CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

Labākais Canon komplekts ceļojumu fotografēšanai

Iegūstiet aprīkojumu piedzīvojumiem: aprīkojums ceļojumu fotografēšanai iesācējiem, satura veidotājiem un amatieriem.
Cilvēks, kas fotografē ar Canon kameru un objektīvu pludmalē saulrieta laikā.

Ir pagājis laiks, kad ceļojumu fotografēšanai vienkārši iegādājās vienreizējas lietošanas kameru, lai iegūtu dažus miglainus pludmales kadrus mājās veidotajam ģimenes albumam.

Strauji attīstoties fotoattēlu un video koplietošanas sociālajām platformām un pieaugot profesionālu tiešsaistes fotogrāmatu popularitātei, tagad tiek novērtēti tikai nevainojami attēli. Viedtālruņi ir lieliski, taču, lai izveidotu pārsteidzošus attēlus un izdrukas, ir nepieciešama īpaša kamera — tāda, kas labi darbojas visu gadu neatkarīgi no apstākļiem, kuros atrodaties, tomēr ir pietiekami maza, lai ietilptu rokas bagāžā. Tas pats attiecas arī uz objektīviem, kuriem ir jābūt daudzpusīgiem, lai neatpaliktu no jūsu piedzīvojumu gara un nezaudētu attēlu kvalitāti.

Ir jāapsver vairākas lietas, taču mēs esam izveidojuši ceļvedi ar labākajiem ceļojumu fotografēšanas piederumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas vēlas sākt fotografēt, daudzsološs ceļojumu blogu autors, kurš vēlas apžilbināt savus sekotājus, vai popularitāti iegūstošs satura veidotājs, kurš vēlas iegūt augstāka līmeņa saturu un labāku aprīkojumu, jūs varat būt pārliecināts, ka jums ir nepieciešamie rīki, lai gūtu panākumus.

Labākās ceļojumu kameras fotogrāfiem-amatieriem un ģimenes brīvdienām: Canon Zoemini S2 un Canon PowerShot ZOOM

Canon Zoemini S2 atrodas uz salocītiem džinsu šortiem, ko ieskauj mazas fotoattēlu izdrukas.

Canon Zoemini S2 var viegli ielikt kabatā, vienlaikus nodrošinot visu nepieciešamo, lai uzņemtu skaistas ģimenes fotogrāfijas un pašbildes, atrodoties ceļā.

Ģimene laukos rāda uz kaut ko virs viņiem. Vīrietis izmanto Canon PowerShot ZOOM.

Monokulārs un kamera vienā mazā korpusā — Canon PowerShot ZOOM ir neticama 800 mm tālummaiņa un intuitīvs pogu izkārtojums, lai darbību varētu iemūžināt pat no liela attāluma.

Ģimenes brīvdienas nav tikai izraušanās no ikdienas rutīnas. Tas ir vērtīgs laiks, kas tiek pavadīts kopā ar tuvākajiem cilvēkiem un kurā rodas dažas no mūsu mīļākajām atmiņām.

Canon Zoemini S2 ar 8 MP sensoru ir lielisks ceļojumu kompanjons, kas atdzīvina dzīves dārgos mirkļus. Canon Zoemini S2 ir ārkārtīgi ērti pārnēsājama kamera un printeris, kas ļauj uzņemt pievilcīgas pašbildes, izmantojot iebūvēto spoguli un gredzenveida apgaismojumu, lai iegūtu perfektu pozu un ekspozīciju. Pēc tam varat izvēlēties turpat uz vietas izdrukāt attēlus minūtes laikā vai saglabāt tos Micro SD kartē, lai izdrukātu vēlāk.

Canon Zoemini S2 savienojot pārī ar Canon Mini Print lietotni, varat arī pārbaudīt kompozīciju tiešajā skatā, pielāgot attēlus pirms drukāšanas un pat drukāt fotoattēlus tieši no viedtālruņa.

Kamera PowerShot ZOOM jūs vēl vairāk pietuvina darbībai, tāpēc ir lieliski piemērota jūsu nākamajām safari brīvdienām. Šī kabatas formāta monokulāra kamera ar iespaidīgo tālummaiņu un 800 mm maksimālo fokusa attālumu ir lielisks rīks, ja vēlaties nedaudz lielāku sasniedzamību. 12 MP sensors un četru asu attēla stabilizācija šo kompakto, bet jaudīgo ierīci padara par izcilu izvēli visu veidu ceļojumiem, kā arī putnu vērošanai, sporta pasākumiem un vispārīgām ģimenes izklaidēm.

Labākā ceļojumu kamera iesācējiem un satura veidotājiem: Canon EOS R10

Rokas tur Canon EOS R10, parādot skatīšanās ekrānu, kurā redzama strūklaka un augi.

Canon EOS R10 sver tikai 429 g, un tai pievienotais Canon RF-S 18-45mm f4.5-6.3 IS STM komplekta objektīvs — 130 g. Tas ir tikpat mazs, vienlaikus iekļaujot universālu tālummaiņas diapazonu un attēla stabilizāciju. Gan iesācēji, gan pieredzējuši fotogrāfi, tos apvienojot, var iegūt vieglu, taču jaudīgu kombināciju.

Canon EOS R10 ir lieliska izvēle gan jauniem, gan pieredzējušiem ceļojumu fotogrāfiem. EOS R10 ir pieejama Canon EOS R sistēmas sākuma līmeņa kamera, un ar profesionālas klases RF objektīva stiprinājumu tā piedāvā iesācējiem plašu objektīvu klāstu ar ātru fokusēšanu un sniedz daudz izaugsmes iespēju. Pateicoties iespaidīgajiem tehniskajiem parametriem, šī kamera ir piemērota amatieriem un pieredzējušiem satura veidotājiem, kuriem ir vajadzīgas funkcijas, kas paceļ viņu saturu jaunā līmenī.

EOS R10 ar 24,2 MP APS-C sensoru veido brīnišķīgi skaidrus fotoattēlus un nevainojamus 4K videoklipus profesionāla izskata videoblogiem un stāstiem. Izmantojot moderno automātiskās fokusēšanas sistēmu, kas var sekot acīm, sejām, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem, saturs vienmēr būs ass — pat vājā apgaismojumā.

Kamera EOS R10 ir aprīkota arī ar grozāmu skārienekrānu veiksmīgas kompozīcijas iegūšanai neatkarīgi no fotografēšanas rakursa un iebūvēto zibspuldzi fotografēšanai naktī vai gaismas trūkuma apstākļos. Tā sver tikai 429 g, tāpēc tās nēsāšana lielās pilsētās vai stāvos kalnos jūs neapgrūtinās.

Labākā pilnkadra kamera ceļojumu fotografēšanai amatieriem: Canon EOS RP

Vīrietis hidrokostīmā sēž akmeņainā pludmalē, viņa klēpī ir vējdēlis.

Canon EOS RP ar pilnkadra sensoru, kompakto uzbūvi un iespēju fotografēt klusi ir intuitīva izvēle fotogrāfiem, kuri vēlas izmēģināt darbu ar EOS R sistēmas kameru. Uzņemts ar Canon EOS RP un Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM objektīvu ar 1/3200 s, f/1.8 un ISO100. © Jitka Smelhausova

Fotogrāfiem, kuriem ir daudz zīmogu pasē un kuri vēlas iegūt vēl augstāka līmeņa saturu, radošumu var palīdzēt rosināt pilnkadra kamera, piemēram, Canon EOS RP.

Pilnkadra kameru lielie sensori ir jutīgāki pret gaismu nekā mazāki sensori. Tas nozīmē, ka tie var uzņemt plašāku dinamisko diapazonu — ļoti noderīgi, fotografējot saulainā klimatā, — un radīt mazāku trokšņu līmeni pie liela ISO. Tie arī nodrošina lielāku asuma dziļuma kontroli, lai precīzi noregulētu izpludinājumu un bokē efektu, pieskaņojot to attiecīgās kultūras ielu portretiem un iemūžinot pilsētas ainavu mirdzošās gaismas naktī.

Ar 4K video ierakstu, piekļuvi Canon profesionālo RF objektīvu klāstam un viedo automātisko fokusēšanu, ko sagaidāt no EOS R sistēmas kameras, EOS RP ir lieliski piemērota satura veidotājiem, kuri vēlas veidot profesionāla līmeņa saturu. Tā sver tikai 485 g un ir izturīga pret ūdeni un putekļiem — lieliski piemērota piedzīvojumiem.

Labākā kompaktkamera ceļojumu videoblogu un blogu veidotājiem: Canon PowerShot G7 X Mark III

Vīrietis sēž oļu pludmalē pie neliela ugunskura. Uz akmens viņa priekšā uz trijkāja ir uzstādīta Canon PowerShot G7 X Mark III ar mikrofonu.

Ar ārkārtīgi ērti pārnēsājamo Canon PowerShot G7 X Mark III, kurai ir plašs fokusa diapazons, kas līdzvērtīgs 24–100 mm ar pilnkadra kameru, ir iespējams viss — no videoblogu veidošanas, kameru turot rokās, līdz portretu un savvaļas dzīvnieku uzņemšanai.

