Objektīvi EOS R kamerām

Canon RF 85mm F1.2L USM

Brīnišķīgi skaistiem portretiem ar izcilu asumu un lieliskai darbībai vājā apgaismojumā — objektīvs RF 85mm F1.2L USM piedāvā svarīgāko radošā potenciāla īstenošanai.

Lielisks objektīvs tālāk norādītajiem mērķiem.

Canon Camera

Perfekts fokusa attālums portretiem

Objektīvam RF 85mm F1.2L USM ir ideāli īss telefoto fokusa attālums skaistiem portretiem — tas veido elegantus un detalizētus attēlus ar patīkamu perspektīvu un bez kropļojumiem.

Ātrs un gaismspējīgs ar izcilu optisku precizitāti

Objektīvs ar ātru F1.2 diafragmas atvērumu ir izcils vājā apgaismojumā, piedāvājot neticamu asumu un radošas izteiksmes iespējas ar patīkami izpludinātu fonu, nezaudējot attēlu kvalitāti.

Canon Camera
Canon Camera

Uzlaboti objektīva elementi un pārklājums

Objektīvam ir izmantota Blue Spectrum Refractive (BR) optika, kas novērš krāsu aberācijas, bet slīpēts asfērisks objektīva elements ierobežo sfēriskas aberācijas, ko izraisa liels maksimālais atvērums.

L sērijas konstrukcijas kvalitāte un aizsardzība pret laikapstākļiem

Konstrukcijas kvalitāte izvirza jaunus standartus L sērijas kvalitātei ar aizsardzību un fluorīna pārklājumu priekšējiem un aizmugurējiem elementiem, kas aizsargā pret ūdeni, putekļiem un skrāpējumiem.

Canon Camera

Ātrs USM motoriņš un objektīva regulēšanas gredzens

Pateicoties RF stiprinājuma nodrošinātajam lielajam ātrumam, objektīvs RF 85mm F1.2L USM ātri fiksējas uz objektu, bet objektīva regulēšanas gredzens sniedz iestatījumu papildu kontroli.

Pieejams 2019. gada otrajā pusē

RF 85mm F1.2L USM DS — unikāls lieliskas veiktspējas objektīvs, kas piedāvā apvienot brīnišķīgu vienmērīgi izpludinātu fonu ar īpaši ātru diafragmas atvērumu, lai izveidotu satriecošus portretus.

Canon Camera

Tehniskie dati

 • F1.2 maksimālais diafragmas atvērums

  Darbam vājā apgaismojumā un seklam asuma dziļumam

 • BR optika

  Pārliecinošai aberāciju kontrolei

 • Asfēriskie un UD elementi

  Ārkārtīgi asiem attēliem

 • USM motoriņš

  Vienmērīgai, ātrai un gandrīz nedzirdamai darbībai

 • ASC (pārklājums Air Sphere)

  Pasargā no atspīdumiem un dubultattēliem

 • Objektīva regulēšanas gredzens

  ISO, diafragmas atvēruma un aizslēga papildu kontrolei

Komplektācija

 • Objektīvs RF 85mm F1.2L USM

 • Objektīva blende ET-89

 • Objektīva vāciņš E-82II

 • Objektīva vāciņš aizsardzībai pret putekļiem RF

 • Mīksta somiņa LP1424

Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Profesionāļu rokās

Profesionāļu rokās Atklājiet, kā objektīvs RF 85mm F1.2L USM darbojas visdažādākajās uzņemšanas situācijās, kad to izmanto Canon profesionāļi.

Canon Camera

Objektīvu piederumi

Pilnveidojiet savas iespējas ar Canon objektīvu piederumiem. Mūsu objektīvu vāciņu, somu un maisiņu klāsts nodrošina objektīva drošību un aizsargā to laikā, kad tas netiek lietots. Mums ir objektīvu blendes un filtri, kas īpaši izstrādāti, lai aizsargātu objektīvus un palīdzētu tiem dažādos darba apstākļos, piemēram, aizsedzot nevajadzīgu gaismu vai ļaujot iegūt labākus dzīvās dabas tuvplānus.

Telefoto objektīvi

Ar telefoto objektīvu varat uzņemt sportu, savvaļas dzīvniekus un pasākumus no attāluma, neiejaucoties darbībā. Izpētiet Canon telefoto objektīvus un vērojiet, kurp jūs aizvedīs radošās ieceres.
Uzziniet vairāk

Saistītie produkti