Interchangeable Lens Cameras

Kameras ar maināmiem objektīviem

Iepazīstieties ar Canon kamerām, kurām ir maināmi objektīvi, un izpētiet jaunus radošus veidus, kā uzņemt savu objektu.

Iepazīstieties ar EOS R

EOS R sistēmaEOS R sistēmas pamatā ir inovatīva Canon tehnoloģija, kas piedāvā jaunus objektīvus un lielāku fokusēšanas ātrumu. To var integrēt ar visiem EOS sistēmas EF un EF-S objektīviem, izmantojot adapteri un Speedlite zibspuldzes un piederumus.

Iepazīstieties ar EOS R sistēmu

DSLR kamerasCanon DSLR kameras piedāvā plašu dinamisko diapazonu, lai saglabātu detaļas izgaismotās un ēnainās vietās, uzreiz ar kameru iegūtu attēlus ar zemu trokšņa līmeni un iegūtu mazu asuma dziļumu satriecošiem portretiem. Tās izgatavotas, lai nodrošinātu profesionālus rezultātus ar katru uzņemto kadru.

Iepazīstieties ar DSLR piedāvājumu

Kompaktas bezspoguļu kamerasMūsu kompaktās EOS M klāsta bezspoguļu kameras apvieno labākās Canon kompaktkameru un DSLR kameru īpašības, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas, kas ir bagātas ar detaļām, krāsām un noskaņu pat vāja apgaismojuma apstākļos.

Iepazīstieties ar EOS M bezspoguļu kameru piedāvājumu

Atrodiet sev vispiemērotāko sistēmu

Vairāk nekā 30 gadus leģendārā EOS sistēma fotogrāfiem un filmu veidotājiem ir nodrošinājusi jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Ar mūsu kameru un objektīvu klāstu radošo iespēju paplašināšanas ceļš nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

UZZINIET VAIRĀK

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Visi objektīvi

Canon objektīvi ir slaveni visā pasaulē, pateicoties to izcilajam asumam un skaidrajiem, skaistajiem attēliem, kas bagāti ar krāsām un kontrastu. Tie apvieno meistarību un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas.

Izpētīt tagad

All lenses

Vai neesat pārliecināts, kuru modeli izvēlēties?

Izmantojiet kameru meklēšanas rīku, lai atrastu sev perfekti piemērotu kameru.

Atrast kameru

Canon DSLR kameru meklēšanas rīks

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

  • Canon
  • Kameras
  • Kameras ar maināmiem objektīviem — bezspoguļu un kompaktās kameras