PIXMA printer ink cartridges

PIXMA tintes kasetnes

Kvalitatīva tinte izcilas kvalitātes izdrukām

Iegūstiet iespaidīgas, noturīgas kvalitātes dokumentu un fotoattēlu izdrukas ar PIXMA printeri un Canon oriģinālo tinti — šai tintei varat uzticēties, jo tās darbība ir perfekti saskaņota ar jūsu printeri.

Oriģinālā Canon tinte un toneris

Print More

Vislabākā kvalitāte

Skaistas, noturīgas kvalitātes izdrukas ar izcilām detaļām, krāsām un melno tekstu.

More reliable prints

Vairāk uzticamu izdruku

Uzņēmums Canon ir izstrādājis oriģinālo Canon tinti un toneri, lai tie perfekti un uzticami darbotos ar jūsu Canon printeri.

More consistent prints

Vienmēr konsekventa darbība

Konsekventa kvalitāte un nevainojama darbība ar jūsu Canon printeri, kas nodrošina vienmērīgas krāsas un detalizētus melnos toņus.

Need help finding ink

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet, kura tinte, toneris vai papīrs ir piemērots jūsu Canon printerim.

Uzziniet vairāk

Oriģinālie materiāli

Oriģinālie Canon materiāli ir labāk izstrādāti —varat tiem uzticēties un vienmēr iegūt augstu kvalitāti un lielisku sniegumu, kuru sagaidāt no Canon printeriem.

Uzziniet vairāk

Genuine Consumables

Ērtas kasetnes

Baudiet maksimālas ērtības ar Canon FINE kasetņu sistēmu, kurai ir tikai divas nomaināmas kasetnes — krāsu kasetne lieliskai krāsu drukai un melnā kasetne asam un skaidram tekstam.

Uzziniet vairāk

Convenient cartridges

Augstas kvalitātes atsevišķas tintes kasetnes

Ar Canon atsevišķu tintes kasetņu sistēmu ir jānomaina tikai tās krāsas tinte, kas beigusies. Tās nodrošina izcilu drukāšanu ar spilgtām, precīzām krāsām, izmantojot 5 vai vairākas atsevišķas tintes.

Uzziniet vairāk

High quality single inks

Jūs varētu interesēt

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

*Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu.