DRUKĀJIET

Fotoattēlu rediģēšana, lai tos izdrukātu

Detalizēts ceļvedis, lai sasniegtu labākos rezultātus, drukājot fotoattēlus.
Sieviete, kas vienā rokā tur Canon printera papīra paku, apskata dažas fotoattēlu izdrukas uz galda viņas priekšā, un blakus tām novietots atvērts klēpjdators. Fonā uz bufetes ir redzams Canon printeris.

Fotoattēlu izdrukas ir lieliskas dāvanas un piemiņas lietas. Varat izmantot fotoattēlus, lai izveidotu apsveikuma kartītes, kalendārus un mājas dekorācijas, izgatavotu albumus vai personalizētu savas lietas ar iecienītāko attēlu uzlīmēm. Izdrukas arī saglabā atmiņas par ceļojumiem, ģimenes kopā sanākšanu vai svarīgiem notikumiem jūsu ģimenes dzīvē.

Drukāšanai varat izvēlēties kādu no daudzām pieejamajām lietojumprogrammām. Kartītēm un kalendāriem Canon Easy-PhotoPrint Editor sniedz iespēju rediģēt, apgriezt, mainīt fonu, pievienot tekstu vai rāmīšus, kā arī izmantot daudzus citus radošus rīkus, piemēram, veidnes, zīmogus un simbolus, lai uzlabotu attēlus un pēc tam tos izdrukātu. Arī Canon PRINT lietojumprogramma ļauj viegli izveidot dažādus drukas projektus, paverot radošu iespēju pasauli.

Jūs vēlaties ne tikai realizēt savas radošās ieceres un personalizēt attēlus, bet arī iegūt augstākās iespējamās kvalitātes izdrukas ar asām detaļām, bagātīgu toņu diapazonu un patiesām krāsām. Šeit mēs pievērsīsimies tam, kā optimizēt attēlus, izmantojot Canon Digital Photo Professional (DPP) vai savu iecienīto rediģēšanas programmatūru, lai drukājot iegūtu vislabākos rezultātus.

Uz rakstāmgalda stāv atvērts klēpjdators, kura ekrānā redzama Canon Easy-PhotoPrint programmatūra, kreisajā pusē — Canon papīrs un labajā pusē — Canon printeris.

Canon Easy-PhotoPrint Editor atvieglo teksta, rāmīšu, rakstu un citu radošu papildinājumu pievienošanu fotoattēliem, pirms to drukā ar saderīgu PIXMA vai MAXIFY printeri. Tai ir pat rīks Auto Photo Fix (Automātiskā fotoattēlu labošanas), kas pieejams ar vienu klikšķi un ir paredzēts fotoattēlu optimizēšanai, lai tos drukātu.

Vīrietis tur Venēcijas Lielā kanāla fotoattēla izdruku, un fonā uz rakstāmgalda atrodas Canon printeris.

Izvēlieties papīra veidu, kas atbilst jūsu fotogrāfijām, kuras uzņemtas ģimenes ceļojumos uz īpašām vietām, un nodrošiniet, ka izveidojat lolojamu piemiņas lietu.

Printera izvēle

Kādu printeri izmantot? Ja iegādājaties printeri, apskatiet mūsu ceļvežus ar labākajiem Canon printeriem fotoattēlu drukāšanai un printeriem dažādam pielietojumam. Pagaidām pieņemsim, ka izmantojat labu vispārēja pielietojuma tintes strūklprinteri.

Tomēr viena lieta, kas jāpatur prātā — reālākas krāsas varat sagaidīt, ja izmantojat printeri ar vairāk nekā četrām pamata krāsu tintēm. Piemēram, Canon PIXMA TS8750 sērijas printeri izmanto sešas atsevišķas kasetnes, tostarp piecas krāsvielu bāzes krāsu tintes, lai iegūtu izcilu fotoattēlu kvalitāti ar uzlabotu krāstelpu un toņu diapazonu. Lai iegūtu patiešām iespaidīgus attēlus, Canon PIXMA PRO-200, kas izmanto astoņas atsevišķas krāsvielu bāzes krāsu tintes kasetnes, piedāvā profesionālas kvalitātes A3+ lielformāta drukāšanu par salīdzinoši pieņemamu cenu.

Papīra izvēle

Neatkarīgi no tā, kādu printeri izmantojat, izvēlieties atbilstošu papīra veidu, kas atbilst attēla raksturam un vēlamajam izdrukas veidam. Vispārīgi runājot, glancēts papīrs, piemēram, Canon GP-501 Glossy Photo Paper, var atbalstīt plašāku toņu diapazonu nekā matēts papīrs, tāpēc ir laba izvēle košiem, fotolaboratorijas kvalitātes krāsu fotoattēliem. Matēts papīrs, piemēram, Canon MP-101 Matte Photo Paper, ir lieliski piemērots attēliem ar mazāku kontrastu un noskaņu, īpaši melnbaltiem attēliem. Auduma bāzes, audekla un tēlotājmākslas papīrs ir pieejams ar dažādām faktūrām un apdari, un tie var būt lieliski piemēroti neaizmirstamai dāvanai vai unikālam dekoram.

Svarīgi ir tas, ka dažādiem apdrukājamiem materiāliem ir atšķirīgi tintes absorbcijas un atstarošanas raksturlielumi, tāpēc drukāšanas laikā noteikti jāizmanto pareizie iestatījumi. Turklāt, lai iegūtu vislabākos rezultātus, paturiet prātā paredzēto lietojumu un optimizējiet attēlu atbilstoši materiālam, uz kura drukājat.

Lietotājs vienā rokā tur fotoattēla izdruku, līdzās ir klēpjdators, kurā parādīti tā paša notikuma fotoattēli. Uz rakstāmgalda abās klēpjdatora pusēs ir vēl citas fotoattēlu izdrukas.

Jaunākajiem klēpjdatoriem ir tendence krāsas atveidot pārāk vēsos toņos (pārāk zilas), un tie lepojas ar kontrasta attiecību līdz miljonam pret vienu — tūkstošiem reižu lielāku nekā fotoattēla izdrukai. Lai labāk saskaņotu ekrānā redzamo ar izdrukāto attēlu, samaziniet ekrāna spilgtumu un kalibrējiet krāsas. Vispirms pielāgojiet ekrānā redzamo balto krāsu, lai tā atbilstu jūsu lietotā papīra baltajai krāsai.

Krāsu pārvaldība

Pirms sākat rediģēt fotoattēlus, ir ieteicams kalibrēt monitoru, ja iespējams. Līdz ar to jūsu izdrukas vairāk atbildīs tam, ko redzat ekrānā, novēršot laikietilpīgu un izšķērdīgu drukāšanu ar mēģinājumu un kļūdu metodi. Visefektīvāk to var izdarīt, izmantojot kalibrēšanas komplektu, taču, ja šāds ieguldījums ir pārāk liels, lai attaisnotu neregulāru fotoattēlu drukāšanu, šeit sniegti daži ātri veicami labojumi, ko varat izmēģināt.

Pirmkārt, ļoti bieži izdrukas izskatās pārāk tumšas, jo monitors ēnainās vietās parāda vairāk detaļu, nekā var izdrukāt. Moderni ekrāni atbalsta daudz lielāku spilgtuma diapazonu nekā izdrukas, un kontrasta attiecība parasti ir vismaz 1000:1 un bieži vien daudz vairāk. Salīdzinājumam — vislabākais glancētais fotopapīrs var sasniegt kontrasta attiecību 200:1 starp tumšāko melno un gaišāko balto vietu, savukārt matētajam papīram tā var būt tikai 100:1. Lai ekrānā iegūtu precīzāku iespaidu par to, kā izskatīsies izdruka, vienkārši samaziniet monitora spilgtumu.

Otrkārt, moderni LCD displeji mēdz būt pārāk zili, jo īpaši jauni displeji (krāsas bieži kļūst siltākas — dzeltenākas, — displejam novecojot). Lai to novērstu operētājsistēmā Windows, atveriet Settings (Iestatījumi) > Display (Displejs) > Calibrate display color (Kalibrēt displeja krāsu). Mac datorā atveriet izvēlni Help (Palīdzība) un meklējiet opciju Display Calibrator Assistant (Displeja kalibrēšanas palīgs). Displejiem parasti ir noklusējuma baltā punkta (krāsu temperatūras) iestatījums D65 vai 6500K — pamēģiniet to izmainīt uz D50 vai 5000K. Vai vēl vienkāršāk — iestatiet balto punktu tā, lai ekrāna baltā krāsa atbilstu tā papīra baltajai krāsai, uz kuras drukājat, tāda apgaismojuma apstākļos, kādos tas tiks aplūkots. Uzmanieties, lai ekrāna spilgtums neapmānītu acis.

