Canon_Girl_Hero
Blank-Rect Image

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Ideāls aprīkojums — šis ātrais L sērijas telefoto objektīvs ar modernu optisko inženieriju ir lieliski piemērots radošai portretu fotografēšanai.

Uzņemiet izcili detalizētus un izteiksmīgus portretus savam stāstam

Šis ātrais portretu objektīvs nodrošina skaidrus, asus attēlus ar izteiksmīgu kontrastu un krāsām un ārkārtīgi asām detaļām — lieliski piemērots sensoriem ar lielu izšķirtspēju. Tehnoloģija Air Sphere Coating (ASC) palīdz nomākt iekšējo dubultattēlu veidošanos un mirgojumu, bet lielais f/1.4 diafragmas atvērums nodrošina seklu asuma dziļumu.

Skatīt visus tehniskos datus

Canon_Side_Without_Cap

Liels, gaišs diafragmas atvērums, lai objekts būtu fokusā jebkāda apgaismojuma apstākļos

Ātrs diafragmas atvērums f/1.4 ļauj precīzi fokusēt un izmantot mazāku ekspozīcijas laiku pat vājā apgaismojumā. Sekls asuma dziļums, ko pieļauj liels maksimālais diafragmas atvērums, nodrošina patīkamu boke efektu, piešķirot portretiem papildu dziļumu.

Large, bright aperture

Vienmērīga un precīza četru pakāpju attēla stabilizēšana

Sarežģīti gaismas apstākļi var izcelt vai sabojāt labu bildi. Četru pakāpju attēla stabilizators palīdz novērst kameras izkustēšanās ietekmi un sniedz fotogrāfiem un filmu veidotājiem papildu priekšrocības, strādājot sarežģīta apgaismojuma apstākļos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Dancing_in_the_rain

Jutīga, ļoti ātra un precīza automātiskā fokusēšana izcili veiklai fokusa iegūšanai

Pateicoties jaunākajai automātiskās fokusēšanas tehnoloģijai, objektīvs reaģē ātri un precīzi, ļaujot fokusēt gandrīz bez skaņas. Skaidras fokusa atzīmes un pilnīga automātiskās fokusēšanas saderība ar visām EOS sistēmām padara šo objektīvu par ideālu fotogrāfu un filmu veidotāju kompanjonu.

Dance_Couple

Izturīga konstrukcija, izcila noturība pret laikapstākļiem, pilnīga saderība

Izturīga konstrukcija, tostarp triecienus absorbējošs priekšējais cilindrs, nodrošina augstākā līmeņa veiktspēju jebkādos apstākļos. Priekšējā un aizmugurējā objektīva elementa fluorīna pārklājums palīdz aizsargāt pret putekļiem un mitrumu, bet precīzās attāluma atzīmes ļauj veikt E-TTL aprēķinus, kad izmanto zibspuldzi.

Angled_Shot

Kad meistarība satiekas ar veiktspēju

Kamera ir tikai tik laba, cik labs ir tai pievienotais objektīvs, — visi L sērijas objektīvi ir izstrādāti visaugstākā līmeņa darbībai. Pilnīga automātiskās fokusēšanas saderība ar Dual Pixel CMOS AF sensoriem nozīmē to, ka šis objektīvs nodrošinās izcilus rezultātus gan fotografējot, gan uzņemot filmas.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Tehniskie dati

85 mm

fokusa attālums

f/1.4

maks. diafragmas atvērums

4 pakāpju

attēla stabilizators

Gredzenveida USM

automātiska fokusēšana

88,6 x 105,4

maks. diametrs x garums (mm)

950

svars (g)

Skatīt visus tehniskos datus

Slant_Without_Cap

Uzziniet, ko objektīvs redz caur Canon stāstnieku acīm

Objektīvs EF 85mm f/1.4L IS USM ir ļoti daudzpusīgs un ideāli piemērots dažādiem uzdevumiem. No glaimojošiem ārkārtīgi asiem portretiem līdz ikdienas situācijām ar ātru darbību — apskatiet, kāpēc Canon stāstnieki vienmēr savās aprīkojuma somās liek šo objektīvu.

Wide Angle Lens

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.

Uzziniet vairāk

Awards

Piederumi

Saistīti produkti