CANON LIETOTNES KAMERĀM UN PRINTERIEM

CANON
CAMERA CONNECT v3

Savienojiet savu Canon kameru ar viedtālruni vai planšetdatoru un paveiciet vairāk nekā jebkad.

Savienojiet. Kontrolējiet. Radiet.

Savienojiet un kontrolējiet kameru no saderīga viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot lietotni, kas nodrošina funkcijas un svarīgu informāciju, lai uzlabotu jūsu radošo redzējumu.

Viena lietotne, daudz ieguvumu

No jaunākajiem programmaparatūras izlaidumiem līdz fotoattēlu lejupielādei, attālai uzņemšanai un citām iespējām — padariet jauno Canon Camera Connect v3 lietotni par savas radošās darbplūsmas daļu.

Jaunākie atjauninājumi

 • KAMERAS STATUSA DISPLEJS

  Pieskarieties un izvēlieties

  Personalizējiet lietotni ar attēlu un kameras iesauku, kā arī velciet pa kreisi vai pa labi, lai pievienotu vēl citas iespējas.

 • FUNKCIJU POGU ZONA

  Kontrolējiet un lejupielādējiet

  Izveidojiet savienojumu ar savu viedierīci un no kameras izvēlieties attēlus vai videoklipus, ko pārsūtīt. Pēc tam bez raizēm kopīgojiet tos sociālajos tīklos vai nosūtiet klientiem pa e-pastu.

 • LIETOTNES UN PROGRAMMAPARATŪRA

  Ērti piekļūstiet lietotnēm

  Izveidojiet īsceļus uz iecienītākajām lietotnēm un uzturiet perfektu kameras un objektīvu darbību ar jaunākajiem programmaparatūras laidieniem, kas bieži vien piedāvā jaunas funkcijas.

Lietotne, kas jums sniedz vairāk

Noskatieties īsu videoklipu, kurā saprotami izskaidrots, kāpēc Canon Camera Connect ir svarīga lietotne jūsu Canon kamerai.

Galvenās priekšrocības

 • IEKADRĒJIET UN MAINIET

  Koriģējiet un pielāgojiet

  Ērti iekadrējiet attēlus un mainiet kameras iestatījumu un ekspozīcijas vērtības no tālruņa.

 • KOPĪGOJIET, ATRODOTIES CEĻĀ

  Lejupielādējiet un kopīgojiet

  Izveidojiet savienojumu ar savu viedierīci un no kameras izvēlieties attēlus vai videoklipus, ko pārsūtīt. Pēc tam bez raizēm kopīgojiet tos sociālajos tīklos vai nosūtiet klientiem pa e-pastu.

 • TŪLĪTĒJI ATJAUNINĀJUMI

  Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz jaunākie programmaparatūras atjauninājumi

  Saglabājiet kameras un objektīva perfektu darbību ar jaunākajiem programmaparatūras laidieniem, kas bieži vien piedāvā jaunas funkcijas. Atjauniniet programmaparatūru, izmantojot viedtālruni, kad atrodaties ceļā, vai attālināti — dators nav nepieciešams.

 • BLUETOOTH AR TĀLVADĪBU

  Fotografējiet un ierakstiet no attāluma

  Neiekļūstiet kadrā un aktivizējiet kameru no attāluma, izmantojot vienkārši lietojamo Bluetooth tālvadības funkciju.

 • ATRAŠANĀS VIETAS INFORMĀCIJA

  Pievienojiet attēliem ģeotagus

  Ja kamerā nav iebūvēta GPS, izmantojiet tālruņa atrašanās vietas datus un pievienojiet šo informāciju attēliem, lai vēlāk tos varētu viedi kārtot un pievienot parakstus.

 • PĀRSKATIET UN ATZĪMĒJIET

  Apskatiet fotoattēlus, kamēr atrodaties ceļā

  Izveidojiet savienojumu ar kamera, kamēr tā atrodas jūsu somā, un pārskatiet attēlus tālrunī. Atzīmējiet labākos attēlus tālrunī vai dzēsiet tos, kas nav izdevušies, tā paātrinot lejupielādēšanu un rediģēšanu, kad atgriezīsieties mājās.

