PIXMA TINTE

PIXMA VIENAS TINTES KASETNES

Izcilām strūklprintera izdrukām ar spilgtām, precīzām krāsām — Canon PIXMA vienas tintes kasetnes palīdz maksimāli labi parādīt fotogrāfijas.

Kāpēc vienas tintes kasetnes?

Canon PIXMA vienas tintes kasetņu piedāvājums jau pēc būtības ir labāks. Tas samazina atkritumu daudzumu un uztur efektīvu darbu, nodrošinot līdz 35%1 vairāk izdruku nekā tās atdarinošās kasetnes. Oriģinālā Canon vienas krāsas tinte ir 100% uzticama, tāpēc drukāšana rada mazāku stresu. Kasetnes nesalūzīs, neradīsies noplūdes vai kļūmes un līdz ar to jūsu printeris būs aizsargāts pret iekšēju bojājumu.

Canon Camera

Izcila drukas kvalitāte

Ja vēlaties vislabāko fotoattēlu drukas kvalitāti, Canon vienas tintes kasetnes ir ieteicamā izvēle. Tās attēlos izceļ katru detaļu, nodrošinot fotolaboratorijas kvalitātes izdrukas, kas piepildītas ar košām krāsām, toņiem un tekstūrām un ir bez dīvainām līnijām vai švīkām katrā drukāšanas reizē.

Efektivitāte un konsekvence

Oriģinālā Canon PIXMA tintes kasetne vienmēr nodrošina konsekventu kvalitāti. Vienas tintes sistēma izmanto atsevišķas tintes tvertnes komponentu krāsām — ja krāsa beidzas, jānomaina tikai viena tvertne. Turklāt, tā kā jānomaina tikai atsevišķu krāsu tvertnes, vienas tintes sistēma var samazināt drukāšanas izmaksas.

PIXMA_TS8250

Tinte pēc modeļa sērijas

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet, kura tinte, toneris vai papīrs ir piemērots jūsu Canon printerim.
  1. Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu. Detalizētu informāciju var skatīt vietnē https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/. Izdruku procentuālā daļa var būt atkarīga no standarta/XL/XXL lielumiem.