EOS R1

Bezspoguļu kameras

Canon EOS R1

Mēs paziņojam par EOS R1 izstrādi: flagmaņa klases bezspoguļu EOS kamera, kas ļaus jums izvirzīties priekšā.

Ahead of the game

Mēs izstrādājam kameru EOS R1, lai tā atbilstu ārkārtīgi augstām prasībām un profesionāļu vajadzībām. Kamerai EOS R1 būs no jauna izstrādāts attēlu procesors DIGIC Accelerator kopā ar DIGIC X un jaunu sensoru — apvienojums, kas ļaus apstrādāt datus lielā ātrumā, lai nodrošinātu uzlabotu AF izsekošanu un uzlabotu attēlu kvalitāti.

EOS R1

Uzmanību...

Mēs ar prieku paziņojam par EOS R1 pilnkadra bezspoguļu kameras izstrādi. Šī flagmaņa klases kamera izmantos no jauna izstrādāto DIGIC Accelerator attēlu procesoru kopā ar esošo DIGIC X, kā arī jaunu sensoru, lai lielā ātrumā apstrādātu lielu datu apjomu, sniedzot jaunus panākumus profesionāļiem.

Gatavību...

Kamera EOS R1 pastāvīgi sekos objektiem sporta situācijās pat tad, ja tie uz brīdi būs paslēpti no skata, piemēram, kad objekti krustojas komandas sporta veidus. No jauna izstrādātā funkcija Action Priority automātiski noteiks galveno objektu, kas veic noteiktu darbību (piemēram, speršana pa bumbu), un uzreiz pārvietos AF kadru, ļaujot fotogrāfiem uzņemt svarīgus mirkļus.
Jaunās attēlu apstrādes sistēmas un dziļās mācīšanās tehnoloģiju apvienojums uzlabos attēlu kvalitāti.

EOS R1

Starts!

Šogad izlaidīsim kameru EOS R1.
Esiet pirmais, kas uzzina par šo aizraujošo attīstību, kā arī jaunākos piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, jaunākās ziņas un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.