CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

Labākais Canon sākuma līmeņa komplekts ceļojumu fotografēšanai

Iegūstiet aprīkojumu piedzīvojumiem: kameras un objektīvi iesācējiem, satura veidotājiem un amatieriem.
Cilvēks, kas fotografē ar Canon kameru un objektīvu pludmalē saulrieta laikā.

Ir pagājis laiks, kad ceļojumu fotografēšanai vienkārši iegādājās vienreizējas lietošanas kameru, lai iegūtu dažus miglainus pludmales kadrus mājās veidotajam ģimenes albumam.

Strauji attīstoties fotoattēlu un video koplietošanas sociālajām platformām un pieaugot profesionālu tiešsaistes fotogrāmatu popularitātei, tagad tiek novērtēti tikai nevainojami attēli. Viedtālruņi ir lieliski, taču, lai izveidotu pārsteidzošus attēlus un izdrukas, ir nepieciešama īpaša kamera — tāda, kas labi darbojas visu gadu neatkarīgi no apstākļiem, kuros atrodaties, tomēr ir pietiekami maza, lai ietilptu rokas bagāžā. Tas pats attiecas arī uz objektīviem, kuriem ir jābūt daudzpusīgiem, lai neatpaliktu no jūsu piedzīvojumu gara un nezaudētu attēlu kvalitāti.

Ir jāapsver vairākas lietas, taču mēs esam izveidojuši ceļvedi ar labākajiem ceļojumu fotografēšanas piederumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas vēlas sākt fotografēt, daudzsološs ceļojumu blogu autors, kurš vēlas apžilbināt savus sekotājus, vai popularitāti iegūstošs satura veidotājs, kurš vēlas iegūt augstāka līmeņa saturu un labāku aprīkojumu, jūs varat būt pārliecināts, ka jums ir nepieciešamie rīki, lai gūtu panākumus.

Labākās ceļojumu kameras fotogrāfiem-amatieriem un ģimenes brīvdienām: Canon EOS R100 un Canon Zoemini S2

Divi cilvēki stāv smiltīs novietotu pludmales būdiņu priekšā, rokas aplikuši viens otram apkārt un smaidot.

Kamera Canon EOS R100 ir lieliski piemērota ģimenes brīvdienām, un tā ir pieejama izvēle tiem, kuri vēlas pāriet no viedtālruņa un uzņemt kvalitatīvus attēlus un videoklipus.

Balts Canon Zoemini S2 novietots uz atvērta albuma, un tā lapās sakārtoti ceļojuma attēli.

Canon Zoemini S2 sniedz iespēju uzņemt attēlus un drukāt, atrodoties ceļā, — tas lieliski noder ceļojumu albumu veidošanai. Varat rediģēt savus attēlus un pievienot radošus elementus, izmantojot lietotni Canon Mini Print.

Ģimenes brīvdienas nav tikai izraušanās no ikdienas rutīnas. Tas ir vērtīgs laiks, kas tiek pavadīts kopā ar tuvākajiem cilvēkiem un kurā rodas dažas no mūsu mīļākajām atmiņām.

Canon EOS R100 sniedz iespēju atbilstošā kvalitātē iemūžināt īpašus mirkļus. Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija var sekot acīm un sejām, lai katrs ģimenes loceklis būtu fokusā pat pārpildītās pilsētas ainās. Režīms Creative Assist piedāvā rīkus, lai uzreiz pielāgotu fona izpludinājumu, spilgtumu vai kontrastu, savukārt automātiskais apgaismojuma optimizētājs izlīdzina augsto kontrastu, ko rada tieša saules gaisma, lai iegūtu dabiska izskata attēlus priecīgā saulē.

Kamera EOS R100 ir arī ideāls sabiedrotais, kad saule noriet, jo tās uzlabotās funkcijas saglabā kadrus fokusā un bez izplūduma, fotografējot ar kameru rokās un vājā apgaismojumā.

