Canon lens selector compatibility hero

Objektīvu saderība

Canon patērētāju kamerām ar maināmiem objektīviem ir trīs veidu objektīvi: EF, EF-S un EF-M. Kad izvēlaties objektīvu, pārliecinieties, ka tas darbosies ar jūsu kameru.

Vai tas ir saderīgs?

Vienkāršākais veids, kā noteikt, kuri objektīvi der jūsu kamerai, ir apskatīt indikatorus uz objektīva stiprinājuma kameras priekšpusē.

Canon 5DS compatibility

Vienkārši noņemiet savas kameras objektīvu, piespiežot objektīva atvienošanas pogu un pagriežot objektīvu pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam.

Ja uz objektīva stiprinājuma redzat sarkanu aplīti, jūsu kamerai derēs EF objektīvi.

Ja redzat sarkanu aplīti un baltu kvadrātiņu, tai derēs arī EF-S objektīvi.

Canon 80D compatibility

Ja redzat baltu aplīti, tai derēs tikai EF-M objektīvi.

Canon M3 compatibility

Kādi ir dažādie pieejamie objektīvu veidi?

EF

Sākotnējā EOS kameru sistēma tika ieviesta 1987. gadā. Tās pamatā bija EF objektīvu stiprinājums, kurā pirmo reizi objektīvs ar korpusu tika savienots pilnīgi elektroniski. Šie divi komponenti ir savienoti ne tikai fiziski — visa komunikācija ir elektroniska, kas nodrošina augstas precizitātes reāllaika datu pārraidi. Canon bija pirmais, kurš izveidoja motoru, kas panāk fokusu katrā objektīvā, nevis izmantojot motoru kameras korpusā. Neskatoties uz nepārtrauktu fokusēšanas sistēmu, attēla stabilizēšanas tehnoloģiju, īpašu objektīva elementu un izolācijas pret sliktiem laikapstākļiem attīstīšanu un pilnveidošanu, sākotnējā EF stiprinājuma konstrukcija nav mainījusies. Visi EF objektīvi ir saderīgi ar visām EOS kamerām, kas jebkad izveidotas, tostarp jauno EOS M sēriju, izmantojot EF un EOS M stiprinājuma adapteri.

EF 24-70 lens compatibility

EF-S

EF–S objektīvi ir īpaši izveidoti EOS DSLR modeļiem ar kompaktāku sensoru, nodrošinot vieglus, daudzpusīgus un ērti pārnēsājamus objektīvus. EF–S piedāvājumā Canon inženieri ir izmantojuši APS–C sensora lieluma priekšrocības, izveidojot vieglākus un mazākus objektīvus, kas arī piedāvā fotogrāfiem daudz lielāku platleņķa izvēli. To kameru īpašnieki, kuriem ir EF–S stiprinājums, var piekļūt pilnīgam vieglu objektīvu piedāvājumam diapazonā no 16 mm līdz 400 mm (35 mm ekvivalents).

EF-S 18-135 lens compatibility

EF-M

Objektīvi ar EF-M stiprinājumu tika ieviesti ar sākotnējo EOS M kameru klāstu 2012. gadā. Tie ir vēl kompaktāki, salīdzinot ar EF un EF-S klāstu, un ir izstrādāti ekskluzīvai lietošanai ar EOS M kamerām. Piedāvājumā ir objektīvu klāsts, kurā ir no īpaši plata leņķa līdz telefoto un makro objektīviem un kuri ir pietiekami ērti pārnēsājami, lai tos paņemtu līdzi visur, — lieliska izvēle radošākai pieejai ikdienas fotografēšanai.

EF-M 15-45 lens compatibility
Canon browse by lens type

Pārlūkojiet pēc objektīva veida

SEARCH (Meklēt)