Sieviete stāv uz ielas, smaidot kamerai un turot rokās Canon PowerShot G7 X Mark III, kam piestiprināts mikrofons un trijkāja rokturis.

Trijkāji ir neticami noderīgi aksesuāri ceļojumos, nodrošinot stabilitāti gan videoklipu, gan fotoattēlu saturam. Canon trijkāja rokturis HG-100TBR ir viegls, kompakts statīvs, kuru var ērti ievietot mugursomā. To var izmantot arī kā rokturi videoblogu veidošanai.

Kad parādās nepārvarama vēlme ceļot, bieži vien ir tik vien laika, lai paķertu mugursomu un dotos. Šādās situācijās, kad vissvarīgākā ir vieta somā, PowerShot G7 X Mark III ir perfekts ceļojuma partneris.

PowerShot G7 X Mark III panāk izcilu veiktspējas un konstrukcijas līdzsvaru, tā ir aprīkota ar lielu 1.0 tipa attēla sensoru, kas piedāvā iespaidīgus 20,1 MP fotoattēlus, un 4K video kamerā, kuras korpusa platums ir mazāks par 11 cm un svars ir tikai 300 g. Ja jūsu mugursomā nav vietas, varat to vienkārši ieslidināt kabatā. Ar vienu ērtu kustību varat pārslēgt fotografēšanas režīmu uz video un atpakaļ.

Šī kamera ar 180° noliecamu ekrānu un tiešraides straumēšanas iespējām ir veidota, paturot prātā videoblogu veidošanu ar kameru, un tās gaišais f/1.8 maksimālais diafragmas atvērums, automātiskā fokusēšana ar sekošanu sejai un platleņķa tālummaiņas objektīvs nodrošina, ka jūs un apkārtne vienmēr būs pareizi eksponēta, fokusā un kadrā.

Tomēr kamera PowerShot G7 X Mark III nav paredzēta tikai videoblogu veidotājiem. Tās pieejamā cena un iespaidīgais funkciju klāsts padara to par vienu no ceļojumiem piemērotākajām kamerām fotogrāfiem, kas ir iesācēji.

Vai plānojat doties piedzīvojumā? Noteikti lejupielādējiet Canon Camera Connect lietotni, lai jūs varētu savienot kameru ar viedtālruni un kopīgot ceļojuma kadrus tieši savos sociālajos kanālos. Lietotne arī ļauj no attāluma vadīt kameru, lai uzņemtu attēlus un vienmērīgu video bez izkustēšanās.

Labākais platleņķa tālummaiņas objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM

Mākoņu formas atspīd mierīga ezera virsmā, kuru ieskauj kalni.

Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM ir īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas radīts, lai apmierinātu pat visprasīgāko ceļojumu fotogrāfu vēlmes. Tam ir piecu pakāpju optiskais attēla stabilizators, liels diafragmas maksimālais atvērums f/4.5 un ātras fokusēšanas iespējas, ko nodrošina Canon RF stiprinājums — šis objektīvs nodrošinās asu un profesionāla izskata ceļojumu saturu neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Uzņemts ar Canon EOS R5 un Canon RF 15-30mm F4.5.-6,3 IS STM objektīvu ar 17 mm, 2,5 s, f/11 un ISO100. © Verity Milligan

Daudzpusīgs platleņķa tālummaiņas objektīvs ir ceļojumu fotogrāfu labākais draugs. Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM ar īpaši plašo fokusa diapazonu bez problēmām kadrā ietilpina visu nepieciešamo neatkarīgi no tā, vai veidojat videoemuāru pilsētas centrā ar augstām ēkām, šķērsojat līkumainas ieliņas viduslaiku pilsētā vai uzņemat skaistas kalnu grēdas skatus.

Šis RF objektīvs ir kompakts un viegls, turklāt pieejams papildinājums pat visvieglākajai ceļojumu aprīkojuma somai, un, pateicoties tā attēlu stabilizācijai un lielajam maksimālajam diafragmas atvērumam f/4.5, tas pārliecinoši veic savu darbu mainīgos apgaismojuma apstākļos.

Labākais platleņķa fiksēta fokusa attāluma objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

No augšas uzņemta bļoda ar tomātu un bazilika pastu, kadrā redzama dakša, bazilika lapas un piesta.

