ATTĒLVEIDOŠANAS RISINĀJUMI

Foto un video attēlveidošanas risinājumi

Apskatiet daudzās rūpniecības un tirdzniecības jomas, kurās mūsu foto attēlveidošanas risinājumi var tikt izmantoti, lai uzlabotu un attīstītu jūsu uzņēmējdarbību.

Foto un video attēlveidošanas risinājumi

Canon Camera

Komerciālie foto

Atklājiet, kā iegūt ārkārtīgi radošus preču attēlus lielā daudzumā, lai tos izmantotu savā tīmekļa vietnē vai katalogā, ekonomiski izdevīgi veidojot augstas kvalitātes saturu, kas atdzīvina preces un attīstīta zīmolus.

3D fotogrammetrija

3D fotogrammetrija ir process, kurā izmanto fotogrāfijas, lai veiktu mērījumus. Izpētiet, kā ātri un vienkārši skenēt, rediģēt un atveidot fiziskus objektus digitālā vidē.

Canon Camera
Canon Camera

Fotokabīnes

Fotokabīne ir universāla attēlveidošanas stacija, kas piedāvā ātru un vienkāršu veidu portretu uzņemšanai dažādos pasākumos, kā arī dažādas funkcijas. Vienkārši pozējiet, nospiediet pogu un dažu sekunžu laikā iegūstiet izdruku. Pateicoties Canon, tās darbojas ekonomiski izdevīgi un sniedz daudz jautrības.

SDK

Iespēja integrēt kameras vadību biznesa programmatūras lietojumprogrammās nozīmē to, ka kameru un printeri var vadīt automātiski. Uzziniet, kā šī procesa optimizācija samazina izmaksas un ietaupa laiku.

Canon Camera
Canon Camera

Datu pārbaude

Daudzas organizācijas lielā mērā paļaujas uz Canon aprīkojumu, lai identificētu un reģistrētu dažādus svarīgus pārbaudes datus. Atklājiet, kā Canon specializētie programmatūras un kameru risinājumi palielina ražošanas darbplūsmas un daudzu dažādu automatizētu sistēmu efektivitāti.

Sazinieties ar mums

Uzziniet vairāk par visu mūsu produktu un pakalpojumu klāstu, kas var būt noderīgs jūsu uzņēmējdarbībai