Savienojiet kameru EOS R100 ar lietotni Canon Camera Connect un varēsiet attēlus uzreiz pārsūtīt no kameras uz viedtālruni, lai kopīgotu sociālajos tīklos. Šī lietotne sniedz iespēju attēliem pievienot ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot GPS, lai palīdzētu jums kārtot fotogrāfijas, kad pārradīsieties mājās, vai vienkārši parādītu brīvdienu galamērķus. Grupu uzņēmumiem varat izmantot kameras Connect attālās uzņemšanas režīmu, tāpēc neviens nav jāatstāj ārā.

Canon Zoemini S2 ar 8 MP sensoru ir lielisks ceļojumu kompanjons, kas atdzīvina dzīves dārgos mirkļus. Canon Zoemini S2 ir kompakta kamera un printeris, kas ļauj uzņemt pievilcīgas pašbildes, izmantojot iebūvēto spoguli un gredzenveida apgaismojumu, lai iegūtu perfektu pozu un ekspozīciju. Pēc tam varat izvēlēties turpat uz vietas izdrukāt attēlus mazāk nekā minūtes laikā vai saglabāt tos Micro SD kartē, lai izdrukātu vēlāk.

Canon Zoemini S2 savienojot pārī ar lietotni Canon Mini Print, varat arī pārbaudīt kompozīciju, izmantojot Live View, pielāgot attēlus pirms drukāšanas un pat drukāt fotogrāfijas tieši no viedtālruņa.

Labākās ceļojumu kameras iesācējiem un satura veidotājiem: Canon EOS R10 un EOS R50

Rokas tur Canon EOS R10, parādot skatīšanās ekrānu, kurā redzama strūklaka un augi.

Canon EOS R10 sver tikai 429 g, un tai pievienotais Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM objektīvs — 130 g. Tas ir tikpat mazs, vienlaikus iekļaujot universālu tālummaiņas diapazonu un optisko attēla stabilizāciju (IS). Gan iesācēji, gan pieredzējuši fotogrāfi, tos apvienojot, var iegūt vieglu, taču jaudīgu kombināciju.

Tuvplāns ar ziedu paplātēm, kas uzņemts ar Canon EOS R50 režīmu Advanced A+ (uzlabots A+).

EOS R50 ar režīmu Advanced A+ (uzlabots A+) — vienu no viedajiem automātiskās uzņemšanas režīmiem — uzņem vairākus attēlus un pēc tam apvieno tos, lai jūs ar minimālām prasmēm varētu uzņemt labākās kvalitātes piedzīvojumu attēlus. Uzņemts ar Canon EOS R50 un Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM objektīvu ar 1/160 s, f/11 un ISO 100.

Pateicoties iespaidīgajiem tehniskajiem parametriem, Canon EOS R10 ir piemērota amatieriem un pieredzējušiem satura veidotājiem, kuriem ir vajadzīgas funkcijas, kas paceļ viņu saturu jaunā līmenī.

EOS R10 ar 24,2 MP APS-C sensoru veido brīnišķīgi skaidras fotogrāfijas un nevainojamus 4K videoklipus profesionāla izskata videoemuāriem un stāstiem ar 60 kadriem/s. Izmantojot moderno automātiskās fokusēšanas sistēmu, kas var sekot acīm, sejām, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem, saturs vienmēr būs ass — pat vājā apgaismojumā.

Kamera EOS R10 ir aprīkota arī ar grozāmu skārienekrānu veiksmīgas kompozīcijas iegūšanai neatkarīgi no fotografēšanas rakursa un iebūvēto zibspuldzi fotografēšanai naktī vai gaismas trūkuma apstākļos. Tā sver tikai 429 g, tāpēc tās nēsāšana lielās pilsētās vai stāvos kalnos jūs neapgrūtinās.