Ar piecu pakāpju attēla stabilizāciju, lai, kameru turot rokās, iegūtu attēlus, kas nav izplūduši, un 0,5 reižu makro iespēju Canon RF 35 mm F1.8 MACRO IS STM ir pārliecinoša izvēle, lai iemūžinātu apetīti raisošus gardumus tālos restorānos. Turklāt tā klusais STM fokusēšanas motors to padara par fantastisku videoblogu un tiešraides straumju objektīvu. Uzņemts ar Canon EOS RP un Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM objektīvu ar 1/125 s, f/2.5 un ISO800. © Natasha Alipour-Faridani

Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM objektīvu vienlīdz ir iecienījuši ielu fotogrāfi, portretu fotogrāfi un ceļojumu fotogrāfi, un tam ir iemesls. Tam ir pietiekami plats leņķis, lai uzņemtu plašas pilsētas ainas, plašu ainavu kadrus un atklātus tuvplānus, turklāt tam ir neuzkrītoša konstrukcija, ātrs maksimālais diafragmas atvērums un MACRO palielinājums līdz 1:2, kas brīnišķīgi noder dažādos žanros.

Lai gan objektīvs RF 35mm F1.8 MACRO IS STM ir paredzēts pilnkadra kamerām, to var izmantot arī ar APS-C kamerām, piemēram, Canon EOS R10, lai uzņemtu skata lauku, kas līdzvērtīgs 56 mm objektīvam ar pilnkadra korpusu.

Labākais iesācēju fiksēta fokusa attāluma objektīvs ceļojumu un ielu fotografēšanai: Canon RF 50mm F1.8 STM

Sieviete ar sarkanu lūpu krāsu pagriezusi galvu, lai paskatītos kamerā. Fonā var redzēt mirgojošas gaismas.

Ar asfērisku objektīva pārklājumu attēli, kas uzņemti ar Canon RF 50mm F1.8 STM, būs asi no viena stūra līdz otram, savukārt tā nelielais formāts padara to par vērtīgu komplekta papildinājumu neatkarīgi no tā, vai esat piedzīvojumus alkstošs iesācējs vai pieredzējis ceļotājs.

Vienkāršs 50 mm fokusa attāluma objektīvs, piemēram, Canon RF 50mm F1.8 STM, var būt pirmais objektīvs iesācējiem, kuri vēlas sākt radoši nodarboties ar ceļojumu fotografēšanu. Šī objektīva plašais diafragmas atvērums f/1.8 ļauj sasniegt neticami seklu asuma dziļumu, lai iegūtu skaistus portretus, kas patiesi pauž sastapto cilvēku kultūras identitāti.

Tas arī ielaiž daudz gaismas, kas nozīmē, ka būsiet gatavs jebkuriem apgaismojuma scenārijiem, kas jūs piemeklēs piedzīvojumu laikā. Pievienojiet to APS-C kamerai, un jums būs skata lauks, kas ir līdzvērtīgs 80 mm objektīvam ar pilnkadra kameru.

Labākais universālais tālummaiņas objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

Šaura, līkumota iela ar gaišām akmens mājām un terakotas puķu podiem ar ģerānijām pie sienām.

Ar minimālo fokusēšanas attālumu tikai 13 cm, izmantojot 0,5  reižu centrālo fokusu makro fotogrāfijām, Canon RF 24-105 mm F4-7.1 IS STM ļaus uzņemt vissīkākās detaļas. Jums nav jāuztraucas arī par to, ka kameras izkustēšanās var sabojāt kadrus, jo šim objektīvam ir piecu pakāpju optiskais attēla stabilizators. Uzņemts ar Canon EOS RP un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu ar 50mm, 1/320 s, f/5 un ISO800.

Vai ceļojat ar vieglām somām un jūsu mugursomā ir vieta tikai vienam objektīvam? Universālais Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ir izcila izvēle. Tā plašais fokusa diapazons piedāvā neticamu daudzpusību, kas ir piemērota visdažādākajam saturam — no videoblogu veidošanas, kameru turot rokās, līdz satriecošiem portretiem. Turklāt tas aptver šo iespaidīgo diapazonu, kā arī piecas IS pakāpes fotografēšanai ar kameru rokās un vājā apgaismojumā ar korpusu, kura lielums ir mazāks par 9 cm un kurš sver tikai 395 g. Ar APS-C sensora kameru šī objektīva fokusa diapazons ir līdzvērtīgs 38,4–168 mm pilnkadra kamerā.

Piedzīvojumu meklētājiem šīs mugursomā ērti ievietojamās kameras, objektīvi un aksesuāri patiešām ir lieliski kompanjoni, ar kuriem var veidot satriecošus attēlus un video, neapdraudot savu klejotāja brīvību. Lai iegūtu vairāk iedvesmas ceļojumu fotografēšanai, uzziniet, kā klājās Diānai Miljosai (Diana Millos), kad viņa brīnišķīgajā Seviljā ar kameru Canon EOS R10 pavadīja 48 stundas.


Autors: Pīters Volinskis (Peter Wolinski)

Saistītie produkti

Saistīti raksti