Canon EF 85mm f/1.8 USM

EF 85mm f/1.8 USM

Īss telefoto fokusa garums ar lielu maksimālo atvērumu un ātru automātisko fokusu padara EF 85 mm f/1,8 USM par ideālu optisko risinājumu jebkuram fotogrāfam, kurš fotografē portretus.

Ieguvumi

  • Ātrs f/1,8 atvērums
  • Īsa/vidēja attāluma telefoto objektīvs
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • 85 cm tuvākais fokusēšanas attālums
  • 58 mm filtrs
  • Super Spectra pārklājumi dubultošanās un mirgošanās novēršanai

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 85mm f/1.8 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Praktisks un portatīvs telefoto objektīvs


EF 85 mm f/1,8 USM jebkurā atvērumā garantē asu un skaidru attēlu. Apaļā atvēruma diafragma padara ārpus fokusa diapazona esošos apgabalus liegākus un viendabīgākus, kā arī ļauj fokusa diapazonā esošajiem objektiem izcelties uz izpludināta fona. Objektīvam ir nekustīgs priekšējais elements, kas fokusēšanas laikā ļauj izmantot profesionālus filtrus (piemēram, polarizētājus un diferencētājus).

Liels f/1,8 atvērums


Lielais f/1,8 maksimālais atvērums ļauj fotogrāfiem darboties, kameru turot rokās, pat sarežģītās situācijās un vājā apgaismojumā, kā arī ierobežot lauka dziļumu, lai iegūtu radošus efektus.

Portreti ar saspiestu perspektīvu


Īsais objektīva telefoto fokusa garums nedaudz saspiež perspektīvu, tādējādi mazinot izteiktākos sejas vaibstus, lai iegūtu teicamus rezultātus.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 85mm f/1.8 USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.