Izveicīgi satura veidotāji, kuri vēlas veidot labākas kvalitātes ceļojumu filmas, lai tās kopīgotu ar sekotājiem, var apsvērt Canon EOS R50, kurai ir tāds pats sensors un AF sistēma kā kamerai EOS R10, tomēr ir mazāks korpuss un tā sver tikai 375 g.

Tā ir vienkārši un intuitīvi lietojama lietotājiem, kuri pārzina viedtālruņa skārienekrānu, un uzņem skaistus 4K videoklipus ar līdz 30 kadriem/s un lepojas ar filmas digitālo IS, lai, filmējot kustībā, iegūtu vienmērīgu materiālu. Tā arī uzņem videoklipus vertikālā formātā un ir aprīkota ar režīmu tuvplāna demonstrācijas filmām, lai jūs varētu parādīt neparastus pārtikas produktus, kurus esat atklājis vietējā tirgū, vai interesantus suvenīrus, ko esat atradis ceļojuma laikā.

Abas kameras var izmantot arī ar jebkuru Canon RF vai RF-S objektīvu, kas nodrošina piekļuvi visam daudzpusīgo objektīvu klāstam, un piedāvā daudzas nākotnes iespējas, kas noderēs jūsu ambīcijām pieaugot.

Labākie sākuma līmeņa universālie tālummaiņas objektīvi ceļojumu fotografēšanai

 • Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS STM
 • Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM objektīvs, kas novietots uz mugursomas kuģa malā, un fonā redzama jūra.

Ja varat paņemt līdzi tikai vienu objektīvu, daudzpusīgais Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM ir lieliski piemērots visdažādākajiem ceļojuma scenārijiem.

Vai ceļojat ar vieglām somām un jūsu mugursomā ir vieta tikai vienam objektīvam? Universālais Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM ar 10 reižu tālummaiņas diapazonu ir izcila izvēle. Tā plašais fokusa diapazons piedāvā neticamu daudzpusību, kas ir piemērota it visam — no izciliem ceļojumu portretiem līdz platleņķa ainavām. Turklāt tas aptver šo iespaidīgo diapazonu, kā arī piecas optiskās attēlu stabilizēšanas (IS) pakāpes uzņemšanai bez statīva un vājā apgaismojumā, ērti kompaktā un vieglā korpusā. Kamerai ar APS-C sensoru šī objektīva fokusa diapazons ir līdzvērtīgs 38,4–384 mm pilnkadra kamerai.

Ja fotografējat ar Canon APS-C kameru, piemēram, EOS R10 vai EOS R50, Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ir vēl viens objektīvs, ko visur paņemt līdzi, lai uzņemtu jebkuru ainu. Pateicoties tā milzīgajam tālummaiņas diapazonam, šis objektīvs ir lieliski piemērots no platleņķa ielu kadriem līdz teleobjektīva portretiem. Objektīvs ir arī ārkārtīgi viegls un kompakts, ņemot vērā tā plašo fokusa diapazonu un iebūvēto attēlu stabilizēšanu — tas ir ceļojumu kompanjons, kas nesagādās nekādas raizes.

Labākais sākuma līmeņa platleņķa tālummaiņas objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM

Mākoņu formas atspīd mierīga ezera virsmā, kuru ieskauj kalni.

Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM ir īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas radīts, lai apmierinātu pat visprasīgāko ceļojumu fotogrāfu vēlmes. Tam ir piecu pakāpju optiskais attēla stabilizators, liels diafragmas maksimālais atvērums f/4.5 un ātras fokusēšanas iespējas, ko nodrošina Canon RF stiprinājums — šis objektīvs nodrošinās asu un profesionāla izskata ceļojumu saturu neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Uzņemts ar Canon EOS RP un Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM objektīvu ar 17 mm, 2,5 s, f/11 un ISO 100. © Verity Milligan

Daudzpusīgs platleņķa tālummaiņas objektīvs ir ceļojumu fotogrāfu labākais draugs. Canon RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM ar īpaši plašo fokusa diapazonu bez problēmām kadrā ietilpina visu nepieciešamo neatkarīgi no tā, vai veidojat videoemuāru pilsētas centrā ar augstām ēkām, šķērsojat līkumainas ieliņas viduslaiku pilsētā vai uzņemat skaistas kalnu grēdas skatus.