Visbeidzot pārbaudiet krāsu iestatījumus. Programmatūrā DPP atveriet Tools (Rīki) > Preferences un noklikšķiniet uz Color Management (Krāsu pārvaldība). Neuztraucieties par pirmo opciju Work color space (Darba krāstelpa) — profesionāli fotogrāfi dažreiz fotografē ar Adobe RGB, plašāku krāstelpu, taču, ja jūsu attēli ir ar sRGB krāstelpu, tās mainīšanai nav praktiska labuma. Uznirstošajā izvēlnē Printing profile (Drukāšanas profils) atlasiet printeri, ko izmantosiet. Programmatūra DPP veic krāsu pārvaldību, izmantojot ICC profilus printeriem, kas tos atbalsta. Tie satur detalizētu informāciju par precīzām ierīču iespējām saistībā ar krāsām un nodrošina precīzākas krāsas.

Pēc tam iestatījumam Rendering intent (Renderēšanas nolūks) atlasiet opciju Relative Colorimetric (Relatīvs kolorimetrisks). Šis iestatījums nodrošina, ka, ja attēlā ir krāsas, kas ir ārpus printera gammas vai krāsu diapazona, tās tiks pārveidotas tuvākajās drukājamajās krāsās, bet pārējais attēls netiks mainīts. Ja atlasāt iestatījumu Perceptual (Uztverams), visas attēla krāsas tiks pielāgotas tā, lai saglabātu to savstarpējo attiecību, un bieži vien krāsu attēliem tiek samazināts piesātinājums un tie izskatās blāvi. Kopumā krāsas mazāk mainās, izmantojot iestatījumu Relative Colorimetric (Relatīvs kolorimetrisks).

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā parādīts, kā tiek uzlabots apgaismojums attēlā ar jaunlaulātajiem, kas apskaujas.

Canon Digital Photo Professional (DPP) programmatūra sniedz plašākas iespējas nekā viedtālruņu lietotnes, ļaujot, piemēram, veikt mērķtiecīgu noteiktu krāsu pielāgošanu, izmantojot toņa, piesātinājuma un gaišuma slīdņus katram krāsu diapazonam.

Rediģēšanas pamati

Ja darbu varat sākt ar RAW failu, kurā ir visi sensora uztvertie krāsu un toņu dati, jums būs vairāk iespēju rediģēt. Tomēr, ja nav uzņemti RAW faili, joprojām varat izmantot programmatūru DPP, lai uzlabotu attēlu drukāšanai (lai gan daži rīki un opcijas nebūs pieejamas). Ja darbu sākat ar TIFF vai JPEG failiem, labākā prakse ir strādāt ar attēla kopiju, lai saglabātu oriģinālu.

Izmantojot RAW failus, pirmā ieteicamā darbība ir optiskās aberācijas koriģēšana ar programmatūras DPP rīku Digital Lens Optimizer (Digitāla objektīva optimizēšana) (ja izmantojāt atbalstītu kameru un atbalstītu objektīvu) vai paneļa Lens Correction (Objektīva korekcija) rīkiem, kas var novērst trūkumus, piemēram, vinjetes un objektīva kropļojumus. JPEG attēliem daudzas objektīva korekcijas būs pielietotas jau kamerā.

Programmatūrai DPP 4.17 ir rīks Neural Network Image Processing (nepieciešams abonements), kas izmanto mašīnmācīšanās MI, lai ingeliģenti analizētu katra attēla dažādās zonas un piemērotu selektīvus uzlabojumus, pamatojoties uz attēla saturu. Tas var uzlabot zonas ar detaļām, piemērot augstāka līmeņa trokšņu samazināšanu mazāk detalizētās vietās un labot trūkumus un kropļojumus, ko izraisījušas objektīva nepilnības. Ja bieži drukājat fotoattēlus vai vēlaties izdrukāt kadrus no svarīgiem notikumiem, kas notiek reizi dzīvē, piemēram, kāzām, ir vērts apsvērt tā abonēšanas iespēju.

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā redzams fotoattēls ar līgavu, kura pošas. Nepietiekami eksponētās zonas tiek izceltas zilā krāsā, pārmērīgi eksponētās zonas — sarkanā.

Programmatūrai DPP ir ļoti noderīgs gaišo un noēnoto zonu displejs, kas var brīdināt par apgriešanas risku (tonālo detaļu zudumu). Sarkans pārklājums parāda gaišās zonas, kas var tikt izdrukātas kā pilnīgi baltas, un zils pārklājums parāda noēnotās zonas, kurām pastāv risks tikt izdrukātām bez atšķiramām detaļām. Šis displejs var palīdzēt veikt atbilstošus spilgtuma un toņu pielāgojumus.

Apgriešana un kompozīcijas uzlabošana

Pēc tam apsveriet attēla kompozīciju. Ja plānojat izdruku ar malu attiecību, kas atšķiras no oriģinālā attēla, piemēram, kvadrātveida portretu ar 1 x 1 attiecību vai plašu ainavu ar 16 x 9 attiecību, apgrieziet attēlu, lai nodrošinātu, ka kadrējums ir tāds, kādu vēlaties, un nav izgriezti svarīgi attēla elementi. Varat arī apgriezt, lai radītu radošu efektu, noņemot no kadra nevēlamas vai traucējošas zonas vai koncentrējot uzmanību uz konkrētu elementu. Lai attēlu padarītu interesantāku, varat to pagriezt, kā arī varat nolīmeņot slīpu horizontu.

Kompozīcijas principi, piemēram, trešdaļu likums, var palīdzēt jums izveidot efektīvu kadrējumu, kas virza skatienu. Portretā vēl tuvāka apgriešana var palielināt efektu, taču parasti labāk izvairīties no objekta novietošanas tieši kadra centrā — asimetriskas kompozīcijas izskatās dinamiskākas.

Izvairieties no apgriešanas līdz ļoti mazai attēla zonai, kurā var nebūt pietiekami daudz detaļu, lai nodrošinātu apmierinošu izdruku. Canon ir ieviesis moderno Neural Network Upscaling Tool (nepieciešams abonements),1 kas var dubultot attēla izšķirtspēju, sniedzot daudz fotoreālistiskākus rezultātus nekā parastā mērogošana. Šis rīks, kurš izmanto Canon izveidoto dziļās mašīnmācīšanās attēlu apstrādes tehnoloģiju, var būt perfekti piemērots, ja fotoattēls ir stipri apgriezts vai tajā vienkārši nav pietiekami daudz pikseļu lielformāta drukāšanai.

Vai traucējoša detalizēta fona apgriešanas vietā jūs varētu apsvērt tā aizmiglošanu? Šajā brīdī varat turpināt pielietot vēl citus radošas rediģēšanas paņēmienus, iespējams, koriģēt krāsu toņus ar programmatūras DPP baltā balansa koriģēšanas funkciju, retušēt plankumus vai nevēlamas detaļas vai izmantot filtrus un attēla stilus, lai stilizēšanu veiktu ātri un vienkārši. Varat, piemēram, izveidot attēlu tā, it kā tas būtu uzņemts ar vecu vienreizlietojamo kameru, vai piešķirt tam senlaicīgu sēpijas izskatu.

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā parādīta histogramma un citas opcijas gamma pielāgojumu rīku panelī.

Ja attēls izskatās pārāk tumšs vai pārāk balts un vēlaties to ātri koriģēt, programmatūras DPP gamma pielāgojumu rīku panelī mēģiniet noklikšķināt uz pogas Auto (Automātiski) (A), kas atrodas virs histogrammas. Pārbaudiet, vai histogramma stiepjas līdz galam no kreisās puses uz labo, abos galos nokrītot. Ja tā ir pārtraukta vienā galā (kā šajā piemērā), velciet zem tās esošos marķierus (B) uz iekšpusi, līdz tie pieskaras diagrammas malai. Tādējādi tumšākās ēnas kļūst pilnīgi melnas, bet spilgtākās gaišākās vietas tīri baltas. Šis pilnais diapazons no tumša līdz gaišam liks attēla izdrukai izskatīties bagātīgākai un intensīvākai, īpaši uz glancēta fotopapīra.

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā parādītas papildu rīku paneļa vadīklas, tostarp kontrasta, krāsas piesātinājuma un asuma vadīklas.