 • Canon Camera

  ATTĀLA KAMERAS VADĪBA

  Fotografējiet un ierakstiet no attāluma

  Fotografējot biklus savvaļas dzīvniekus, ainavas ar ilgu ekspozīciju, drosmīgas pašbildes vai pat filmējot videoblogus, attālās vadības funkcija pievieno jaunas fotografēšanas un videoklipu uzņemšanas radošās iespējas. Skatieties tiešajā skatā savā ierīcē un skatieties no attāluma, vienlaicīgi jums ir iespēja koriģēt daudzus kameras iestatījumus. Studijas vidē varat attāli vadīt zibspuldzi, izmantojot ST-E10 Speedlite raidītāju. Ja fotografējat ar vēl ilgāku ekspozīciju, izmantojot ilglaicīgās ekspozīcijas režīmu, nepieļaujiet kameras vibrāciju, aktivizējot slēdzi lietotnē.

  LEJUPIELĀDĒJIET

  Lejupielādējiet, novērtējiet un kopīgojiet

  Savienojiet ar savu viedierīci un nosūtiet uz to atsevišķus attēlus vai automātiski nosūtiet visus attēlus. Varat izvēlēties atvērt attēlus citās Canon lietotnēs, piemēram, Digital Photo Professional Express, lai tos rediģētu, vai Canon Print lietotnē, lai tos drukātu. Arī videoklipu pārsūtīšana no kameras ir vienkārša, nav nepieciešami vadi un nav jāuztraucas par darbplūsmas optimizēšanu; filmām tiek mainīts lielums, lai tās būtu vienkāršāk kopīgot, kamēr atrodaties ceļā. Un, kad kamera ir savienota pārī ar viedtālruni, varat apskatīt tajā esošos attēlus sava viedtālruņa ekrānā, vienkārši darbinot viedtālruni — pat tad, ja kamera ir izslēgta. Attēlus varat pārsūtīt uz viedtālruni sākotnējā lielumā vai varat mainīt to lielumu, lai tos varētu nekavējoties kopīgot savās sociālo mediju plūsmās.

  Canon Camera
  Canon Camera

  ĢEOTAGI

  Precīza atrašanās vietas informācija

  Savienojot viedtālruni ar Canon Camera Connect lietotni, jūs varat izmantot sava tālruņa GPS funkciju — ja jūsu Canon kamerai nav šīs funkcijas, joprojām varat atzīmēt kartē un reģistrēt savu ceļojumu, lai kur jūs atrastos. Varat arī ērti iestatīt kameras pulksteni, ja ceļojat uz citu laika zonu.

  PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

  Atjauniniet savu kameru

  Pārliecinieties, ka jūsu kamerai un objektīvam ir jaunākā programmaparatūra, saņemot paziņojumus par jauniem atjauninājumiem tieši uz lietotni. Lejupielādējiet un instalējiet jauno kameras programmaparatūru, izmantojot tālruni — nav jāizmanto dators un nav jāizņem kartes. Tas nodrošina, ka kamera ir atjaunināta ar jaunāko programmaparatūru neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, garantējot, ka jums ir visas jaunākās funkcijas.

  Canon Camera

  Lejupielādēt Canon Camera Connect v3

  Lietotne Camera Connect ir bez maksas pieejama lejupielādei jūsu ierīcē. Vienkārši atveriet App Store vai Google Play un sameklējiet "Canon Camera Connect".

  Visu saderības informāciju skatiet attiecīgajā lietotnes lapā.

  Informācija par saderību

  Ar Canon Camera Connect lietotni lietotāji varēs atjaunināt savu Canon kameru programmaparatūru. Šī funkcija darbosies tikai programmaparatūras atjauninājumiem, kas paredzēti kamerām EOS-1D X Mark III, EOS R5, EOS R6, EOS R3, PowerShot Zoom, kā arī produktiem, par kuriem tika paziņots, sākot no 2022. gada.

  Atbalsts

  Vai meklējat šo programmatūru savam Canon produktam?
  Atrast

  Saistītie raksti