Canon Camera

CANON LIETOTNES KAMERĀM UN PRINTERIEM

CANON
LIETOTNE CAMERA CONNECT

Savienojiet kameru ar viedtālruni ar Wi-Fi vai Bluetooth, lai izmantotu visu tās potenciālu.

CANON
LIETOTNE CAMERA CONNECT

Strādājiet efektīvāk ar savu kameru, izmantojot Canon Camera Connect lietotni

Savienojiet kameru un kontrolējiet to radoši un dinamiski no saderīga viedtālruņa vai planšetdatora, turklāt saņemiet informāciju par jaunumiem un lejupielādējiet1 jaunākos programmaparatūras laidienus — tas viss pieejams ar vienu svarīgu Canon lietotni.

Ieguvumi

Savienojiet savu Canon kameru ar viedtālruni vai planšetdatoru un paveiciet vairāk nekā jebkad.

 • ATTĀLA KAMERAS VADĪBA

  Koriģējiet un pielāgojiet

  Ērti iekadrējiet attēlus un mainiet kameras iestatījumu un ekspozīcijas vērtības no tālruņa.

 • LEJUPIELĀDĒT

  Lejupielādējiet un kopīgojiet, kamēr atrodaties ceļā

  Izveidojiet savienojumu ar savu viedierīci un no kameras izvēlieties attēlus vai videoklipus, ko pārsūtīt. Pēc tam kopīgojiet tos sociālajos tīklos vai nosūtiet klientiem pa e-pastu bez vadiem un satraukuma.

 • PROGRAMMAPARATŪRA

  Izmantojiet jaunākās iespējas ar programmaparatūras atjauninājumiem1

  Saglabājiet kameras un objektīva perfektu darbību ar jaunākajiem programmaparatūras laidieniem, kas bieži vien piedāvā jaunas funkcijas. Atjauniniet programmaparatūru, izmantojot viedtālruni, kad atrodaties ceļā vai no attāluma — dators nav nepieciešams.

 • BLUETOOTH AR TĀLVADĪBU

  Fotografējiet un ierakstiet no attāluma

  Neiekļūstiet kadrā un aktivizējiet kameru no attāluma, izmantojot vienkārši lietojamo Bluetooth tālvadības funkciju.

 • ATRAŠANĀS VIETAS INFORMĀCIJA

  Pievienojiet attēliem ģeotagus

  Ja kamerā nav iebūvēta GPS, izmantojiet tālruņa atrašanās vietas datus un pievienojiet šo informāciju attēliem, lai vēlāk tos varētu viedi kārtot un pievienot parakstus.

 • PĀRSKATIET UN ATZĪMĒJIET

  Apskatiet fotoattēlus, kamēr atrodaties ceļā

  Izveidojiet savienojumu ar kamera, kamēr tā atrodas jūsu somā, un pārskatiet attēlus tālrunī. Atzīmējiet labākos attēlus tālrunī vai dzēsiet tos, kas nav izdevušies, tā paātrinot lejupielādēšanu un rediģēšanu, kad atgriezīsieties mājās.

Ieskatieties vērīgi, tie ir reāli ieguvumi

Canon Camera

ATTĀLA KAMERAS VADĪBA

Fotografējiet un ierakstiet no attāluma

Fotografējot biklus savvaļas dzīvniekus, ainavas ar ilgu ekspozīciju, drosmīgas pašbildes vai pat filmējot videoblogus, attālās vadības funkcija pievieno jaunas fotografēšanas un videoklipu uzņemšanas radošās iespējas. Skatieties tiešajā skatā savā ierīcē un skatieties no attāluma, vienlaicīgi jums ir iespēja koriģēt daudzus kameras iestatījumus. Studijas vidē varat attāli vadīt zibspuldzi, izmantojot ST-E10 Speedlite raidītāju. Ja fotografējat ar vēl ilgāku ekspozīciju, izmantojot ilglaicīgās ekspozīcijas režīmu, nepieļaujiet kameras vibrāciju, aktivizējot slēdzi lietotnē.

LEJUPIELĀDĒJIET

Lejupielādējiet, novērtējiet un kopīgojiet

Savienojiet ar savu viedierīci un nosūtiet uz to atsevišķus attēlus vai automātiski nosūtiet visus attēlus. Varat izvēlēties atvērt attēlus citās Canon lietotnēs, piemēram, Digital Photo Professional Express, lai tos rediģētu, vai Canon Print lietotnē, lai tos drukātu. Arī videoklipu pārsūtīšana no kameras ir vienkārša, nav nepieciešami vadi un nav jāuztraucas par darbplūsmas optimizēšanu; filmām tiek mainīts lielums, lai tās būtu vienkāršāk kopīgot, kamēr atrodaties ceļā. Un, kad kamera ir savienota pārī ar viedtālruni, varat apskatīt tajā esošos attēlus sava viedtālruņa ekrānā, vienkārši darbinot viedtālruni — pat tad, ja kamera ir izslēgta. Attēlus varat pārsūtīt uz viedtālruni sākotnējā lielumā vai varat mainīt to lielumu, lai tos varētu nekavējoties kopīgot savās sociālo mediju plūsmās.

Canon Camera
Canon Camera

ĢEOTAGI

Precīza atrašanās vietas informācija

Savienojot viedtālruni ar Canon Camera Connect lietotni, jūs varat izmantot sava tālruņa GPS funkciju — ja jūsu Canon kamerai nav šīs funkcijas, joprojām varat atzīmēt kartē un reģistrēt savu ceļojumu, lai kur jūs atrastos. Varat arī ērti iestatīt kameras pulksteni, ja ceļojat uz citu laika zonu.

PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Atjauniniet savu kameru

Pārliecinieties, ka jūsu kamerai un objektīvam ir jaunākā programmaparatūra, saņemot paziņojumus par jauniem atjauninājumiem tieši uz lietotni. Lejupielādējiet un instalējiet jauno kameras programmaparatūru, izmantojot tālruni — nav jāizmanto dators un nav jāizņem kartes. Tas nodrošina, ka kamera ir atjaunināta ar jaunāko programmaparatūru neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, garantējot, ka jums ir visas jaunākās funkcijas.1

Canon Camera

Lejupielādējiet Canon Camera Connect lietotni

Lietotne Camera Connect ir bez maksas pieejama lejupielādei jūsu ierīcē. Vienkārši atveriet App Store vai Google Play un sameklējiet “Canon Camera Connect”. Visu saderības informāciju skatiet attiecīgajā lietotnes lapā.

Informācija par saderību

1Ar Canon Camera Connect lietotni lietotāji varēs atjaunināt savu Canon kameru programmaparatūru. Šī funkcija darbosies tikai programmaparatūras atjauninājumiem, kas paredzēti kamerām EOS R3 un PowerShot Zoom, kā arī produktiem, par kuriem tiks paziņots, sākot no 2022. gada.

Saistītie raksti