošanas iespējas pēcapstrādē, izmantojot attēlu rediģēšanas programmatūru, piemēram, Canon Digital Photo Professional (DPP).

Atcerieties, ka izdrukāti fotoattēli var izskatīties citādi nekā ekrānā, tādēļ veiciet testa izdrukas, lai saprastu, kā attēli izskatīties izdrukātajā kalendārā.

Rafaēla izmantoja lietotni Canon Easy-PhotoPrint Editor, kurā ir dažādas kalendāru veidnes. Savus attēlus varat importēt tieši veidnēs, vai arī izmantot tās kā iedvesmas avotu savam dizainam.

4. Radoši pielāgojiet savu veidni

Sieviete sēž pie klēpjdatora un pielāgo ģimenes fotogrāfijas foto kalendāram, izmantojot Canon Easy-PhotoPrint Editor.

Lietojumprogrammā Canon Easy-PhotoPrint Editor savam kalendāram varat pievienot papildu tekstu, zīmogus un rāmīšus, vai arī izmantot saviem attēliem interesantus filtrus. Papildus lietojumprogrammā pieejamajām veidnēm dažādi kalendāru varianti ir iekļauti arī lietotnē Creative Park — no adventes kalendāriem un dzimšanas dienas laika atskaites kalendāriem līdz 3D kalendāriem un kalendāru uzlīmēm.

Atkarībā no jūsu radošajām prasmēm, varat pamēģināt izveidot savu kalendāra veidni, tomēr Rafaēla izvēlējās klasisko viena mēneša veidni lietotnē Canon Easy-PhotoPrint Editor, kas dod iespēju pievienot attēlu katra mēneša lapai. Izvēlieties pareizo papīra izmēru savam printerim, importējiet savas fotogrāfijas un paeksperimentējiet ar interesantiem filtriem, zīmogiem un rāmīšiem, lai radītu savu unikālu dizainu. Varat pat mainīt teksta fontu un krāsu, lai padarītu kalendāru patiešām unikālu.

Vairākas kalendāru izvēles ir arī bezmaksas lietojumprogrammā Creative Park, kas ir Canon bezmaksas papīra rokdarbu materiālu kolekcija. Izvēlieties kalendāra veidni, izmēru, kādu vēlaties izdrukāt, un lejupielādējiet failu. Ņemiet šķēres, līmi, papīru, pildspalvu, zobu bakstāmos kociņus un pinceti un sagatavojieties griezt, locīt, līmēt un veidot savu kalendāru.

5. Izdrukājiet un izstādiet

Sieviete smaida, turot rokās tikko izdrukātu kalendāra lapu.

Varat izveidot savienojumu ar Canon PIXMA TS7450 Series printeri vai nu no datora, vai viedtālruņa. Arī printera tintes kasetnes ir viegli uzstādīt un nomainīt.

Sieviete tur zīdaini uz virtuves darba virsmas. Foto kalendārs ir piestiprināts pie skapīša aiz sievietes.

Mājas centrālā vieta nereti ir virtuve, tādēļ varat pielikt savu personalizēto kalendāru pie sienas skapīša, lai nekad neaizmirstu svarīgus notikumus.

Kad viss ir sagatavots, laiks ķerties pie drukāšanas. Cenas ziņā pieejamajam un vienkārši lietojamajam Canon PIXMA TS7450 Series printerim ir plašs opciju klāsts, kas noder gan darbam, gan izklaidēm. Varat ātri nokopēt un ieskenēt vairākas lapas darbam, vai arī izmantot to kā radošo kompanjonu aktivitātēm ar bērniem. Canon plašais radošo materiālu klāsts ietver magnētisko fotopapīru, tādēļ savu izdrukāto kalendāru varat pat pielīmēt tieši pie ledusskapja.

6. Uzdāviniet savu darinājumu

Sieviete tur rokās zīdaini un karina ierāmētu foto kalendāru pie sienas blakus vairākām citām ierāmētām fotogrāfijām un attēliem.

Personalizēts kalendārs ar īpašām atmiņām ir lieliska dzimšanas dienas dāvana vecvecākiem vai tuviem draugiem.

Personalizēts kalendārs ar priecīgām, kopīgām atmiņām ir jauka dāvana draugiem un radiem. Rafaēla izgatavoja ne tikai savu kalendāru, bet arī ierāmētu kalendāra izdruku ar fotogrāfijām no māsas kāzām.

“Mana māsa apprecējās augustā, un mana meita nesa gredzenus, tādēļ mums ir fotogrāfija, kurā esam mēs ar māsu un viņas vīru,” stāsta Rafaēla. “Es izmantoju dažus fona dizainus no lietotnes, un tie izskatījās ļoti labi. Es aizsūtīšu to savai māsai, un viņai ļoti patiks.

Man tās ir emocijas, kuras varu fiksēt fotogrāfijās. Mūsdienās viss ir digitāls, bet man šķiet, ka aizmirstam par “personīgo pieskārienu”. Tā noteikti ir dāvana, kādu pati vēlētos saņemt. Tā padara atmiņas taustāmas.”Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistīti produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀJIET

  Fotoattēlu rediģēšana, lai tos izdrukātu

  Izmantojiet fotoattēlus efektīvāk, tos izdrukājot, izmantojot mūsu detalizēto ceļvedi par rediģēšanu drukāšanai un labākos drukas iestatījumus.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.

 • DRUKĀŠANA

  Canon PosterArtist

  Ātri, vienkārši un bez maksas izveidojiet profesionālu plakātu dizainu.

 • PRINTING TIPS

  Create a personal gift

  The Canon Photo Cube helps you craft a gift full of happy memories.