Programmatūras DPP papildu rīku panelī ir ietvertas vadīklas toņa, krāsu un asuma pielāgošanai. Programmatūrā DPP nav iespējams uzlikt masku apgabaliem un palielināt asumu lokāli, kā tas ir dažās rediģēšanas programmās, piemēram, Adobe Photoshop,2 bet, izmantojot DPP rīku Unsharp Mask (Izplūduma maska) (pieejama RAW failiem), saglabājot zemu iestatījuma Fineness (Smalkums) līmeni un palielinot iestatījuma Threshold (Slieksnis) līmeni, var ierobežot asuma palielināšanas efektu līdz noteiktām malām un izvairīties no ādas tekstūras un citu salīdzinoši nedetalizētu attēla vietu raupjuma palielināšanas.

Toņu un dinamiskā diapazona pielāgošana

Ja attēls ir tumšs vai kontrasts ir zems, varat izmantot programmatūras DPP rīku Auto Lighting Optimizer (Automātiskais apgaismojuma optimizators), lai automātiski koriģētu spilgtumu un kontrastu. Ja vēlaties plašākas kontroles iespējas, atveriet programmatūras DPP gamma pielāgojumu rīku paneli. Šeit, līdzīgi kā kamerā, programmatūra DPP parāda histogrammu — attēla toņu grafisku attēlojumu no tumšākajiem līdz gaišākajiem. Ja diagramma vienā galā ir nogriezta, attēlam ir apgriešanas problēmas un gaišāk izgaismotajās un tumšāk noēnotajās vietās ir zaudētas tonālas detaļas.

Vispirms noklikšķiniet uz Auto (Automātiski) (virs histogrammas), kas automātiski pielāgo balto punktu, melno punktu un viduspunktu, kā arī atiestata iestatījumu Auto Lighting Optimizer (Automātiskais apgaismojuma optimizators) un kontrastu. Pēc tam varat manuāli pielāgot gaišumu, baltā balansu un citus iestatījumus.

Daudziem cilvēkiem patīk palielināt piesātinājumu un kontrastu, lai padarītu attēlus izteiksmīgākus — šim nolūkam izmēģiniet DPP papildu rīku paneli. Varat arī mainīt kopējo ekspozīciju, izmantojot gaišuma regulēšanas slīdni. Dažkārt ir noderīgi visu attēlu padarīt gaišāku, ja drukājat uz matēta papīra, kas var izskatīties mazāk balts, taču nepārspīlējiet — pārtrauciet, kad baltie laukumi izskatās balti, nevis pelēki. Ja attēls sāk izskatīties nedabisks, samaziniet noēnoto un izgaismoto vietu pielāgošanas pakāpi, izmantojot slīdņus.

Ja nepieciešams, varat izmantot programmatūras DPP paneli Partial Adjustment Tool (Daļējas pielāgošanas rīks), lai precīzi koriģētu atsevišķu attēla daļu gaišumu, kontrastu, nokrāsu un piesātinājumu.

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā redzama fotoattēla detaļa ar upes krastu krēslas stundā, un mākoņos ir redzams attēla troksnis, kas ir parādīta DPP detaļu logā.

Fotoattēli, kas uzņemti vājā apgaismojumā, var ciest no attēla trokšņiem, īpaši ēnainās vietās, un pārmērīga asuma palielināšana šādu troksni var padarīt vēl sliktāku, kā tas redzams tuvplānā DPP labās puses paneļa detaļu logā.

Canon DPP programmatūras ekrānuzņēmums, kurā redzams tas pats upes krasta fotoattēls krēslas stundā ar ievērojami samazinātu attēla troksni.

DPP ietver ļoti efektīvus trokšņa mazināšanas rīkus, kas strādā gan uz spilgtuma troksni (graudainību), gan krāsainības troksni (krāsu plankumainību). Salīdziniet tuvplāna detaļu šeit un oriģinālajā attēlā.

Asuma palielināšana drukāšanai

Pēdējai darbībai vienmēr jābūt asuma palielināšanai. Vislabākos rezultātus iegūsiet, ja, sākot darbu, attēls būs pēc iespējas tīrāks, tāpēc vispirms noņemiet attēla trokšņus (un izvairieties no JPEG failu atkārtotas atvēršanas un saglabāšanas, jo katru reizi samazināsies attēla kvalitāte). Lai palielinātu asumu vai mazinātu trokšņus, apskatiet attēlu ar 100% palielinājumu, lai skaidri redzētu efektu.

Visiem fotoattēliem noderēs zināma asuma palielināšana, jo drukāšana pēc būtības nedaudz mīkstina attēlus, tomēr tas atšķiras atkarībā no papīra veida — jo vairāk tinte tiek absorbēta un izkliedēta, jo lielāks ir mīkstināšanas efekts. Tas nozīmē, ka drukāšanai uz audekla būs nepieciešama lielāka asuma palielināšana nekā drukāšanai uz pusspīdīga vai spīdīga papīra, un drukāšanai uz glancēta fotopapīra tā būs nepieciešama vēl mazāk.

Programmatūras DPP asuma palielināšanas rīks uzlabos kontrastu gar attēla malām, lai radītu lielāka asuma iespaidu, bet rīks Unsharp Mask (Izplūduma maska) nodrošina precīzāku kontroli — tam ir atsevišķas vadīklas Strength (Stiprums), Fineness (Smalkums) un Threshold (Slieksnis). Tomēr atšķirībā no līdzīgām iespējām tādā programmatūrā kā Photoshop, programmatūrā DPP rīks Unsharp Mask (Izplūduma maska) ir pieejams tikai RAW failiem.

Neatkarīgi no tā, kādus rīkus izmantojat, palieliniet asumu selektīvi — izvairieties no asuma palielināšanas vietās, kur vēlaties maigas pārejas, izlīdzinātus ādas toņus vai neskaidru fonu. Palielinot asumu zonās ar vienmērīgu krāsu, var rasties nepievilcīgs attēla troksnis. Programmatūrā DPP 4.17 izmantojot Neural Network Image Processing Tool, var automātiski palielināt asumu smalkām detaļām un faktūrai, lai iegūtu vislabāko efektu, savukārt attēla laukumi ar relatīvi nedetalizētiem objektiem saglabās vienmērīgu gradāciju un tajos neveidosies trokšņi.

Iestatījumi optimālām izdrukām

Vai esat gatavs drukāt? Tā vietā, lai vienkārši atlasītu Print (Drukāt), atveriet sadaļu File (Fails) > Print with detailed setting (Drukāšana ar detalizētiem iestatījumiem). Atstājiet 350 dpi izšķirtspēju, kas ir programmatūras DPP noklusējuma iestatījums drukāšanai. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, vienmēr iestatiet drukas kvalitātes iestatījumu High (Augsta). Izmantojot pareizos sadaļas Preferences iestatījumus (kā iepriekš norādīts), tiks ņemta vērā krāsu saskaņošana, bet nolaižamajā sarakstā Paper Type (Papīra veids) ir svarīgi atlasīt izmantoto papīru — šeit izvēloties nepareizus iestatījumus, viss iepriekš veiktais rūpīgais darbs var būt veltīgs.

Izpildiet šos norādījumus, lai katru reizi maksimāli efektīvi izmantotu savus fotoattēlus un izveidotu izdrukas, kuras ar prieku varēsiet rādīt vai kopīgot. Skatiet profesionāļa sniegtos noderīgākos padomus par ģimenes fotogrāfiju izstādīšanu.


Autors: Alekss Sammersbijs (Alex Summersby)

  1. Neural Network Upscaling Tool ir paredzēts tikai operētājsistēmai Windows; nepieciešams abonements (pieejama viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija). Ja abonējat Neural Network Processing Tool, nav nepieciešams papildus iegādāties Neural Network Upscaling Tool abonementu.
  2. Adobe un Photoshop ir reģistrētas preču zīmes vai preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Adobe Amerikas Savienotajās Valstīs un/vai citās valstīs.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

  • PAMATINFORMĀCIJA

    Fotogrāfija drukāšanai

    Septiņi populārākie padomi, kā tvert fotomirkļus, lai saglabātu tos drukātā veidā.

  • REDIĢĒŠANAS PAMATI

    Kā rediģēt īpašas fotogrāfijas

    Uzlabojiet savus īpašo mirkļu kadrus ar šiem vienkāršajiem fotogrāfiju rediģēšanas padomiem.

  • KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

    Izveidojiet savu kāzu albumu

    Sava kāzu albuma veidošana var sniegt milzīgu gandarījumu. Uzziniet, kā to izdarīt, izmantojot ekspertu padomus.

  • FOTOATTĒLU REDIĢĒŠANA / PĒCAPSTRĀDE

    RAW attēlu rediģēšana ar DPP

    Atklājiet, kā rediģēt, koriģēt un uzlabot RAW fotogrāfijas, izmantojot Canon DPP programmatūru.