Šis RF objektīvs ir kompakts un viegls, turklāt pieejams papildinājums pat visvieglākajai ceļojumu aprīkojuma somai, un, pateicoties tā attēlu stabilizācijai un lielajam maksimālajam diafragmas atvērumam f/4.5, tas pārliecinoši veic savu darbu mainīgos apgaismojuma apstākļos.

Labākais objektīvs ceļojumu reportāžām: Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM

Divas rokas, kas tur Canon EOS kameru ar Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM objektīvu haki krāsas krekla priekšā.

Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM ir aprīkots ar objektīva vadības gredzenu, ko var izmantot diafragmas atvēruma, slēdža vai ISO regulēšanai, kas nodrošina papildu vadību ar pirkstiem un ir lieliski piemērota iestatījumu ātrai regulēšanai strauji mainīgās situācijās.

Objektīva Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM īpaši platais 24 mm minimālais fokusa attālums ir lieliski piemērots, lai dokumentētu platleņķa ielu ainas vai uzņemtu vides portretus, kas fotografējamajam objektam piešķir kontekstu. Šim objektīvam ir arī optiskā IS, lai kustībā uzņemtu asus attēlus, kameru turot rokās, un gandrīz nedzirdams fokusēšanas motors, lai netraucētu fotografējamos objektus un nodrošinātu skaidru skaņas ierakstu.

Labākais objektīvs ceļojumu videoemuāru veidotājiem: Canon RF 16mm F2.8 STM

Jauna sieviete stāv augstāk par upi, pār kuru stiepjas tilts, un filmē sevi ar Canon EOS R6 un Canon RF 16mm F2.8 STM objektīvu.

Ātrā un pieejamā RF 16mm F2.8 STM objektīva īpaši platais fokusa attālums piedāvā lieliskas radošās iespējas satura veidotājiem, kas uzņem plašus skatus.

Īpaši platā leņķa objektīvs RF 16mm F2.8 STM ar lielo f/2.8 maksimālo diafragmas atvērumu spēj uzņemt plašu perspektīvu un paver daudz radošu iespēju ceļojumu videoemuāru un satura veidotājiem. Plašs skats ir noderīgs arī situācijās, kad uzņem salīdzinoši šaurās telpās, piemēram, ja uzņem tirgū vai muzejā un nevar fiziski atkāpties, lai parādītu perspektīvu.

Objektīvs ir aprīkots ar gandrīz nedzirdamu pakāpjveida motora (STM) automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, tāpēc tas ir lielisks risinājums, ja kamerā vēlaties ierakstīt ceļojuma ainas vai uzņemt apkārtējās skaņas, kas atdzīvina attiecīgo vietu.

Tā kā tā svars ir tikai 165 g un lielums ievilktā pozīcijā ir nedaudz lielāks par 4 cm, to var ērti izmantot ar kameru visu dienu, kamēr dodaties ekskursijās.

Labākais kompaktais objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 28mm F2.8 STM

Smaidīgs tūrists stāv uz balkona, un aiz viņa paveras pilsētas ainava.

Ja vēlaties uzņemt ne tikai ar komplektā pieejamo objektīvu un iegūt vēl labākus ceļojumu attēlus, pieejamais platleņķa objektīvs Canon RF 28mm F2.8 STM piedāvā visus 28 mm fiksēta fokusa attāluma objektīva ieguvumus neticami kompaktos izmēros. Uzņemts ar Canon EOS R8 un Canon RF 28mm F2.8 STM objektīvu ar 1/1250 s, f/2,8 un ISO 100.

