Ilvy Njiokiktjien

DSLR kameru objektīvi

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Ideāls aprīkojums — šis ātrais L sērijas telefoto objektīvs ar modernu optisko inženieriju ir lieliski piemērots radošai portretu fotografēšanai.

Canon Camera

Liels, gaišs diafragmas atvērums, lai objekts būtu fokusā jebkāda apgaismojuma apstākļos

Ātrs diafragmas atvērums f/1.4 ļauj precīzi fokusēt un izmantot mazāku ekspozīcijas laiku pat vājā apgaismojumā. Sekls asuma dziļums, ko pieļauj liels maksimālais diafragmas atvērums, nodrošina patīkamu boke efektu, piešķirot portretiem papildu dziļumu.

Vienmērīga un precīza četru pakāpju attēla stabilizēšana

Sarežģīti gaismas apstākļi var izcelt vai sabojāt labu bildi. Četru pakāpju attēla stabilizators palīdz novērst kameras izkustēšanās ietekmi un sniedz fotogrāfiem un filmu veidotājiem papildu priekšrocības, strādājot sarežģīta apgaismojuma apstākļos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Canon Camera

Canon Camera

Jutīga, ļoti ātra un precīza automātiskā fokusēšana izcili veiklai fokusa iegūšanai

Pateicoties jaunākajai automātiskās fokusēšanas tehnoloģijai, objektīvs reaģē ātri un precīzi, ļaujot fokusēt gandrīz bez skaņas. Skaidras fokusa atzīmes un pilnīga automātiskās fokusēšanas saderība ar visām EOS sistēmām padara šo objektīvu par ideālu fotogrāfu un filmu veidotāju kompanjonu.

Izturīga konstrukcija, izcila noturība pret laikapstākļiem, pilnīga saderība

Izturīga konstrukcija, tostarp triecienus absorbējošs priekšējais cilindrs, nodrošina augstākā līmeņa veiktspēju jebkādos apstākļos. Priekšējā un aizmugurējā objektīva elementa fluorīna pārklājums palīdz aizsargāt pret putekļiem un mitrumu, bet precīzās attāluma atzīmes ļauj veikt E-TTL aprēķinus, kad izmanto zibspuldzi.

Canon Camera
Canon Camera

Kad meistarība satiekas ar veiktspēju

Kamera ir tikai tik laba, cik labs ir tai pievienotais objektīvs, — visi L sērijas objektīvi ir izstrādāti visaugstākā līmeņa darbībai. Pilnīga automātiskās fokusēšanas saderība ar Dual Pixel CMOS AF sensoriem nozīmē to, ka šis objektīvs nodrošinās izcilus rezultātus gan fotografējot, gan uzņemot filmas.

Tehniskie dati

 • 85 mm

  fokusa attālums

 • f/1.4

  maks. diafragmas atvērums

 • 4 pakāpju

  attēla stabilizators

 • Gredzenveida USM

  automātiska fokusēšana

 • 88,6 x 105,4

  maks. diametrs x garums (mm)

 • 950

  svars (g)

Uzziniet, ko objektīvs redz caur Canon stāstnieku acīm

Objektīvs EF 85mm f/1.4L IS USM ir ļoti daudzpusīgs un ideāli piemērots dažādiem uzdevumiem. No glaimojošiem ārkārtīgi asiem portretiem līdz ikdienas situācijām ar ātru darbību — apskatiet, kāpēc Canon stāstnieki vienmēr savās aprīkojuma somās liek šo objektīvu.
Rokas, kas tur Canon EOS R kameru un Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektīvu.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.

Piederumi

Saistīti produkti