Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Jaunākie produkti

Iepazīstieties ar jauniem Canon produktiem —izstrādāti, lai palīdzētu veidot prātā paliekošus stāstus

Momentuzņēmumu kameras

Uzņemiet, izdrukājiet un pielīmējiet ar kabatas formāta momentuzņēmumu kamerām jebkurā vietā. Lieliski piemērotas pašbilžu entuziastiem — šie portatīvie kameru printeri ir aprīkoti ar spoguļiem, lai nodrošinātu perfektu pozēšanu, bet vienkārši izveidojamās izdrukas bez tintes acumirklī iepriecina.

Bezspoguļu kameras

Veidojiet rītdienas stāstus jau šodien ar izcilas kvalitātes fotogrāfijām un filmām. Mūsu jaunās bezspoguļu kameras ir ērti pārnēsāt, un to kompaktajā korpusā ar maināmiem objektīviem ir ietverts vislabākais, ko piedāvā Canon kompaktkameras un DSLR kameras.

Objektīvi

Jaunajos objektīvos mēs apvienojam izcilu meistarību ar visaugstākā līmeņa optikas tehnoloģiju, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Mēs arī nemitīgi paplašinām savu unikālo un plašo piedāvājumu, lai jūs varētu atrast sev ideāli piemērotu objektīvu.

Kameras un zibspuldzes

Izstrādātas, lai atbilstu jūsu fotografēšanas kaislībai, — mūsu jaunās kameras ir aprīkotas ar visām jaunākajām attēlveidošanas inovācijām, pateicoties mūsu nemitīgajām, nozarē vadošajām investīcijām izpētē un attīstībā. Turklāt ar mūsu jaunajām Speedlite zibspuldzēm varat redzēt objektus citādā gaismā.

*250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā starp visām digitālām viena objektīva reflektīva APS-C lieluma sensora kamerām ar grozāmu LCD monitoru. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).

Piederumi

Cinema EOS sistēmas

Profesionālās videokameras

Universālas kameras

PTZ kameras

Legria Camcorders

Printeri

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skaistas krāsu fotogrāfijas vai uzticamu, augstas kvalitātes dokumentu druku un skenēšanu mājās, mūsu nelielie, jaunie printeri un universālās ierīces ir aprīkotas ar vismodernākajām funkcijām, lai iegūtu izcilu kvalitāti un viedas savienošanas iespējas.

Binokļi

Izgatavoti izcilai skatīšanās pieredzei — jaunākais Canon binokļu ar attēla stabilizēšanu klāsta papildinājums nodrošina īpaši vienmērīgu skatīšanos, binokli turot rokās, lai vērotu dabu, lieliskus skatus ārā, kā arī visdažādākos pasākumus.

Profesionāli displeji

Citi produkti

Mūsu nemitīgās tehnoloģiju inovācijas nodrošina, ka mūsu piedāvājumam vienmēr tiek pievienoti jauni Canon produkti — no jaunākajiem binokļiem ar attēlu stabilizēšanu līdz atsevišķiem fotogrāfiju un dokumentu skeneriem, lāzera rādītājiem un kalkulatoriem.