Ja galvenais apsvērums, izvēloties ceļojumu objektīvu, ir tā izmēri un svars, kabatas formāta Canon RF 28mm F2.8 STM objektīvs sver tikai 120 g un to var ievilkt, kad tas netiek izmantots, lai vēl ērtāk ieliktu somā vai mugursomā.

Daudzpusīgais 28 mm fokusa attālums ir lieliski piemērots izpētei, ļaujot aizpildīt kadru ar visaptverošiem pilsētas skatiem, iespaidīgiem apskates objektiem vai visas ģimenes portretiem, un lielais f/2.8 diafragmas atvērums ļauj fotografēt pat naktī.

Lai arī objektīva RF 28mm F2.8 izmēri ir mazi, tam ir lieliska optikas kvalitāte ar Super Spectra pārklājumu, kas samazina dubultattēlu veidošanos un atspīdumus, un gudri izveidota iebūvētā optiskā korekciju, lai iegūtu tīrākas fotogrāfijas un videoklipus.

Labākais platleņķa fiksēta fokusa attāluma objektīvs ceļojumu fotografēšanai: Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

No augšas uzņemta bļoda ar tomātu un bazilika pastu, kadrā redzama dakša, bazilika lapas un piesta.

Ar piecu pakāpju optisko attēla stabilizāciju, lai, kameru turot rokās, iegūtu attēlus, kas nav izplūduši, un 0,5 reižu makro iespēju Canon RF 35 mm F1.8 MACRO IS STM ir pārliecinoša izvēle, lai iemūžinātu apetīti raisošus gardumus tālos restorānos. Turklāt tā klusais STM fokusēšanas motors to padara par fantastisku videoemuāru un tiešraides straumju objektīvu. Uzņemts ar Canon EOS RP un Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM objektīvu ar 1/125 s, f/2.5 un ISO800. © Natasha Alipour-Faridani

Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM objektīvu vienlīdz ir iecienījuši ielu fotogrāfi, portretu fotogrāfi un ceļojumu fotogrāfi, un tam ir iemesls. Tam ir pietiekami plats leņķis, lai uzņemtu plašas ainavas un atklātus tuvplānus, turklāt tam ir neuzkrītoša konstrukcija, liels maksimālais diafragmas atvērums un makro palielinājums līdz 1:2, kas brīnišķīgi noder dažādos žanros.

Lai gan objektīvs RF 35mm F1.8 MACRO IS STM ir paredzēts pilnkadra kamerām, to var izmantot arī ar APS-C kamerām, piemēram, Canon EOS R10, lai uzņemtu skata lauku, kas līdzvērtīgs 56 mm objektīvam ar pilnkadra korpusu.

Labākās kompaktās kameras ceļojumu videoemuāru un emuāru veidotājiem: Canon PowerShot V10 un PowerShot G7 X Mark III

Divas sievietes sēž pie restorāna galda, turot šķīvi uz iebūvētā statīva novietotas Canon PowerShot V10 kameras priekšā.

Kamerai Canon PowerShot V10 ir iebūvēts regulējams statīvs un plats skata leņķis, lai, filmējot ceļojumu ēdienu videoemuārus, jūs varētu ietilpināt vienā kadrā arī savus kompanjonus.

Vīrietis sēž oļu pludmalē pie neliela ugunskura. Uz akmens viņa priekšā uz trijkāja ir uzstādīta Canon PowerShot G7 X Mark III ar mikrofonu.

Ar ārkārtīgi ērti pārnēsājamo Canon PowerShot G7 X Mark III, kurai ir plašs fokusa diapazons, kas līdzvērtīgs 24–100 mm ar pilnkadra kameru, ir iespējams viss — no videoblogu veidošanas, kameru turot rokās, līdz portretu un savvaļas dzīvnieku uzņemšanai.

Kad parādās nepārvarama vēlme ceļot, bieži vien ir tik vien laika, lai paķertu mugursomu un dotos. Šādās situācijās, kad vissvarīgākā ir vieta somā, Canon PowerShot V10 vai PowerShot G7 X Mark III ir perfekts ceļojuma partneris.

