CINE LENSES

Kino objektīvi

Izstrādāti, lai atbilstu kinematogrāfistu augstajiem standartiem.

PADARIET VISU PASAULI KINEMATOGRĀFISKU

Canon kino objektīvi piedāvā izcilu optikas veiktspēju, izturīgu konstrukcijas kvalitāti un daudzpusību, lai atbilstu filmu veidošanas prasībām. Paredzēti lielformāta 35mm un Super35mm kamerām un aptver tālummaiņas un fiksēta fokusa attāluma objektīvus, kā arī plašu objektīvu stiprinājumu klāstu, tostarp PL, EF un RF stiprinājumus. Neatkarīgi no tā, vai esat topošais filmu veidotājs vai pieredzējis profesionālis, Canon piedāvā tieši jums piemērotu risinājumu.
Cine Primes

Kinofilmu fiksēta fokusa attāluma objektīvi

Pilnkadra, fiksēta fokusa attāluma kino objektīvu klāsts, kas izstrādāts, lai atbilstu augstas kvalitātes filmu veidošanas prasībām. Šie objektīvi, kas ir pieejami ar PL, EF un RF stiprinājumiem, kā arī plašu T pakāpju un fokusa attālumu izvēli, piedāvā iespaidīgas optikas īpašības, paplašinot jūsu mākslinieciskās izteiksmes iespējas.

Flex Zoom objektīvi

Augstākās kvalitātes tālummaiņas objektīvi ar pastāvīgi lielu diafragmas atvērumu T2.4 (FF) un T1.7 (S35) visā tālummaiņas diapazonā. Pielāgojami pilnkadra un Super35 kamerām un paredzēti kinofilmu un virtuālo materiālu veidošanai.

Flex Zooms
Cine Servo

Kinofilmu Servo objektīvi

Apvienojot izcilu 4K optikas kvalitāti ar apraidei piemērotām funkcijām, Canon Cine Servo objektīvi piedāvā daudzpusīgu izvēli apraidei un lietošanai bez statīva, kur nepieciešama Servo vadība.

Kompakti kinofilmu Servo objektīvi

Paredzēts 4K Super 35mm kamerām ar iebūvētu Servo vadību, automātisko fokusēšanu un attēla stabilizēšanu. Šie darba objektīvi ar EF stiprinājumu ir lieliski piemēroti turēšanai rokās vai uz pleciem.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

Hibrīda stila RF objektīvs

Izstrādāts ar profesionālām funkcijām un iespējām, kas lieliski piemērotas gan fotogrāfiju, gan videoklipu uzņemšanai. Tālummaiņas adapteri ar servomehānismu/barošanu sniedz iespēju vienmērīgi veikt tālummaiņu no attāluma, izmantojot savienošanas un vadības opcijas, kas atbilst dažādam ENG, apraides un studijas lietojumam.

Augstākās klases tālummaiņa

Paredzēti Super 35mm kamerām ar EF un PL stiprinājumu un piedāvā izcilu 4K attēlu kvalitāti augsta līmeņa filmu veidošanai.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompakts objektīvs ar tālummaiņu

Paredzēts Super 35mm kamerām ar EF un PL stiprinājumu un piedāvā izcilu 4K attēlu kvalitāti augsta līmeņa filmu veidošanai, izmantojot kompaktu un vieglu konstrukciju.

Atklājiet Canon profesionālos video risinājumus un no jauna izvērtējiet, kā varat izmantot video

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat iespaidīgas neatkarīgās dokumentālās filmas, intriģējošas izrādes īpaši izveidotā paviljonā vai kinofilmas, kas pretendē uz balvām, Canon profesionālie video produkti jūsu radošās iespējas var pacelt jaunā līmenī.

Discover Canon Pro Video