PRINTERU IZLIETOJAMIE MATERIĀLI

Oriģinālie Canon izlietojamie materiāli

Konsekventa kvalitāte un nevainojama darbība ar jūsu Canon printeri, kas nodrošina vienmērīgas krāsas un detalizētus melnos toņus.
Rakstāmgalds ar printeri, fotopapīru, attēliem un tintes iepakojumiem uz tā, kā arī planšete ar dažādiem apdrukātiem priekšmetiem virs tā.

Vienmēr konsekventa darbība

Dažas lietas ir radītas cita citai. Canon printeris kopā ar oriģinālo Canon tinti un fotopapīru nodrošina optimālu veiktspēju un izcilu kvalitāti katrai izdrukai.

Oriģinālā Canon tinte, toneris un papīrs

Kāpēc iegādāties oriģinālos izlietojamos materiālus?

 • ILGSTOŠA NOTURĪBA

  Izdrukājiet vairāk

  Oriģinālā Canon tinte nodrošina vidēji par 35% vairāk kvalitatīvu izdruku nekā to kasetņu imitācijas.*

 • IZTURĪBA

  Vairāk uzticamu izdruku

  Oriģinālā Canon tinte ir 100% uzticama, tāpēc drukāšana rada mazāku stresu.*

 • NEPĀRSPĒJAMA KVALITĀTE

  Konsekventākas izdrukas

  Oriģinālā Canon tinte nodrošina pastāvīgi kvalitatīvas izdrukas 100% gadījumu.*

 • PIETURIETIES PIE CANON

  Izcila drukas kvalitāte

  Kad nomaināt universālo tonera kasetni uz oriģinālo Canon kasetni, jūsu ierīce darbojas tik labi kā jauna.

Labāk izstrādāti materiāli

Canon oriģinālā tinte un papīrs ir izstrādāti, lai darbotos perfektā harmonijā ar jūsu Canon printeri, pastāvīgi nodrošinot augstu kvalitāti, uzticamu veiktspēju un ārkārtīgi izdevīgu drukāšanu.
Dažāda veida tinte un fotopapīrs, kas stāv uz plaukta.

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet, kura tinte, toneris vai papīrs ir vislabākais jūsu Canon printerim.

Toneris

Oriģinālais printera toneris nevainojami darbojas ar i-SENSYS printeriem, nodrošinot ātru darbību un augstas kvalitātes izdrukas.

Canon lāzerprinteris ar atvērtu sānu, kur redzamas tonera kasetnes.

Canon kasetņu pārstrādes programma

Vai zinājāt, ka Canon bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa tonera kasetņu pārstrādes programmu jau 1990. gadā?
Uz ūdens virsmas atspīd zaļi kalni.

Canon kasetņu pārstrādes programma nodrošina vienkāršu bezmaksas veidu, kā videi draudzīgi pārstrādāt tukšās Canon kasetnes.

Canon ir apņēmies īstenot politiku strādāt bez atkritumiem, kuri nonāk izgāztuvēs. Katrs atgrieztās kasetnes elements tiek atkārtoti izmantots vai pārstrādāts; neviena kasetnes daļa netiek nosūtīta uz izgāztuvi.

Skuju tuvplāns ar ūdens lāsītēm.

Kā atpazīt oriģinālu tinti?

Meklējiet hologrammu. Unikāla krāsu mainoša Canon hologramma ir ietverta visu oriģinālo Canon tintes kasetņu iepakojumā. Hologramma no priekšpuses ir mainīgās zeltainās krāsās, bet, noliecot horizontāli, redzamas tumšas mainīgas zaļas krāsas.
Ciāna krāsas tintes papīra iepakojums.

Papīra iepakojums tintei

Neīstas hologrammas nemaina krāsu vai maina to tikai nedaudz, skatoties no dažādiem leņķiem. Bieži vien tās uz iepakojuma ir nepareizā krāsā, lielumā vai neprecīzi novietotas un var izskatīties arī bojātas vai miglainas.

Kartona iepakojums tintei

Eiropā uz tintes kartona iepakojuma var nebūt unikālās hologrammas. Lai identificētu viltotus produktus, meklējiet Canon logotipu, kas ir izplūdis vai nepareizā krāsā, ar nepareizu fontu vai lielumu. Uz iepakojuma var būt arī pareizrakstības kļūdas, vai tas var izskatīties atvērts, atkārtoti lietots vai bojāts.

580 581 Multi Value Pack Cardboard Pack FSR
Plastmasas iepakojums melnajām un krāsu FINE tintes kasetnēm.

Plastmasas iepakojums tintei

Uz Eiropas plastmasas iepakojuma strūklprinteriem vai blistera multipaku iepakojuma var nebūt unikālās hologrammas. Lai identificētu viltotus produktus, meklējiet Canon logotipu, kas ir izplūdis vai nepareizā krāsā, ar nepareizu fontu vai lielumu. Uz iepakojuma var būt arī pareizrakstības kļūdas, vai tas var izskatīties atvērts, atkārtoti lietots vai bojāts.

Tonera kasetņu iepakojums

Pērkot Canon kasetni, vienmēr skatieties, vai ir hologramma ar krāsu maiņas tehnoloģiju un Canon logotips ‘Genuine’ iepakojuma ārpusē. Frāze “lietošanai ar Canon produktiem” nenozīmē, ka tā ir oriģinālā Canon kasetne.

Ciāna tonera papīra iepakojums.

PĀRBAUDE

Buyers Lab pārbaude

Izlasiet visu Buyers Lab pārbaudes ziņojumu par Canon oriģinālās tintes lietošanas priekšrocībām (pieejams tikai angļu valodā).
*Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu.

Jūs varētu interesēt…

 • XL/XXL tintes kasetnes

 • MAXIFY tintes kasetnes