Canon PowerShot V10 ir kompakta un viegla ceļojumu kamera, kas paredzēta videoemuāru veidotājiem, kuri vēlas ko vairāk par viedtālruni. Tā sver tikai 211 g, un tās lielais 1,0 collu sensors nodrošina skaistu 4K video materiālu, izmantojot Canon sejas noteikšanas AF visā kadrā, kas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kur attēlā vēlaties novietot fokusa punktu, kamera to fokusēs, nodrošinot maksimālas kompozīcijas pielāgošanas iespējas.

Filmas digitālais IS nodrošina vienmērīgu materiālu, kad staigājat, savukārt iebūvētie stereo mikrofoni var uzņemt apkārtnes atmosfēru gan pārpildītā tirgū, gan rosīgā āra restorānā.

PowerShot G7 X Mark III panāk izcilu veiktspējas un konstrukcijas līdzsvaru, tā ir aprīkota ar lielu 1.0 tipa attēla sensoru, kas piedāvā iespaidīgas 20,1 MP fotogrāfijas un 4K videoklipus kamerā, kuras korpusa platums ir mazāks par 11 cm un svars ir tikai 300 g. Ja jūsu mugursomā nav vietas, varat to vienkārši ieslidināt kabatā. Ar vienu ērtu kustību varat pārslēgt fotografēšanas režīmu uz video un atpakaļ.

Vai plānojat doties piedzīvojumā? Noteikti lejupielādējiet Canon Camera Connect lietotni, lai jūs varētu savienot kameru ar viedtālruni un kopīgot ceļojuma kadrus tieši savos sociālajos kanālos. Lietotne arī ļauj no attāluma vadīt kameru, lai uzņemtu attēlus un vienmērīgu video bez izkustēšanās.

Piedzīvojumu meklētājiem šīs mugursomā ērti ievietojamās kameras un objektīvi patiešām ir lieliski kompanjoni, ar kuriem var iegūt satriecošus attēlus un videoklipus, neapdraudot savu klejotāja brīvību. Lai iegūtu vairāk iedvesmas ceļojumu fotografēšanai, uzziniet, kā klājās Diānai Miljosai (Diana Millos), kad viņa brīnišķīgajā Seviljā ar kameru Canon EOS R10 pavadīja 48 stundas.

Saistītie produkti

Saistīti raksti

 • PowerShot V10

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Labākās Canon kameras videoemuāru veidošanai

  Šīs lieliskās Canon videoemuāru kameras atvieglo videoemuāru veidošanu ar iespaidīgām vadīklām un satriecošu video kvalitāti.

 • Fotogrāfs Martins Bisigs (Martin Bissig) izliecas no vilciena, kas apstājies, lai uzņemtu pasažierus uz viadukta Šrilankā. Rokās viņam ir Canon EOS R10 kamera, un aiz viņa ir kalns, kurā iebūvētas mazas koka mājiņas. Uzņēmusi Monika Bisiga (Monika Bissig) ar Canon EOS R7. 

  CEĻOJUMI

  Ideāls kompanjons ceļojumam

  Profesionālais fotogrāfs Martins Bisigs (Martin Bissig) devās ceļojumā uz Šrilanku ar kameru EOS R10.

 • Sieviete ar sarkanu kleitu bez lencītēm pieliekusies, lai fotografētu ar Canon EOS R10.

  CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

  10 ceļojumu fotografēšanas padomi

  Fotogrāfe un blogere Diāna Miljosa (Diana Millos) dalās ar svarīgiem padomiem skaistām ceļojumu fotogrāfijām.

 • Kameras EOS R50 salīdzinājums ar kameru EOS R10

  FOTOGRĀFIJA

  Kameras EOS R50 salīdzinājums ar kameru EOS R10

  Mēs salīdzinām divu EOS R sistēmas APS-C kameru galvenās funkcijas un konstrukciju.