Jaunums NEW

Hibrīda stila RF objektīvs

Canon RF 35mm F1.4L VCM

Hibrīda stila objektīvs, kas paredzēts fotogrāfijām un videoklipiem, pateicoties dabiskam platleņķa skatam un lielam f/1.4 diafragmas atvērumam, ir iedvesmojoša izvēle radošai stāstu attēlošanai.

Bring your worlds together

Pārliecinošām fotogrāfijām un kinematogrāfiskiem videoklipiem izvēlieties RF 35mm F1.4L VCM, lai apvienotu savu skatījumu uz pasauli. Pateicoties novatoriskajai Canon tehnoloģijai un intuitīvajām funkcijām, piemēram, īpašai diafragmas atvēruma vadībai videoklipiem un Nano USM un VCM fokusēšanai, lai iegūtu ātru un klusu AF, šis platleņķa hibrīda stila fiksēta fokusa attāluma objektīvs sniedz iespēju kontrolēt radošu stāstu veidošanu.

Atklājiet galvenās funkcijas

Izpētiet izcilas funkcijas, izmantojot mūsu interaktīvo ceļvedi tālāk.

 • Nevainojams multivides meistardarbs vienā ierīcē

  35 mm fokusa attālums piedāvā patīkamu perspektīvu. Atsevišķs diafragmas gredzens ļauj vienmērīgi manuāli kontrolēt diafragmas atvērumu filmēšanas laikā,1 savukārt 11 lapiņu diafragmas atvērums nodrošina izcilu asuma dziļuma kontroli un minimālu fokusa elpošanu, panākot neticamu attēlu kvalitāti.

 • Izcila radoša darbība pat vājā apgaismojumā.

  Turpiniet uzņemt, kad gaismas līmenis samazinās, pateicoties f/1.4 diafragmas atvērumam, un iegūstiet gaišu attēlu. Fiksēta fokusa attāluma objektīva konstrukcija ļauj fokusēt objektu, sniedzot iespēju izmantot priekšējo un aizmugurējo filtru, kas sniedz vēl lielāku radošo kontroli.

 • Kristāldzidra attēlveidošana, ātri panākot precizitāti

  Izbaudiet izcilu attēlu kvalitāti, pateicoties asfēriskiem un UD objektīva elementiem ar Super Spectra un ASC pārklājumiem. Ātrs Nano USM apvienojumā ar vēl ātrāku akustiskās spoles motora (Voice Coil Motor, VCM2) tehnoloģiju nodrošina ātru un precīzu fokusēšanu.

 • Izcili uzticama un intuitīva darbība

  Intensīvi strādājiet sarežģītos apstākļos, pateicoties L sērijas konstrukcijai, kas ietver augstas kvalitātes stikla elementus. Fluorīna pārklājums novērš netīrumu pieķeršanos priekšējam elementam, savukārt īpašais objektīva vadības gredzens un pielāgojamā objektīva funkciju poga nodrošina personalizētu vadību.

 • Pārdomāta, viegla konstrukcija

  Strādājiet veiklāk uzņemšanas laikā, pateicoties labākam līdzsvaram un vieglākai aparatūrai. Objektīvs RF 35mm F1.4L VCM ir vieglāks nekā tā EF priekštecis un, tā kā tas ir hibrīda veida objektīvs, tas ir ļoti piemērots uzstādīšanai uz mazākiem video statīviem.

Tehniskie dati

 • 35mm F1.4 hibrīda stila fiksēta fokusa attāluma objektīvs

  Patīkama, dabiski plaša perspektīva3 ar lielu f/1.4 diafragmas atvērumu

 • Diafragmas gredzens vienmērīgai darbībai4

  Ar automātiskā režīma pozīciju diafragmas fiksēšanai

 • 11 lapiņu apaļš diafragmas atvērums

  Mākslinieciskai bokē efekta un gaišo vietu kontrolei

 • Asfēriskie un UD elementi

  Augstas kvalitātes attēliem ar maksimālu asumu

 • VCM un Nano USM motori

  Vienmērīgai, ātrai un klusai automātiskajai fokusēšanai

 • Pielāgota poga un vadības gredzens

  Vienkāršai kameras iestatījumu pielāgošanai un kontrolei

RF 35mm F1.4L VCM

Komplektācija

 • Objektīvs RF 35mm F1.4L VCM

 • Objektīva blende EW-73F

 • Objektīva somiņa LP1219

 • Objektīva vāciņš E-67 II

 • Vāciņš aizsardzībai pret putekļiem RF

 • Filtra turētājs aizmugurē

 • Lietotāja rokasgrāmata

 1. Uzņemot filmas un strādājot ar diafragmas gredzenu, kamēr darbojas AF, retos gadījumos fokusēšanas un diafragmas atvēruma vērtības var būt nekonsekventas, izmantojot EOS R sistēmas kameras, kas izlaistas pirms 2024. gada maija
 2. Svarīgi: objektīva RF 35mm F1.4L VCM akustiskās spoles motors izstaro zema līmeņa magnētisko lauku. Lai gan kopumā tā lietošana ir droša, iesakām konsultēties ar ārstu, ja jums ir elektrokardiostimulators vai cita medicīniska ierīce, lai novērstu jebkādas bažas.
  Ja objektīvs nav pievienots kamerai vai kamera ir izslēgta, objektīva komponenti var radīt iekšēju troksni. Tas ir normāli, un tas nav darbības traucējums. Nelielas kustības transportēšanas laikā neietekmē darbību.
 3. Izmantojot ar Canon EOS R sistēmas kamerām, kas aprīkotas ar digitālu kropļojumu korekciju.
 4. Diafragmas gredzens nav aktīvs, lai kontrolētu diafragmas atvērumu fotogrāfiju uzņemšanai, izmantojot objektīvu ar EOS R sistēmas kamerām, kas izlaistas pirms 2024. gada maija.
 5. Lai arī objektīvam ir pret putekļiem un ūdeni izturīga konstrukcija, putekļu vai ūdens pilienu iekļūšanu objektīvā pilnībā novērst nav iespējams.
 6. Visi dati iegūti, izmantojot Canon standarta pārbaužu metodes, ja nav norādīts citādi.
 7. Informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma.